היום ב-22:50 ערוץ 2 - פרק 6, צפייה מהנה

• פותח הנושא ny22
  • פורסם בתאריך

ny22

New member
מנהל
היום ב-22:50 ערוץ 2 - פרק 6, צפייה מהנה../images/Emo70.gif

כל שקשור לפרק לכאן
בבקשה, רק אחרי השידור....

ny22

New member
מנהל
עדיף אז ללכת לפי הממיר...

מקסימום זה יהיה על חשבון 5 דקות האח הגדול...

veredmp

New member
פרק נחמד, אבל קצת חסר בשר לטעמי

לא יודעת, קצת התמסמס לי. למרות שהיו כמה שורות טובות (כפי שאפשר לסמוך על חנה אזולאי הספרי שתספק אותן). במיוחד התלהבתי מהשורה " אם אנשים היו אומרים בדיוק מה שהם מרגישים, לנו השחקנים לא היה נשאר מה לשחק". מדהים!

clevelandrocks

New member
אני דווקא חשבתי שזה היה הפרק הכי טוב העונה

אבל אולי זה כי מירי מסיקה לא השתתפה בו

veredmp

New member
אתה מנסה בכוונה ליצור איתי ריב? ../images/Emo3.gif

חוצמזה שבינתיים היא השתתפה רק בחצי מהפרקים, כך שיש לך עוד 2 פרקים נטולי מירי. זו לא יכולה להיות הסיבה

clevelandrocks

New member
את אומרת שאני שונא דוסים?

אהבתי בעיקר את ההתפתחות סביב מה שנראה כדיכאון אחרי לידה של לאה. שמיל בן ארי ושרה פון שוורצה הם השחקנים הטובים ביותר בסדרה לדעתי.

veredmp

New member
מה הקשר לשנאת דוסים? לא הבנתי

שמיל בן ארי ושרה פון שוורצה הם אכן השחקנים הכי טובים של הסדרה, אבל אני גם אוהבת את מירי. באמת שניסיתי להבין איפה כולם החליטו שהיא משחקת מוגזם ואני לא רואה את זה. אולי בסצינה אחת או שתיים מכל הסצינות שהיו לה, וזה רק אם אני ממש ממש קטנונית. כמובן שלכל אחד מותרת הדעה שלו, אני לא מנסה לכפות את דעותיי חלילה. פשוט מנסה לגרום לך לשנות את דעתך (בלי הצלחה יתרה)
ולמרות ששרה פון שוורצה מדהימה, והסיפור של הדכאון לאחר לידה טוב, איכשהו משהו שם לא התחבר לי. ממש לא בגלל המשחק, אני לא ממש יודעת להצביע למה.

ny22

New member
מנהל
היה פרק נחמד...

האמת, יותר אהבתי את הפרק הקודם. הפרק הזה היה קצת חסר תוכן, יותר מרחו את העלילה. את הסוף אני יותר אהבתי... האמת, זאת נראית לי הפעם הראשונה בסדרה שלפי דעתי לאה התנהגה לא בסדר ודווקא שמעון כן (כל הקטע עם החופשה). במקום להגיד תודה היא ישר כועסת. נשראה עוד חצי עונה ואני מקווה שהעלילה תתפתח באופן מעניין. מה שכן, זה ממש נראה כאילו בין איציק ודינה מתפתח משהו.

SupeRonit

New member
רק אני שמתי לב לבלופר?

שרואים את הבית מבפנים הדלת נפתחת כלפי שמאל ורואים קיר מאחור (יש מתחם קטן בכניסה לבית) ובסוף הפרק האחרון שראו את לאה נכנסת לא היה קיר והיא פתחה את הדלת לכיוון ימין. מה דעתכם?

veredmp

New member
רציני? לא שמתי לב. אצפה בפרק שוב בהזדמנות

ואחפש את זה

למעלה