היום היה לי עוד התקף דכאון-חרדה..

היום היה לי עוד התקף דכאון-חרדה..

זה היה ממש כואב.. עכשיו זה קצת עבר.. אני לא ממש מבין למה זה בכלל קורה לי.. אני זוכר שפעם ההתקף הזה היה פשוט כל הזמן וזה היה ממש סיוט.. רק שהתקופה הזאת לא תחזור יותר.. אני מקווה שאולי התרופות או משהו יסירו את ההתקפים האלה לחלוטין.. אני אמנם אדם מאוד חזק אבל זה ממש כואב ואני רק רוצה שזה כבר יעבור

היי..../images/Emo20.gif

מה שלומך עכשיו? מקווה שיותר טוב.. מה קרה?מה גרם להתקף הזה? אני מאוד מבינה את הרצון שלך "אוף שזה ילך כבר.." זה ילך,בשלב מסויים זה ילך.. תמשיך לכתוב פה,אנחנו כאן,מקשיבים לך.. אוהבת, מאיה
זהירות מהמרווח \ ענבל פרלמוטר "פעם הזמנים היו יותר טובים כולם אומרים ככה כולם חושבים... גלים של נוסטלגיה עפים באויר כי פעם החורף היה די סביר... גלים של נוסטלגיה עפים באויר כי פעם בקיץ היה די קריר... אני לא כל כך זוכרת מתגעגעת רק בערך, כי העתיד נראה לי הרבה יותר מגניב: רוצה לנסוע ברכבת התחתית של תל אביב... והם יגידו: זהירות מהמרווח זהירות מהמרווח זהירות מהמרווח..."

מעריכה אותך

אני יודעת כמה זה קשה לך עברתי את אותה התקופה אל תדאג זאת בכל זאת תקופה זה לא ישאר לתמיד התרופות עושות לך את הקפיצה אתה צריך לעשות את העליה בהצלחה בהצלחה בהצלחה שולחת לך חיבוקים חמים רוצה שזה כבר יעבור לך אבל צריך לשבת על זה ולהתמודד עם הדברים להתמודד כי אין דרך אחרת בהצלחה! אני פה למקרה שאתה נופל
הדר

shani שני

New member
אביב יקירי ../images/Emo23.gif

קודם כל, אני שמחה שזה כבר לא כל הזמן, זה מצוין
. דבר שני, תנסה לחשוב, להבין: ההתקף, חרדה על מה? דיכאון ממה? חברים? אני יודעת שאתה אדם חזק ואני יודעת כמה קשה לך כל העסק הזה, אבל אתה חייב להבין למה אתה מרגיש ככה. רק כך תוכל לשנות משהו. זה קשה לבד אבל יש לך אותנו ויש לך את האנשים שאיתך כל יום <שיכולים אולי לעזור אפילו יותר מאיתנו>. למה שלא תנסה להתמודד עם זה ולנסות להבין? אני יודעת שאתה שווה ה-מ-ו-ן ויכול להיות לך ממש טוב. אז בבקשה, אל תיכנס לדיכאון מכל צורת דיבור של אנשים שמדברים איתך, תנסה להבין ולא להכנס ישר לדיכאון. כי אולי זה בכלל לא מכוון? אתה בודק את מה שאתה צריך לבדוק ואתה משנה את מה שלא בסדר. אני יודעת שאתה יכול. אוהבת אותך
, תעדכן אותי מה קורה.

שטן לבן

New member
גם לי יש התקפים כאלה.

ואני הולכת לפסיכייטר ביום רביעי הבא כדי לקבל כדורים... מוכר לי מאוד ההתקפים האלה גם אני לא יודעת מאיפה הם באים. זה כואב באמת. מקווה שהכדורים יעזרו!

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
דיכאון שמתקיף

יקר, אתה מספר על ההתקף האחרון והעייפות מחלחלת בין המילים. נראה שזמנים לא פשוטים עוברים עליך, כותב שאתה כואב ומרגיש חסר אונים מול ההתקפים הבלתי רצויים האלה. אתה דואג, זוכר זמנים קשים עוד יותר ואולי אפילו חושש לשובם של אלה.. אתה מקווה שאפשר יהיה להמנע מהתופעות הלא נעימות האלה. נראה שאולי עכשיו כדאי לשוב ולדבר עם המטפלים בך, לבדוק את התרופות שלך, המינון שלהן והתופעות שעדיין קיימות.. חשים בכוח הגדול שלך לבקש עזרה , מחזקים את ידיך, חולמים בשבילך על ימים של רגיעה והפוגה , ומבקשים לדעת את מצבך ..

למעלה