היום בתפוז אנשים

Danielushhhh

New member
גם למהלת שלנו מגיע מזל טוב../images/Emo24.gif

על ניהול פורום כוכב נולד

היום בתפוז אנשים ../images/Emo63.gif

יוסי פינקלשטין, מטפל ומגשר יענה לשאלות הנוגעות למערכת היחסים בין הורים להוריהם הערב בשעה 20:00 בפורום הורים והוריהם
ד"ר אילנה בן-דרור, מומחית לאבחון וטיפול בליקויי למידה עם התמחות ממוקדת בתחום ליקויי קריאה ובעלת מכון בן דרור לאבחון וטיפול בליקויי למידה תתארח הערב בשעה 21:00 בפורום הפרעות קשב ADHD ותענה לשאלות על אבחון דיסלקסיה התפתחותית ועל שיטות ועקרונות מומלצים להוראת הקריאה.
במסגרת חגיגות חודש הספר העברי המשורר דרור גרין יענה לשאלותיכם בפורום שירה ופרוזה הערב בשעה 21:00
כמידי יום רביעי ב- 21:30 תוכלו לצפות ברצועה: "הלהקה" http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/communityEvent.asp?id=27652

purple rain2

New member
../images/Emo32.gif של יום רביעי../images/Emo70.gif

אאאאאאאאאאאאא סיימתי עם הבגרות בתנ"ך בעעעעעעעעעעעעעעע
ובערב יש לי מסיבת סיום של הכיתה
מה איתכן?
עדיין הולכים בכלל אצליכם לבי"ס?

בר2י

New member
היליתו'ששש איך הייתה הבגרות???????

חחח וגם אצלי בקושי יש בצפר..יש מידי פעם שיעורי אזרחות (היום היו שעתיים ומחר שעתיים) וזהו עכשיו צריך להתחיל לחרוש כי יש לי 3 בגרויות ב7 ימים בלבד...
ומחר גם לי יש מסיבת סיום עם הכיתה..תהני לךךך אה ו..מזל"ט על הניהול בכ"נ

purple rain2

New member
אממ הייתה ארוכה../images/Emo178.gif

ובהתחלה למען האמת לקח לי פול זמן בכלל לבחור על איזה שאלות לענות, בכלל כל המתכונת החדשה הזו מסובכת כמו החיים
אבל who cares, אני לא רוצה לראות תנך יותר לעוווווווווווווווווולם!!!
נשארה רק בגרות אחת, באזרחות
איזה בגרויות יש לך? ואיך זה יכול להיות שיש לך שלוש בשבוע?
ו
בובי

בר2י

New member
כיף לךך! שמחה בשבילך שעברת את זה

ובהצלחה באזרחותתת ועכשיו שאת אומרת שהיא הייתה ארוכה,נזכרתי בזה ש2 ילדים משכבת יב' אצלנו איחרו בחצי שעה לבגרות!!!!!!! אמאא מסכנים...בטח הם היו ממש בלחץץ וזה דפוק,אני יודעת..משרד החינוך הזה עושה הרגלות נראה לי לתאריכי הבגרויות בעע יש לי בסוציולוגיה ב21.6 באזרחות ב23.6 (את גם עושה ב23?) ובהיסטוריה ב28.6 ומגישים אותי על 90 באזרחותתתתתת כמה שאני שמחההה

purple rain2

New member
חחח גם אני פעם אחת איחרתי../images/Emo6.gif

חחח שנה שעברה הבגרות האחרונה שלי הייתה בסוציולוגיה, והיא התחילה ב-9:00 בבוקר. שמתי לי שעון אבל אני יכולה להישבע לך בכל היקר לי שבאותו בוקר הוא באמת לא צלצל
קיצר אני כזה קמה פתאום ב-9:20 בהיסטריות של החיים שלי
הבי"ס כבר התקשר לאמא שלי לברר מה קורה איתי והיא התקשרה הבייתה ואמרה לי למהר לבי"ס- כאילו שהתכוונתי להישאר לישון
קיצר בצ'יק צ'אק התארגנתי והגעתי לבי"ס ב-9:40, ובעיקרון אסור להכניס תלמידים להיבחן אחרי 30 דק', אבל היו מה זה נחמדים ואפילו הבוחן המתוק נשאר איתי עד הסוף (נשאר איתי כאילו עד שאני אשלים שעתיים)
היה לי מה זה לא נעים
חחח קיצר המסקנה שלי היא שבגרויות לא צריכות להיות ב-9 בבוקר
היסטוריה למזלי סיימתי גם בי"א, ואזרחות זה תאריך ארצי

בר2י

New member
חחחח ואיייי איזה לחץץץ

אני לא הייתי מצליחה להמשיך את הבגרות אמאאא ואיזה מזל שהסכימו להכניס אותך..כל הכבוד להם.. ועל כמה מגישים אותך באזרחות?

purple rain2

New member
חחח כן הם היו אחלה../images/Emo9.gif

ועל 93 כמה מגישים אותך בסוציולוגיה ובהיסטוריה?

בר2י

New member
כל הכבודדד

סוציולוגיה אני אדע יום שישי היסטוריה אני אדע יום ראשון..

הדסוששש

New member
וואי איזה כיף לך!! אני מסיימת ביום

ביום שישי עם לשוןןןןןןןןן!!! אני לא מאמינה אני כבר מזה מתה לעבור את הבגרות הזאת!!

בר2י

New member
יו לשוןן../images/Emo99.gifאהבת חיי../images/Emo23.gif

המון המון בהצלחה מאמי

purple rain2

New member
חחחח "אהבת חיי"?!../images/Emo6.gif

לא הייתי מגזימה
אבל זו בהחלט בין הבגרויות הקלות

בר2י

New member
חח נכון..וממש אהבתי ללמוד לשון

פשוט היה לי כיףף וה"אהבת חיי" זה גם בגלל המורה המדהימהההה שהייתה לייי

purple rain2

New member
חחח לי היה מורה שלא תדעי../images/Emo6.gif

הוא בעיקרון מורה מעולה, אבל עם יותר אטיטיוד מאינס

purple rain2

New member
99../images/Emo3.gif

הגישו אותי על 100 וקיבלתי בבגרות 97 אבל זה משתכלל עם הבעה, וזה אני עוד לא יודעת כמה יש לי (הגישו אותי גם על 100, מקווה שבבגרות גם הוצאתי ציון טוב) ואת

בר2י

New member
ואיי כל הכבודד

ונכון..שכחתי מהבעה חח הלוואי שאותה מורה תלמד אותי גם הבעה..זה יהיה חלום הגישו אותי על 95 וקיבלתי בבגרות 93 ציון סופי-94

למעלה