היה פרק מעולה!!!

• פותח הנושא LeSSi
  • פורסם בתאריך
אני לא מאמינה שאני אומרת את זה

אבל טד היה חמוד... ושלא נדבר על אמטטט איזה מאמיי!!! למרות שלא ראו אותו מספיק!

OneOnOneWithBen

New member
Im falling for justin!!!!

למרות שבריאן תמיד ישאר NUMBER1 אבלללללל ואיייייייי גאסטין מיתחתך מפרק לפרק

pompii

New member
אמט תמיד חמוד!

היה פרק יפה, מייקי מרכז הפרק
כזה בונבון המייקי הזה וג´סטין נראה טוווווווווווווווווווווב!!!!!! ואתם יודעים, בקשר לג´ייסון,דבי היתה יכולה לשאול את בריאן הוא הרי זיין את כל העיר....או שהוא בעצם לא זוכר שמות...

netaK

New member
מישהו שם ../images/Emo23.gif...?

שעשו את ג´סטין מטומטם במיוחד הוא בחיים לא היה כזה דפוק... כשהוא גילה שבריאן שכב עם בן ואמר "אני רוצה מספרים ותנוחות..." זה לא ג´סטין הרגיל... ואח"כ....כשמייקל אמר שבריאן לא שכב איתו או עם מישהו שהוא מכיר ואז ג´סטין צחק כמו ילד בן 3... זה היה ממש קטע ד-ב-י-ל-י!!! אולי זה בגלל שמחליפים תסריטאים כל שנייה...שיישאררו עם אחד...!!

Lolly pop2

New member
גם לדעתי!

למרות שלא ראיתי את הסוף... כי אבא שלי ירד למטה (למרות שיש לי גם טלויזיה בקומה שלי... אני רואה למטה כדי לשמור שזה יקליט) אז הוא אמר לי לכת לישון ולא היה לי כוח להתוכח איתו וגם לא רציתי שהו יראה אז עליתי מעניין אם הוא נשאר לראות... אני מקוה שלא

Lolly pop2

New member
שאמרתי

גם לדעתי התכונתי להודעה הראשונה (שהיה פרק יפה)

סילביא

New member
אוי אוי אוי

אני עוד מתמוגגת... נכון, ג´סטין היה דבילי במיוחד היום, אבל זה רק הוסיף לא לקסם.....מה גם שאסור לשכוח שהוא בסך הכל ילדון , אז לפעמים זכותו להתנהג ככזה... חוץ מזה..הוא היה נראה חמוד באופן מיחד היום, עוש מישהי שמה לב לזה? בראיןן... אח אח.. המניאק המקסים ביותר בטלויזיה. מייקי..... אלוהים! הוא היה בלתי נסבל בצורה שלא תאמן...... על אמט אין מה להגיד חוץ מזה שהוא מקסים כמו תמיד .. פשוט נהדר! וטד....הוא יהודי, עכשיו זה סופי, אחרת מאיפה יש לו את הנאחס הזה?

maayan15

New member
לא ראיתי!!!!

בא לי לבכות!!!..... אין לישעון על היד כי הורדתי איפושהו ואני לא זוכרת איפה... אז שיחקתי רמי עם המשפחה שלי ושנזכרתי בדיוק הגעתי לטלויזיה באמצע (או באיזה שהוא שלב בשיר סיום!!!). לא נורא, אני יוריד את הפרק בקאזה.... אה, רק דבר קטן לסילביא- זה נכון שג´סטין יותר קטן יחסית לשאר אבל הוא בן 19! (או שהיומולדת האחרון זה 20) אז ממש אי אפשר לקרוא לו ילדון... מה שבו את כן צודקת- בריאן הוא באמת המניאק המקסים ביותר בטלויזיה... יפייפה שלי...

סילביא

New member
בשבילי

הוא כן ילדון ...והוא בן 19 חוץ מזה שביחס לאחרים הוא ממש תינןק ולכן הוא נראה לנו לפעמים ילדותי מדי פשוש!

lolly1

New member
אהבתי

את ההפלקה הקטנה של בריאן לגסטין...חחחחחחח חמודים!!!!

ayaliar

Well-known member
טוב אין לי הרבה מה להגיד

על הפרק חוץ מזה שהיה קצת משעמם. והקטע הזה עם בריאן....טוב שלא עשו ממנו אלוהים וזהו והקטע הדפוק הוא שכמה שיותר מגזימים עם האלוהיות הזאת שלו, עם המושלמות והשחצנות הלא אנושית הזאת, ככה הוא יותר סקסי... נשים נשים, בהחלט עם דפוק. תנו לנו גבר מגעיל, רע, שחצן, אגואיסט, אטום ולא מפגין רגשות ואנחנו מאושרות לנצח. היה חסר לי קוקי (אמט) הפרק אבל אני אסלח להם כי כמעט לא הראו את ג´סטין אז זה פיצוי D-:

maayan15

New member
עוד מישהו שלא אוהב את ג´סטין...

או שזה היה ציני? מה לעשות, אכן עם קצת דפוק, אבל במילותיו של ירמי קפלן- הדפוק הזה עושה לך טוב.... ושהדפוק (האגואיסט, השחצן, המניאק, הלא מפגין רגשות) הזה הוא בריאן קיני... אני נופלת מהרגליים... מה לעשות< הוא מדהים...

ayaliar

Well-known member
לא מתה עליו בכלל

וגם בזמן האחרון שמתי לב (לא להרוג אותי.....) שהוא שחקן לא משהו הוא מדקלם יםםםםםםםם והדמות שלו די אינפנטילית יש לו מזל שיש לו פרצוף יפה... יחסית לטדי

maayan15

New member
אז אני לא היחידה!!!

מכשפה... אני יודעת.. גם את לא אוהבת אותו... לא להרוג אותי... אבל את פעם אהבת ואת חושבת שהוא נראה טוב... אז... בעייה שלך... אני לא יודעת בקשר לרמת משחק... כלומר, שהוא בוכה ורץ בצורה אינפנטילית לחלוטין זה פשוט נראה כאילו הבמאי רוצה לבחון את הצופים ואת כמות האינפנטיליות (לא רציתי להשתמש במילים אחרות ולהכעיס את אוהבי ג´סטין) שהם מוכנים לקבל.. כלומר- הרבה!... אז יכול להיות שפשוט אומרים לו להיות ככה....

אז יש לי שאלהההההההה

אני מהמכורות של הסידרה, והיום לא ראיתי את הפרק, אז מי יכול בקצרה לספר לי מה היה?

למעלה