היום בבית הכנסת כשקראנו סדר העבודה חשבתי לי

marabo

Well-known member
היום בבית הכנסת כשקראנו סדר העבודה חשבתי לי

למה העם היהודי במקום לקרוא בבית הכנסת את סדר העבודה שהייתה ביום כיפור בבית המקדש, הטקס המרשים עם הכהן הגדול וכו' ולאכול את הלב, לא הולך לערבים ותובע מהם להשיב לו את הר הבית ומקום המקדש אותו הם שדדו ממנו?
ואני לא מדבר על הגוף המכנה עצמו מדינת ישראל או ממשלת ישראל, מהם אני לא מצפה לכלום, אני מדבר על העם היהודי בכל תפוצותיו.

ה כ ל

New member
טוב לאלוהים עם תפילות המוסלמים

והיהודים, הנוצרים וכל השאר יכולים להתפלל בלב. כך שמתקיים המאמר ׳ביתי בית תפילה לכל העמים׳.
אין צורך שתפרוץ מלחמת עולם שלישית בגלל הפנטזיות המטורפות שלכם... ואם אתה כל כך רוצה לראות בעלי חיים נטבחים, לך לבית מטבחיים...

marabo

Well-known member
מי ישמע איזה שלום אתם הבאתם

70 שנה של דם ושכול שלא יגמרו אף פעם.
לא אתה ושכמותך ילמדו אותנו על מלחמות עולם.

ה כ ל

New member
בכל פעם שאני מביס אותך אתה משנה נושא...

אתה חושייב שפה זה יישיבה
חחח

marabo

Well-known member
מבולבלי, אתה דיברת על מלחמה ושלום

אני דברתי על זכויות העם היהודי בהר הבית, אתה הוא זה שהתחיל עם הפנטזיות על מלחמת עולם שלישית, אז הרגעתי אותך. מלחמות כבר יש 70 שנה גם ככה. אל תפחיד אותנו.

evglev1

Well-known member
מנהל
אתם הסכמתם להתפלל בכותל בצורה משפילה עם שרפרפים

אין מה לעשות ליהודים אין כוח לעמוד מול כל העולם המוסלמי שהמציא את אגדות על קדושת הר הבית למוסלמים. אף יהודי לא חושב להכריז מלחמה על כל העולם המוסלמי כולל פקיסטן המוסלמית. גם אתם ידעתם אין לכם כוח וספגתם השפלות בכותל, שלא לדבר על הר הבית מהעותומאנים.

מה שלא בסדר הוא שאנחנו לא נותנים הד לקולות של מוסלמים הגונים שמודים שמסגד אל אצקא לא קדוש למוסלמים.

ה כ ל

New member
מסגד אל אקצא הוא המבנה השלישי בקדושתו למוסלמים הסונים

אל אקצא פרושו הקצה

בקוראן כתוב שמוחמד נסע באופן ניסי למסגד הזה לא כתוב בקוראן שאל אקצא זה ברושלים בכלל ירושלים כלל לא מוזכרת בקוראן

marabo

Well-known member
הר הבית הוא הראשון בקדושתו ליהודים

והיהודים היו בו הרבה לפני שמוסלמים הסונים השתלטו עליו.

קודם כול לפני שאתה פונה לגויים

אתה צריך לפנות לגדולי ישראל פסק ההלכה שאוסר על יהודים להעלות להר הבית
כי אם יש משהו שהוא קונסנזוס הלכתי זה האיסור לעלות להר הבית

marabo

Well-known member
קודם כל הקונסנזוס הזה נשבר מזמן

ורבים מגדולי ישראל אף מחייבים את העליה למקומות המותרים בטבריה.
אבל בכל מקרה, כולם מסכימים שזה נכס של עם ישראל ורק עם ישראל יחליט עליו ועל הערבים להשיב אותו לבעליו

marabo

Well-known member
לא דברתי על מלחמה אלא על תביעה

תביעה בכל פורום בינלאומי, בין דין בהאג, ומעל כל במה, פשוט לומר את זה ובלי להתביש

נו? ואם נתבע? מישהו יקשיב?

הרי המוסדות האלו נגדינו באופן אוטומטי
אבל לדעתי השאיפה צריכה להיות אם כבר שיתנו לכל מי שרוצה להתפלל בהר הבית מבלי להרוס אף מסגד, הרי יש מקום לכולם, אבל ממשלת הימין הנחושה מונעת מיהודים להתפלל שם

marabo

Well-known member
יקשיבו או לא, אנחנו צריכים לתבוע את שלנו

קודם כל המקום חייב להיות מוחזר לעם היהודי כי זה רכוש שלו שנשדד ממנו,
העם היהודי ורק העם היהודי יוחלט מה יעשה בו.

כשאתה הולך לתבוע בבית משפט

אתה צריך לחשב את סיכוייך
אחרת מה הטעם?
בשביל איזו תחושת צדק מדומה?

marabo

Well-known member
גם מסע של מיליון קילומטר מתחיל מצעד אחד

נתבע מעל כל במה, לא ילך בבמה הזו נלך לבמה אחרת, העולם חייב להבין שאנו בעלי הזכויות במקום. צריך להתחיל ממשהו.

למעלה