היום בעיתון...

d r o r 24

New member
היום בעיתון...

יש בעיתון "ידיעות" כתבה גדולה( 2 עמודים) על זה שאורי גלר מאמין בחברו הטוב,מייקל...משום מה לא האמנתי כ"כ לכל מה שאורי גלר אמר שם..נראה לי צביעות קצת...

צביעות או לא...

העיקר שזה לטובת מייקל ואנשים יאמינו

WorldCenter

New member
קראתי

האמת התפלאתי שגלר מדבר כך על מייקל נראה מה הוא יגיד ביום שישי אצל יורם גאון.

תתעוררו

אני לא מבינה אותכם וממתי אתם מאמינים לשקרים? מייקל ואורי חברים כבר 6 שנים 6!!!! למה שהוא ילכלך עליו? אני אישית הספקתי לעקוב אחרי אורי בכל מיני תוכניות בעולם והוא אמר על מייקל רק דברים טובים ומה שאורי רוצה כי הרבה עכשיו זה שמייקל יסלח לו ושיידע שהוא תומך בו אורי לא רוצה לרעתו הוא אוהב אותו ומאמין בו כמו שאנחנו מאמינים בו מרטין באשיר הוא סתם נבל שהוליך את שניהם שולל ומייקל ניפגע כי מלחתחילה היה לו אמון עמוק באורי לפי דעתי כמו שהספקתי להכיר את מייקל הוא יסלח לו והם עוד יהיו חברים חבל שבגלל אידיוט אחד חסר חשיבות הם יפרקו חברות של שנים אני לא שופטת אותם כי שניהם לא אשמים שניהם תמימים ובגלל התמימות הם נפלו בפח אני אישית מאחלת להם בהצלחה

נצל"ש בשעה טובה ומוצלחת

טום סנדון נשרף בתחת! סתם... העצומה בעד מייקל עברה את ה 21,630 לינק לעצומה....^^^ אבל למטה...

צודקת!!!

את צודקת במאה אחוז, ואין שום סיכוי שאורי ילכלך עליו...והם יחזרו להיות חברים!

Eli1000

New member
אורי גלר

הוא סיבה מהלכת לקיום האנטישמיות בעולם. בתור "חבר" כל מה שמעניין אותו זה פירסום עצמי וקידום מכירות של הספרים הדיוטים שלו. מאז הראיון עם בשיט מייקל ואורי לא דיברו. נראה שמייקל לא רק צריך להתרחק מאירגונים מוסלמיים קיצונים, הוא גם צריך להתרחק מיהודים רודפי בצע! (אנשים כמו אורי ופלדמן גורמים לי להתבייש בכך שאני יהודי)

aMJel 4 ever

New member
יכול להיות שמה שאלי אומר נכון

ואין שום סיכוי לדעתי שמייקל ואורי יחזרו להיות חברים כמו שהיו, צאו מהסרטים. וחוצמיזה את מי זה בכלל מעניין אם אורי גלר נשאר חבר של מייקל... אורי אפילו לא הצליח להביא את מייקל לארץ לביקור. - שימשיך לכופף כפיות ולהזיז מחוגים.

זה בולשיט!

מה לא ראית שהיה ראיון לאורי גלר אז הוא בכלל לא היה לצד מייקל הוא אמר שאם מייקל באמת עשה את זה והוא יצא אשם הוא לא ירצה לראות אותו יותר! והוא לא רוצה יותר לשמוע את השם מייקל ג'קסון אז מה אם הוא מכיר אותו 6 שנים סווו וואאטט?????????

yuvalmichael

New member
רק קצת?!

הוא מדבר על מייקל כאילו היה חבר שלו שנים והוא יודע הכל אליו.... אם הוא טוען שהוא כל כך ישראלי אז למה הוא לא חי בארץ? מתי עוד שומעים אליו חוץ מהקשר שלו למייקל?

אורי לא חי בארץ כי

כולם יודעים את המצב הקשה בארץ ויש המון מפורסמים שטסו לחו"ל והצליחו אורי הוא אחד מהם והוא הצליח בענק בכל העולם מכירים אותו בזכות הכוחות שיש לו והוא מדבר על מייקל "כאילו הוא מכיר אותו שנים" כי הוא באמת מכיר אותו שנים הם היו חברים 6 שנים ו6 שנים זה הווווווווווווון זמן וקורה שאנשים טועים טעיות זה חלק מהחיים ולמייקל יש לב טוב והוא בנאדם מבין והוא יסלח מה שאורי רוצה הכי הרבה שמייקל יסלח לך דרך אגב אורי כבר לא בארץ הארוח שלו אצל יורם גאון זה מוקלט כי בא להתארח בארץ ליומיים

רילו

New member
סתם פלצן אני שונא אותו....../images/Emo46.gif

משחק אותה חבר ומאחורי הגב מדבר סתם

למעלה