היה פה פעם אחד שכתב

Nessa12

New member
שקט, בורקס!

ע מזרחי

New member
אם את גם מביאה איתך בירה/חטיפים/פיצוחים

זה אומר שאת האישה האידיאלית.

ובקשר למחשב - אחרי כמה דקות תגידי לו שילך למטבח להכין לך קפה/סנדביץ כי את צריכה את המחשב על מנת לבדוק דואר ולשחק אנגרי-בירד.

תפרידי

יכול להיות שהבחור פשוט לא יודע איך להתנהג ממערכת יחסים - מתוך חוסר ניסיון ותו לא.
אבל אם זה היה נובע מחוסר ניסיון, כנראה שלא היית באה להתייעץ על זה פה. אם את מרגישה שלוקחים אותך כמובן מאליו, אם הזמן שלכם ביחד לא חשוב בצורה הדדית לשניכם - זה הזמן לשינוי גישה מצידו.
דברי איתו!

Nessa12

New member
- DONE

הוא קצת נעלב כשאמרתי שאני מרגישה שהוא פרינססה...
ושאני הגבר ושעוד מעט אני אתחיל לגרבץ.
אמרתי לו שזה קצת מצחיק אותי שהוא "עייף" והוא אמר לי "אבל היינו יומיים שלמים עכשיו ביחד!" וזו לא פעם ראשונה... לפני כן זה היה "אבל היינו יחד חצי שבוע" ו"היינו יחד כל הסופ"ש" ובלהבלהבלה
אז אמרתי לו שתודה רבה אבל אני יודעת לספור וגם מכירה את ימות השבוע

שזה קצת מרגיש לא נוח כאילו יש לנו איזושהי מכסה שאסור לעבור אותה מבחינת מפגשים.....
אני מקווה שהוא הבין.
זה נובע אצלו בעיקר מחוסר ניסיון... ולי אין ברירה אלא להיות קצת יותר קשובה, פחות דרמטית ויותר סבלנית

כמו שזה נשמע עכשיו

יש ביניכם פער לגבי תדירות המפגשים בלי קשר לכמות עניין בקשר. במיוחד כשאת מציינת שההתנהגות שלו נובעת מחוסר ניסיון, זה קשה להכניס מישהו לחיים שלנו בתדירות כל כך גבוהה שלא היה שם קודם. לי במפורש היה קשה בחצי השנה הראשונה של הקשר להיפגש בתדירות יומ-יומית, פשוט לא הייתי רגילה ולקח לי זמן להתרגל לנוכחות חדשה ודומיננטית בחיי.

מציעה שאחרי השיחה הזאת שניהלתם באמת כדאי לאמץ את העצות שנתת לעצמך (פחות להיות דרמטית ולהיות סבלנית) ולתת לזמן לעשות את שלו. אם זה ימשיך ללא כל שינוי, אז תצטרכי להבין שכנראה זה המצב ותחליטי עם עצמך עד כמה זה משהו שמפריע לך בקשר ארוך טווח.

יש דברים שבשאיפה צריכים ליהיות שוויוניים

כמה שניתן,הדדיים,יותר נכון.
נסיעות אחד לשני הם חלק מהם אבל זה לא סטטי.
יש תקופות ויש גבולות.לפעמים עושים ולא מתחשבנים ולפעמים אומרים "עד כאן".
אני לא יודעת מה זה פחות סבלנית ודרמתית אבל אני מקוה שזה לא אומר לסתום את הפה אלא איך להגיד ולעשות.

אייבורי

New member

חמודה, אמנם את יכולה להיות איתו גם שבוע או שבועיים רצופים.
אבל יש לא מעט אנשים שצריכים קצת ספייס.
לדעתי
את צריכה ללמוד לתת לו קצת אוויר גם בזמן שאתם יחד
וככה תוכלי להבקיע את מחסום היומיים יחד.

אוגלה

New member
דהההה

זה כי את גרה עם ההורים!! לבוא אליך זה לבוא גם להורים שלך,

אחרי שקראתי את כל התגובות...

לדעתי הקשר במתכונת שלו פשוט "נוח " לו ..
בצורה שהוא מתנהל.
ברגע שזה יפסיק להיות לו "נוח".
כנראה שהוא גם יסתיים .

Jake Speed

New member
מייבשים אותו קצת

שיבין שבשביל סחורה טובה משקיעים.

ולגבי הגב?
את כנראה מסתובבת מולו עם יותר מדי בגדים.

למעלה