היום הגיעו אלי עשרות תמונות נדירות

מצב
הנושא נעול.
../images/Emo45.gifזה באמת mucool הביא את

נסלח. אין בעיה!
(וגם לא היתה)
זה באמת mucool הביא את
הקישור הזה, אני פשוט נהניתי לקרוא.

666-401 בצבע בסנהדריה בשנת 1966

מאוד של אוטובוסים. נדירות זה לא מילה. הנה תמונה ראשונה. תמונות נוספות בשעה יותר מאוחרת. מקור לכל התמונות: צביקה ווינשטוק, ירושלים ! מימין: 66-071 משמאל: 66-321 השנה: 1964 רחוב יפו 68 בירושלים, ליד חנות התקליטים "הזמיר".
666-401 בצבע בסנהדריה בשנת 1966
עם הנהג: יונתן די-זהב של "המקשר". כידוע לכם, סדרת האוטובוסים מדגם זה (66-398-66-399 וגם 666-400-666-443 המונה 46 מכונות, היא סדרת הטייגרים האהובה עלי ביותר. לדעתי אלה הם הטייגרים היפים ביותר שהיו בארץ.)

והנה תמונה נדירה מאוד. חידה:

מאוד של אוטובוסים. נדירות זה לא מילה. הנה תמונה ראשונה. תמונות נוספות בשעה יותר מאוחרת. מקור לכל התמונות: צביקה ווינשטוק, ירושלים ! מימין: 66-071 משמאל: 66-321 השנה: 1964 רחוב יפו 68 בירושלים, ליד חנות התקליטים "הזמיר".
מה כל-כך מיוחד בתמונה הזו ? נא לחשוב היטב.

mucool2

New member
יש שני אוטובוסים עתיקים ברקע

מה כל-כך מיוחד בתמונה הזו ? נא לחשוב היטב.
לי הם נראים כמו משוריינים, אבל אני לא ממש מבין בזה. אגב, אם אני לא טועה, התמונה צולמה בחניון "המקשר" ליד הכניסה לעיר (היום עובר שם כביש בגין).

ה"משוריינים" הם רק אוטובוסי "וויט"

לי הם נראים כמו משוריינים, אבל אני לא ממש מבין בזה. אגב, אם אני לא טועה, התמונה צולמה בחניון "המקשר" ליד הכניסה לעיר (היום עובר שם כביש בגין).
של הקייטנה של "אגד". עדיין לא פתרתם חבריי. הנה מיד תמונה של 66-025 המוקדשת לך ידידי mucool2 !

66-025 עבר תאונה קשה לאחר מס' שנים

של הקייטנה של "אגד". עדיין לא פתרתם חבריי. הנה מיד תמונה של 66-025 המוקדשת לך ידידי mucool2 !
66-025 עבר תאונה קשה לאחר מס' שנים
וכל החזית שלו הוחלפה ! בתמונה הקודמת ראינו אותו במדי "המקשר" ! הנה הוא כבר במדי "אגד" וביום שלג חורפי של שנת 1973 בקו 18 בירושלים. התמונה הזו מוקדשת ל-אלונה ולבני הספל !

gen1

New member
סיפור המקשר

סיפור המקשר
שלום! אז כאן הדגם הבין עירוני (שכתבתי עליו קודם ) שימו לב יש ארגז מזודות על הגג ואפשר להעריך שהדלת האמצעית צרה 2 חלקים ובהזדמנות זאת תודה לאביתר על התמונות

gen1

New member
ועוד פרט חשוב ששכחתי לספר

סיפור המקשר
שלום! אז כאן הדגם הבין עירוני (שכתבתי עליו קודם ) שימו לב יש ארגז מזודות על הגג ואפשר להעריך שהדלת האמצעית צרה 2 חלקים ובהזדמנות זאת תודה לאביתר על התמונות
ועוד פרט חשוב ששכחתי לספר
שלום! הבין עירוניים כמו 66025 היו חולקים עם אגד את קו 401 תלאביב ירושלים דרך לוד רמלה והר-טוב , (נסעתי אז בפעם הראשונה לירושלים לתערוכת העשור בבניני האומה ) ,

אין בעד-מה. תתכונן לעוד נגלה יהודה

סיפור המקשר
אין בעד-מה. תתכונן לעוד נגלה יהודה
חוצמיזה מה שלומך ?

והנה 66-311 של "המקשר" במדי "אגד"

והנה 66-311 של "המקשר" במדי "אגד"
בתחילת שנות ה-1970'. מוסך "המקשר" בקרית-משה.

66-072 בהוקרה לאסף-ונועה שלנו !!!

66-072 בהוקרה לאסף-ונועה שלנו !!!
הנה 66-072 בימים טובים ! צילמת אותו בימים "רעים" שו ואני משאיר לך את הכבוד להראותו בתקופת גרוטאותו בערד...

מצב
הנושא נעול.
למעלה