היום בתפוז אנשים

היום בתפוז אנשים ../images/Emo39.gif

הערב ב- 20:00, במסגרת רצועת הספורט של תפוז וערוץ ספורט 5, יתארח שימי ריגר ב- BlogTV ויענה לשאלותיכם בנושא כדורסל וה- NBA. אתם מוזמנים להכנס לשידור דרך פורום כדורסל.
החל מהיום בשעה 20:30 ועד יום ראשון ב- 9:00 בבוקר יתקיים בתפוז סופשבוע עברי לידר. אתם מוזמנים להכנס לבלוג TV ולצפות בקטעי וידאו מארכיון תפוז אנשים של עברי לידר, קליפים והקלות מהופעות חיות, וכמובן- ראיון מיוחד שעברי העניק לנו לפני מספר ימים בו ענה על השאלות שלכם. בנוסף, חגיגה בפורום המעריצים: גם אתם יכולים לזכות בסינגל או כרטיס להופעה. אז למה אתם מחכים
לבלוג TV: http://www.tapuz.co.il/blogtv
לרגל יום איכות הסביבה העולמי וחג השבועות, שקשור קשר הדוק לטבע ולסביבה, פורום איכות הסביבה פותח בתחרות מאמרים נושאת פרסים בנושא מיחזור. ממחזרים, כותבים, משפיעים וזוכים

bad astronaut

New member
סתם הצעה..

כמו שראיתם יש הרבה תמונות חדשות שהעלו לפורום... אני חושבת שהם אמורות להיות גם בגלרייה! מה דעתכם שכל פעם מישהו אחר יעלה תמונות לגלרייה?

double O S

New member
כה רעיון טוב...../images/Emo96.gif

אני לא מצליח להעלות קבצים לגלריות [מתחמק] [סתם אני במת לא יכול, כמו אז שביקשתי מכם שתעלו קבצים לגלריות כדי שהן יפתחו... אז, מישו מתנדב להעלות היום

double O S

New member
אה עוד משו../images/Emo122.gif../images/Emo96.gif

יש איזה 5 גלריות, אז שכל יום 5 אנשים יתנדבו למלא כל אחד גלריה אחת

BrainDaMaGeD

New member
אין צורך ../images/Emo4.gif

יצאתי קקה בתמונות האלו אני לא מאמינה שפעם באמת אהבתי אותם

double O S

New member
נמנמנמ../images/Emo96.gif

יש גלריית צ'אק, אז שמישו יתנדב למלא את גלריית צ'אק היום יש גלריית סאב, אז שמישו יתנדב למלא את גלריית סאב היום וכן הלאה

bad astronaut

New member
אה!!! למה לא אמרת קודם?

אולי כדאי לעשות כל יום שרשור של מישהו אחר בלהקה? ואז מהתמונות שיעלו אז אותם נעלה לגלרייה... אני עכשיו מעלה תמונות של "מקליטים את סטיל נוט גטינג אני"... מישהו מתנדב לעלות את התמונות שהעלתי היום? חחחח לא ניראה לי יהיה מישהו כזה D=

Just TalTi

New member
../images/Emo45.gif

אבל גם אני לא חושבת שיהיה מישהו שיתנדב להעלות את כל התמונות שהעלית =\
תפתחו שרשור סאב, אני אעלה את התמונות. פשוט אין לי שום תמונה במחשב בינתיים ואין לי כח לחפש

למעלה