היה ראיון ...

Upsilon

New member
היה ראיון ...

הראיון היה היום, חברת בת של אפלייד מטיריאלס (יושבים באותו המבנה ומפתחים עבורם ציוד בדיקה). ראש המחלקה + ראש מחלקת הנדסה הציגו את עצמם, מה מי ומו ... ולמה! הבעיה ... תחום העבודה, לא קרוב (בכלל ...) לתחום אליו אני שואף להגיע (פיתוח תחת אלקטרואופטיקה), הבעיה השניה היא ... הם יודעים את זה. פוחדים שאחרי הכשרה וכ"ו, אני אחצה את הכביש למדור פיתוח. מה אתם אומרים ? בכלל כדאי ללכת לכיוון שלא תכננתי ולא הייתי בוחר בו, רק כדאי להכניס רגל ?
 

אורום

New member
תלוי מה ההצעות החלופיות שיש לך

האם יש לך הצעות בתחום האלקטרואופטיקה? אם לא שווה לך לנסות להכנס לאפלייד זאת חברה גדולה וטובה ואפשר להתקדם שם ולהתפתח.
 

Upsilon

New member
אין הצעות חלופיות.

אבל ההשקעה הנדרשת היא גבוהה מאד. פגיעה בלימודים, בציונים ... זמן וכ"ו ... וכל זה בשביל משהו טוב, אבל לא מה שאליו פיללתי. מצד שני ... אני יודע שגם ככה קשה למצוא עבודה וניסיון באפלייד, אולי בעתיד יוכל לקדם אותי יפה למחוז חפצי.
 

אורום

New member
עכשיו אחרי שראיתי את קו"ח שלך

התפקיד באפלייד הוא הזדמנות נהדרת, מצד שני אם הבנתי נכון אתה מביא איתך ידע טכנולוגי קיים ולכן אולי כדאי להמשיך ולחפש עוד לפני שאתה "סוגר" עם אפלייד. חוץ מזה התהליך באפלייד ארוך בדר"כ כך שכדאי לך להמשיך ולחפש במקביל.
 

Upsilon

New member
למען האמת ...

אני לא בטוח כל כך שאני "בשל" לסגור כרגע על עבודה (מחכה לי חתיכת סמסטר). רק עכשיו התחלתי לחפש והראיון באפלייד היה הראשון. בנוגע לאורך התהליך, צפוי תהליך של כחודשיים. מה שאומר שאני ממשיך לרוץ גם ככה, אבל אני אופטימי. השאלה היא ללכת לעשות משהו שאני לא מתלהב ממנו או להמתין? דרך אגב, איך הייתים ממליצים לי לחפש עבודה בתחום ? אני שולח קורות חיים באופן ישיר לחברות, כאשר הן מפרסמות מודעת דרושים באמתר החברה. מכירים דרך טובה יותר ?
 

אורום

New member
כדאי לעבוד עם חברות השמה

יש משרות המתפרסמות רק בחברות השמה. אם אתה מרגיש ככה לגבי אפלייד אולי כדאי לוותר על זה.
 
למעלה