היה שלום, פורום יקר

גנימדס

New member
העקר שאתה שמח

לא ידעתי שאני מגביל מישהו מלכתוב.
אתה מוזמן להביא את חבריך, אדרבא.
חבל שהסגנון שלך הוא כה דורסני ואישי ודרך ההתבטאות שלך מכוונת לפגוע יותר מכל דבר אחר.
העיקר שאתה שמח.

גנימדס

New member
היה שלום, פורום יקר

זמן רב אני סוחב הרגשה איומה. הרגשה שקשה להסביר.
*
בפברואר מוניתי להיות מנהל פורום "הומואים דתיים".
הפורום לא היה פעיל במיוחד. היו בו חמישה-ששה כותבים קבועים (ביניהם אני). אני מחזיר אותו היום במצב קודר בהרבה. עם מספר מועט יותר של כותבים פעילים
ביום ששי בבקר שלחתי הודעת התפטרות למנהל הפורומים של תפוז.
עשיתי כמיטב יכולתי.
צבעתי באדום 3 חברים. החזרתי את הקישור אל "כמוך" (ואף הושטתי את ידי לשלום). בקשתי מכל אדם שיכלתי לחשוב עליו לבוא ולכתוב. הדבקתי שרשורים בקבוצת הפיסבוק. התחננתי לפני ארגוני הגייז שיבואו לפרסם כבימים עברו.

אני מסתכל בפורום וכואב לי.
כאב אמיתי נוקב, על הפורום היקר לי כל כך שאיבד את ימי הזוהר שלו.

הפעם הראשונה שחשבתי על זה היתה שגולש בשם "דתי לפי דעתו" עזב את הפורום לאחר שתי הודעות בטריקת דלת איומה וצורמנית והיה מאד ברור- הוא עוזב בגללי. מאז המחשבה הזו לא נותנת לי מנוח.

זה לא עובד.
יכול להיות שהפורום לא עובד בגללי. אולי היותי מנהל לא תרם לפורום.

אני מזמין לבוא כל אדם אחר לבוא ולנהל את הפורום, כל מי שחושב שיש לו את היכולת להרים את הפורום ולתרום לו- מוזמן.

*
בהודעתי הראשונה כמנהל אמרתי שאני מוכן לעשות הכל, אבל לא אוכל להיות לבד.
אני צריך אתכם.

יכול להיות שהקהילה ההומו-דתית מצאה לה בית אחר , בארגונים השונים, בקבוצות הפיסבוק. אולי הקהילה ההומו-דתית לא רוצה את הפורום.
הפורום חיב להיות בשביל כולם, לא הפורום שלי
אם אתם רוצים, הפורום הוא שלכם להחיות אותו,

ואם הקהילה לא רוצה אותו, מי אני שאכריח אותה.

היי שלום ,פורום אהוב שלי. באמת ובתמים אהבתי אותך.

היה שלום! ותודה רבה מכל הלב!

זמנים משתנים ואיתם הצרכים של אנשים. אולי העןבדה שהקבוצה בפייסבוק לקחה את הבכורה צריכה להחמיא לנו; זהו למעשה מצב חדש שבו אנשים מוכנים לדבר ולהזדהות בשמם ובפרצופם ומתוך נגישות הרבה יותר גדולה. זה מראה על בגרות של הומואים דתיים והתקדמות, ואולי כיוון שכך טוב שהפורום גווע כי הוא מהווה תזכורות מזמנים אחרים, פחות טובים ויותר "ארוניים".

מעבר לכך, היום כולם נכנסים לפייסבוק ברגע, ואילו כניסה לפורום היא עדיין מסורבלת ומצריכה כניסה מיוחדת. גם עריכת ההודעות כאן היא קשוחה ופעמים בלתי אפשרית. יתכן ומדובר לחלוטין במשהו טכנולוגי. יתרה מזאתת, ריבוי הארגונים, עמודי הפייסבוק, המפגשים והפורומים הייעודים (כמו של "עצת נפש" שמלווה את כל מי שמבקש להתכחש להומוסקסואליותו) יתכן ומייתרים את הפורום, שבעבר היה חלוצי ויחיד בתחומו ואילו היום נראה כגוף קדום ולא מפותח.

בכל מקרה, חלילה וחס מלהאשים את עצמך. ניסית בכל מאודך להחיות את הפורום דרך הפניות לקבוצה, פתיחה של דיונים מעניינים ושנויים במחלוקת, נייטרליות של דעתך (על אף נחרוצותך הידועה), אפילו הצלחת "להביא" לפה טרול שעשה קצת "שמח" במשך תקופה. אני חושב שזה יותר קשור למשתתפים מאשר למנהל הפורום (ואני לוקח חלק באשמה גם כן). קברניט לא יכול להשיט אונייה שאין עליה מלחים.

המון תודה על ההערכה ועל ההשקעה!

גנימדס

New member
תודה חולפי

תודה לך חולפי על מילותיך היפות.
אני שמח שהיה לי את הכבוד ואת העונג להכיר אותך במשך כל השנים

אני מרגיש את הצורך בפורום, לכן נשארתי כאן , אני לא חושב שהתבגרנו, אלא שהעולם של 2014 שונה מהעולם של 2009. הקצב כל כך מהיר ולדעתי- מהיר מידי.

אתה כותב ממש יפה....כרגיל

אני אפילו מקנא. מסתכל על הודעתך המנוסחת, ועל שלי המקוטעת, ותוהה אם משהו מדברי ברור ...(אולי ככה זה שהרגש מדבר ומשתלט על המח?)

פרישת מנהל הפורום

אנו מודים ל גנימדס על תקופת ניהול בפורום ומאחלים לו הצלחה בהמשך הדרך בתפוז ובכלל
&nbsp
המשך גלישה מהנה בתפוז אנשים

&nbsp

פורטי40

New member
גנימדס, מנהל מצויין היית! לא היה מה לשפר

נסיבות שאינן תלויות בך או בניהולך הן שהביאו למיעוט המשתתפים כאן.
חבל רק שהומו דתי, בודד ומנותק, שנמצא בתחילת דרכו, לא יוכל למצוא מקום להביע בו את הגיגיו, אלא אם כן הוא מצטרף לקבוצה סגורה, שאין אפשרות למוצאה בלי קשרים קיימים מראש עם הומואים דתיים. מעגל קסמים בלתי פתור.
כל טוב לך גנימדס, ואולי ניפגש בפורומים אחרים, או אולי בכל זאת, כאן...

גנימדס

New member
תודה פורטי!

אני גם מוצא את הפורום כאן עדיף על קבוצה פיסבוקית, אך העם אמר את שלואותם בחורים צעירים פונים לפיסבוק במקום לפורום ,ולמרות שרציתי שהשניים יחיו אחד לצד השני -זה בא על חשבון זה.... תודה על המילים החמות והיפות

מצטרף לדברי פורטי

לא המנהל הבעיה אלא הנסיבות ובכל אופן בוא נמשיך לנסות...

dontevenknow

New member
תודה על הניהול

וחבל שאתה עוזב. אני חושב, בניגוד אליך, שאתה בערך הסיכוי היחיד לפורום.
ההאטה בתנועת הגולשים אינה קשורה אליך, כפי שציינו כבר. זה קורה בהרבה פורומים בתפוז - אנשים מוצאים תחלופות נוחות יותר מאז ההתפתחות של הרשתות החברתיות. אבל כנראה שפה במיוחד.
אני בתור אחד שלא מעוניין להיחשף, לגמרי בעניין של תפוז, אבל מבין למה אחרים מוצאים את פייסבוק יותר נוח וקל (אם כי מתפלא באמת שהם כן מעוניינים להיחשף כך).
לצורך העניין, הקשר שלי לדת הוא רק מהעבר ומשקעים שונים ומשונים ולכן הרבה פעמים אין לי מה לתרום.

אבל עדיין היה לי כיף לקרוא את ההודעות שלך ואני חושב שניהלת את הפורום בצורה מעולה!
אז תודה על התקופה הזאת ומקווה שתישאר פה גם בלי להיות מנהל.

גנימדס

New member
תודה על המילים החמות

תמיד כיף לשמוע מילות הערכה, אך אני יודע שישנה גם ביקורת בעקר מהמחנה ה״שני״ שכבר הזכרתי נציג אחד שלו.הדת נשארת איתנו, אני חושב שזה גם כי לא פרשנו בגלל משבר אמוני אלא בגלל תחושת עלבון בשל ההומוסקסואליות בסגנון-לא רוצים אותי? לא צריך.... (ואתה מוזמן לתקן אותי )אני אוהב את סוג המדיה הזה ומאמין שאשאר כל עוד אוכל....תודה

התרגשתי ממה שכתבת

כל הכבוד לך על המאמץ שהשקעת. אולי נלחמת בטחנות רוח כי הפייסבוק חזק מהכול, ואולי יש עוד סיכוי לפורום להינצל. ימים יגידו.
&nbsp

למעלה