היום הגיעו אלי עשרות תמונות נדירות

מצב
הנושא נעול.

אוהד11

New member
../images/Emo51.gif אביתר, תמונות משהו משהו,

איזה מן קו זה 21-03 ? האם בערוב
ימיה היא עשתה הסעות פועלים לשטחים ?
אביתר, תמונות משהו משהו,
ביחוד הצבעוניות שהן די נדירות לאותן שנים.

התחנה היחידה שהייתה מיועדת

אז כנראה שהצילום נעשה באזור המרכז
כי אני זוכר בשנות השמונים קו הסעות כזה מר"ג-ב"ב לאזור קלקיליה
למיטב זכרוני להסעת פועלים(דגל תחנה אני מתכוון)הייתה בתחנת ב"ש שבה בכניסה לתחנה היו עומדים האוטובוסים ובדגל התחנה היה כתוב שירות מיוחד לארז.

היה גם דגל עם מספר 114, 113 ברח'

למיטב זכרוני להסעת פועלים(דגל תחנה אני מתכוון)הייתה בתחנת ב"ש שבה בכניסה לתחנה היו עומדים האוטובוסים ובדגל התחנה היה כתוב שירות מיוחד לארז.
הירקון בת"א וגם ברח' אילת. האוטובוסים של ההסעות לרשות (בעיקר של אגד) היו חונים תמיד ליד איצטדיון מכבי יפו וכדי להגיע לשם היו תמיד עוברים דרך הבית שלי. כל יום מצעד O303 וקומתיים.

כן זכור לי טוב :113 ,114,בדרך יפו

הירקון בת"א וגם ברח' אילת. האוטובוסים של ההסעות לרשות (בעיקר של אגד) היו חונים תמיד ליד איצטדיון מכבי יפו וכדי להגיע לשם היו תמיד עוברים דרך הבית שלי. כל יום מצעד O303 וקומתיים.
תל אביב איפה שבונים היום בניין חדש הייתה להם תחנה,והם היו הרבה בטיילת של בת ים.לצערי הרב התחושה הרעה שלי לגבי ההסעות האלה התממשה בפיגוע באזור.

אוהד11

New member
זוכר אותם, ביחוד את הדו- קומתיים

תל אביב איפה שבונים היום בניין חדש הייתה להם תחנה,והם היו הרבה בטיילת של בת ים.לצערי הרב התחושה הרעה שלי לגבי ההסעות האלה התממשה בפיגוע באזור.
זוכר אותם, ביחוד את הדו- קומתיים

ראית מה המספר בשילוט שלו?

66-072 בהוקרה לאסף-ונועה שלנו !!!
הנה 66-072 בימים טובים ! צילמת אותו בימים "רעים" שו ואני משאיר לך את הכבוד להראותו בתקופת גרוטאותו בערד...
ראית מה המספר בשילוט שלו?
המספר הזה מוכר לי מאיפשהו...
בכל אופן - תמונות מצויינות!

אוהד11

New member
אני זוכר את האוטובוס הזה ברחובותיה

מספרו המקורי: ים 675. הוסב ל
לאוטובוס כרטיסנית ורק אח"כ הוסב למשאית חבילות. אוטובוס מס' 66-072 נכנס לשרות ביום 01.08.1958 ומחירו היה 32,146 ל"י במדוייק.
אני זוכר את האוטובוס הזה ברחובותיה
של ירושלים

ולסיום זמני היום: 66-389 מוקדש ליהו

היום הגיעו אלי עשרות תמונות נדירות
מאוד של אוטובוסים. נדירות זה לא מילה. הנה תמונה ראשונה. תמונות נוספות בשעה יותר מאוחרת. מקור לכל התמונות: צביקה ווינשטוק, ירושלים ! מימין: 66-071 משמאל: 66-321 השנה: 1964 רחוב יפו 68 בירושלים, ליד חנות התקליטים "הזמיר".
ליהוושע כמובן ולאלונה חבריי היקרים ! אני רוצה להודות לצביקה ווינשטוק מירושלים שבזכותו ראינו הערב את אוצר התמונות הנדיר הזה בבכורה עולמית באינטרנט ! כמובן שיש עוד המון כאלה אך אשמור אותן לפעם אחרת. כדאי לעקוב. המשך יבוא ! ליל מנוחה לכל החברים !!!

תודה אבייתר חיממת לי את הלב

ליהוושע כמובן ולאלונה חבריי היקרים ! אני רוצה להודות לצביקה ווינשטוק מירושלים שבזכותו ראינו הערב את אוצר התמונות הנדיר הזה בבכורה עולמית באינטרנט ! כמובן שיש עוד המון כאלה אך אשמור אותן לפעם אחרת. כדאי לעקוב. המשך יבוא ! ליל מנוחה לכל החברים !!!
תודה אבייתר חיממת לי את הלב
העלית דברים שמזן צברו אצלי אבק .

זה אקווריום? החזית שלו נראית מאוד

זה אקווריום? החזית שלו נראית מאוד
שונה ויפה...

מצב
הנושא נעול.
למעלה