היום ב-15:00

היום ב-15:00

תבוא היום ב-15:00
ככה, הודעה קצרה ומדוייקת, שלחתי אליו והוא התייצב.
קפה טוב וטרי, עוגיית תבלינים, שיחה על החיים החדשים. יושבים על הספה, קרובים, מחובקים, הידיים מלטפות. העיניים נוצצות ובן רגע הלשון שלו בתוך פי. נשיקה חמה ורטובה ואנחנו נצמדים חזק חזק.
הידיים שלו מטיילות עלי, מחבקות את המתניים, עולות לשדיים וחופנות אותם מבעד לבגדים.
אני מלטפת אותו ואט אט מגיעה אל הזין הזקור שעומד להתפוצץ בתוך הג'ינס - כמה שזה סקסי, הרגע הזה.
הוא פתח את החגורה ושלפתי את הזין החוצה.
התכופפתי אליו בתאווה וטעמתי בלשוני - התגעגעתי כל כך, אני לוחשת לו תוך כדי.
שומעת את ההמהומים שלו וזה מחרמן אותי בקיצוניות.
דוחפת עם הרגליים את שולחן הסלון ומתכננת לעלות עליו בזה הרגע, בלי הקדמות.
הג'ינס שלי קצת מפריע ותוך כדי שאנחנו מתפוצצים מצחוק, הוא פושט אותו מעליי.
אני משעינה אותו על הספה, מרימה רגל אחת ומתיישבת לאט לאט, באיטיות משוועת, מחדירה את הזין היפה שלו למעמקי הכוס.
אני אוהבת להרגיש את רגעי החדירה, איך הזין מפלח דרכו בין השפתיים הלחות, איך הוא נכנס בדיוק רב ומוצא את מקומו עמוק בכוס שלי, מרעיד את תוכי.
מייצבת את הישיבה עליו, אוחזת במשענת הספה ודוהרת עליו. משפשפת את הכוס בזין, מתמכרת לתחושת המגע של העור שלו בעור שלי.
אני באקסטזה מושלמת, עוצמת עיניים, רוכבת ודוהרת אל הרגע הזה. לוחשת לו, שהתגעגעתי, שהחיבור הזה מטריף אותי ושאני קרובה...
הוא מוריד אותי מעליו, משכיב על הספה ויורד עם לשונו אל הפתח הבוער.
הכוס שלי בוער, ממש כך. בוער, לוהט, משווע למגע הרטוב והחם של הלשון.
הלשון מרטיבה אותי יותר ויותר, הוא מצמיד את שפתי הכוס, מעמיק את הלשון פנימה ובבת אחת יוצא ומלקק את הדגדגן.
הלשון נעה מעל הדגדגן, מעלה ומטה ולצדדים וכך עוד ועוד ואני משתתקת, מתרכזת, עוד נגיעה ועוד...
כמו בלון שמנפחים ומנפחים ומנפחים ואז בום! הוא מתפוצץ...
כך אני מתפוצצת לתוך הלשון שלו, בצעקה בלתי נשלטת. הזרמים עוברים בגופי לאורך דקות ארוכות.
עדה, המרפסת פתוחה, כל השכנים שמעו אותך ��

gilflover

New member
ושוב

מצמצם עיניי
בקנאה
על זה
שזכה
להיות במחשבתך
בגופך
לטעום
כולך