היום בתפוז Live

היום בתפוז Live ../images/Emo107.gif../images/Emo14.gif../images/Emo79.gif

היום בפורום כלבים נארח את מאיה עטיה, מאלפת כלבים מקצועית, ומנהלת מרכז לאילוף כלבים בקרית אונו. מאיה תענה על שאלותיכם היום ב-14:00
הפסיכותרפיסט מני אנצר, מהמרכז "להיות ביחד" יתארח אצלינו היום ב-19:00 בפורום לא לאלימות. מני אנצר הוא מדריך לזוגיות נכונה. על זוגיות נכונה ניתן ללמוד גם מדרך השלילה: זוגיות לא נכונה, היא זוגיות שיש בה אלימות (ולאו דווקא אלימות פיזית: אלימות יכולה להיות גם בדרך של שליטה וטרור, שימוש בילדים וכדומה) מני אנצר יענה לשאלותיכם בנושא זוגיות טובה ולא טובה, התלבטויות, מודעות עצמית, בעיות ומשבר בזוגיות או בנישואין ועוד. אתם מוזמנים לשרשר שאלותיכם כבר עכשיו!
להקת "ווסטלייף" כובשים את המקום הראשון בסערה עם הבלדה המרגשת שלהם- Tonight, במצעד הפזמונים השבועי של תפוז אנשים. מה הם הלהיטים הגדולים של השבוע? בואו לקחת חלק בדירוג.

):../images/Emo32.gif.... ../images/Emo85.gif

אני בבית ולא כיף לי לא ישנתי כל הלילה יש ללי משהו באוזן לא יודעים עוד מה אבל היא כואבת לי בטירוף פשוט לא עצמתי חצי העיין ועדיין קצת כואב לי שעה עד ששיכנעו אותי לשים טיפות, זה ניראה לי נורא מוזר לשיים טיפות באוזן לא
בקיצור פשוט נורא! ננצל את השירשור הזה, ויישאל עם אתם רוצים אחים קטנים אחיות קטנות אח\אחות תאומה, מה אתם רוצים
אני רוצה ומתה לאחות קטנה
וחמודה!

../images/Emo24.gif

בעע..אני חזרתי מוקדם,מחזור
. שונאת להיות במחזור!..הייתה לנו בדיקת עיניים אז ישבתי מחוץ לחדר של האחות..והתחילה לכאוב לי כ"כ הבטן,אמרתי לרכזת שכואב לי ואני מבקשת להשתחרר והיא לא נתנתה לי
אז נכנסתי לאחות וביקשתי ממנה אישור..הלכתי מקופלת כל הדרך הביתה

תרגישי טוב ../images/Emo24.gif../images/Emo85.gif

בובה
בלע
אני שונאת שהרכזת לא נותנת לנשתחחר הלאווי שהרכזות יריגשו גם ככה פעם בבית ספר! תמיד זה הרכזות נישבעת לך boba אני הולכת לי L
OVE תרגישי טוב חמודתי

°נועית°

New member
נועוש' + רונעצ'קה ../images/Emo24.gif

תרגישו טוב בובות..
ובקשר לשאלה..הייתי מ-ת-ה שיהיה לי אח קטן..

Shablula

New member
../images/Emo12.gif ../images/Emo19.gif../images/Emo117.gif

גם לי..! האוזניים והראש והעיניים והאף.. טיפות באוזן זה מדגדג!! והן תמיד קרות כאלה. תרגישי טוב מותק! מניסיון, אחיות קטנות זה בד"כ רע.

אחותי!!!!!!!!!!______../images/Emo85.gif

לירוניטיייייי_____________________
אשכרה אחיות תאומות או'י כן זה ככל כך מוזר הטיפות האלו והצמר גפן הזה חחחחחחחח, אני ממש רוצה אחות קטנה ולקונת לה דברים חמודים וזה וזה
חחחחחחח אבל שהיא גודלת
יאל'לה אני מדברת פה כמו אמא חחחחחחח אויש
חחחחח=________. חולה עלייך
ותה.

Shablula

New member
דפדפת אחת..!! ../images/Emo19.gif../images/Emo117.gif

חחחח..כן, הטיפות האלו זה משהו ביזארי למדי.
אויצ'..את באמת לא רוצה אחות קטנה. אוהבת גם.

חחחח../images/Emo6.gif__________../images/Emo85.gif

_____________________________________________________________ _______________________________________________________________ ________________________________________________________________ ________________________________________________________________ _________________________________________________________________ ________________________________________________________________ ________________________________________________________________ מה היו עושים בילדניו איך היו כותבים ישר
() חחחחחחח ביזארי חחחחח אוהבת אותך
אוי'צ אוי' אופ'צי חחחחח! חחחחח אולי שתיהיה לי (לצערי לא) אני יבין
מטורפת עלייך

Shablula

New member
אי אפשר בלעדינו. ../images/Emo11.gif ../images/Emo19.gif../images/Emo117.gif

חחח..את מותק.

חחחח בדיוק ../images/Emo98.gif../images/Emo85.gif

ועם מישהו ייכנס בנו, \ שהתחרה בנו בייצור וייצוא של ניירות, נתקוף אותו 8-|
חחחחח לב יוווו

../images/Emo122.gif../images/Emo12.gif../images/Emo105.gif

אני זוכרת שאני קרעתי את עור התוף ולא ידעו על זה אז שמו לי טיפות ואז זה כזה עבר לי את עור התוף לתעלות אוזניים ו..ברר!!...

rebelde chika

New member
טחחחחחחח../images/Emo6.gif../images/Emo20.gif../images/Emo170.gif

אז איך לעזאזל זה הגיע לעור התוף?

מפחדת)))))):../images/Emo85.gif

שגם לי יהיה את זה שירצה, מה עוש לך שקראת?)))):::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

אההה נועוש לא רציתי להפחיד אותך!!

זה לא יקרההה לךךך בחיים!! לא עשו כלום, היא החלימה לבד
אבל תאמיני לי זה קשה טיכו לקרוע את עור התוף... פשוט תטפטפי טיפות וזהו... תאמיני לי, כבר נהייתי מומחית!

למעלה