היה לכם פעם סטרייט מחמד?

כן יש יש

ואחרי תקופה מסוימת התאהבתי בו הינו בצבא ביחד הינו כל היום ביחד ישנים באותה מיטה לפעמים (מיטה צבאית) מתקלחים ביחד הכל הכל הכל ביחד רק שבסופו של דבר התאהבתי בו והסיפור משם סיפור ארוך ועצוב

בגלל זה

בדר"כ עדיף להימנע מקשר עם סטרייט, אם אתה יודע שיש סיכוי שבאיזשהו מקום יש לך קראש עליו... כי אתה לעולם לא תקבל אותו, וזה רק יכאב לך יותר ויותר
ררררר

הענינים הסתבכו כש..

הוא נפרד מחברה שלו והפכנו את מה שהיה לנו לסוג של קשר מוזר יותר שהיה בערך שנה וחצי הוא עדין מעדיף להגדיר את עצמו כסטריט

סטרייטית מחמד ../images/Emo68.gif

יש לי ידידה שבערך כל החיים שלנו אנחנו יחד.. במקריות או שלא במקריות.. תיכון טיול עבודה אוניברסיטה בקרוב.. וגם ישנים אחת אצל השני באותה המיטה.. או שאולי אני הומו מחמד ?

dean4

New member
תתחיל לקרוא לה קארן!

(מוויל וגרייס- אני מת על הצווחנית הזאת ועל ג'ק, ג'ק תעשה לי בן, או בת, או משהו(?!))

חחחחח אהבתי את ההודעה שלך

קארן וג'ק שולטיםםםםםםם!!! וכמו שקארן הייתה אומרת, fags are a hoot!! הייתי רוצה לראות ילד של קארן וג'ק... זה בטח יהיה משהו משהו...

BabyBoy1

New member
../images/Emo99.gif

קארן וג'ק זה אולי הצמד הכי קורע בטלוויזיה... Will: Good morning Karen Karen: oh grow up wilma, i havn't been to bed yet!

יאפ.... יש לי כמה סטרייטיות מחמד

אני עוזר להן בבעיות הרומנטיות שלהן, ו... אין לי כ"כ בעיות רומנטיות (תלוי מה מחשיבים בעיה רומנטית) אז כרגע אין להן במה לעזור לי... לישון באותה מיטה? i think not !

חח יש לי אחד...

חברה שלו היא החברה הכי טובה שלי ואני גם שידכתי בניהם זה ממש כיף שיש לך חבר כזה...

KissingTheRain

New member
כל כך כן../images/Emo70.gif../images/Emo9.gif

עד שיום אחד הגענו לקטע אידיוטי שחצינו את הגבול ועשינו מה שכל בן נוער חרמן עושה עם כל מה שזז ומאז התרחקנו:-\

starfield

New member
חחח יש להומו סטרייט מחמד - אח שלי!!

אח שלי (בן 22 וסטרייט), מחזר אחריו הומו כבר שבועות שהוא הכיר בבר. כל הזמן מתקשר ומדבר איתו על החברים ששוברים לו את הלב חחחח אני לא מביןו מה הוא מנסה להשיג בזה אבל אח שלי לא מבין הומואים(כמוני חחח
) והוא תמים מידי כדי להבין שהוא מנסה להתחיל איתו.

ואוי שינית חתימה גםםםםםםם

זה היה "הרי לאכול חלב ובשר ביחד זה ממש צביעות!" אני זוכר..
חחח

חחחח משעשע

אולי הוא חושב שהוא יצליח להכניס אותו לסטטיסטיקת "עשיתי סטרייט".... הלוואי שאני הייתי יכול להכניס מישהו כזה לסטט', איזה מתלהב אחד שחושב את עצמו... וזה כ"כ עושה לי את זה

למעלה