היום בבוקר

היום בבוקר

כשנסעתי בהסעה לביצפר וישבתי על המדרגות של הדלת האחורית כי לא היה מקום .... חשבתי. והתברר לי משהו קטן על עצמי. אי לא מוכנה לאהבה. אני פשוט ביישנית מדי בשביל זה. ולא מוכנה ולא בשלה ובלה בלה בלה בלה בלה. פשוט אין מצב. גלית נ.ב.-> בראחלה שלטים!!!!! אהבתי...

לא מחוברת לאיי סי כי הוא הלך פארש

עוד שבוע אנחנו קונים מחשב חדש תודה לאל ושם אני ישים את האיי סי קיו שלי אל תדאגי!!!! יש לי מלא אבל מלא לעדכן אותך דרך אגב!!! והניק ניימ של שם של שיר ישן.... אם לא שמת לב באיי סי הכינוי שלי היו: lolly pap toti fruti maybe baby שאלו שמות של שירים.... אני מושפעת ממוזיקה(יותר נכון מ2 האוספים של אסקימו לימון) ולולי פאפ אומר סוכריה על מקל

גלית´וש

אהבה מפתיעה אהבה מגיעה ונכנסת לחיינו גם מבלי שנתכנן זאת, אבל להגיע למסקנה שכזאת זה גם בסדר, לדעת לאוהב בצורה שכזאת ולהחזיר אהבה צריך מן מוכנות מסויימת.... ומאחלת לך את כל האהבה שבעולם ענת

wildflower!

New member
מתוקה ../images/Emo102.gif

אני שמחה בשבילך:) באמת:) גם אני הגעתי למסקנה הזאת אבל לא מהסיבה שלך.... מהסיבה ש...אני פשוט לא מוכנה להפגע יותר...... אוהבת בר נ"ב-באה היום לערב?

בטח בטח!!!!

ועדת תרבות רולז!!!!!! יהיה ערב משגע!!!!! למה את לא מחוברת??? אני צריכה את הטלפון של דינה!!!!! גלית

למעלה