היה לי חלום לא נורמאלי, ובחלומי

היה לי חלום לא נורמאלי, ובחלומי

מצלצל הטלפון וקול נעים מעברו השני מבקש לקבוע פגישה לטיפול עקב בעיה. לשאלת גישוש ראשונית ויצירת קשר ביחס למהות הבעיה, ביקש האדם שדי בעקשנות להשאיר זאת לפגישה ולכן קבענו להפגש ביום המחרת, כי הדבר היה דחוף לו מאוד. ולמחרת, בדייקנות רבה, מצלצל הפעמון, אני ניגש לפתוח והנה בדלת עומד גבר נחמד ולאחר לחיצת יד וקבלת פנים הוא נכנס. התיישבנו, ואז אומר האיש הנעים: "טוב, אז ככה. שמי אטיוד. והבעיה היא שהפסקתי לחלום". שאלתי אותו מדוע בעצם זו בעיה עבורו והוא השיב לי "כי כשאני חולם, אני יודע שזה לא אמיתי ולכן אני יודע שאני ישן. כשאינ לא חולם, אין לי שום אינדיקציה לכך שאני ישן ולכן, אני מוצא עצמי חושב שאני ער, בעודי ישן". ביקשתי שימשיך להסביר לי היכן המצוקה ומה התלונה והוא אכן המשיך. "ובגלל שאני חושב לעיתים שאני ער כשאני ישן, גם קורה לי שאני חושב שאני ישן כשאני ער. ולאחרונה אני במצוקה קשה כי כמו ששמים מישהו לשבועיים באור קבוע או בחושך קבוע, איבדתי את יכולת העקיבה ואני לא יודע כבר אם ומתי אני ער / ישן. גם עכשיו, כשאני מדבר איתך, אני לא יודע אם אני ער או ישן, אם דודה שלי הזקנה באמת הגיעה אלי או לא, האם אני באמת אני או שמא אני דמות מחלום של מישהו אחר. ולך תדע אם המישהו הזה יודע אם הוא ער או ישן, כך שיכול להיות שהוא חולם אותי כשהוא ער, והוא רק חושב שהוא ישן ואז זה אומר שאני אמיתי, אבל בחיים שלו ולא שלי ואז שוב אני לא יודע מה איתי". וכך, בהתנהלות דומה, התנהלו להן 50 דקות, בהן אני אוסף מידע רלוונטי, היסטורי ועכשיו, משפחתי וכו'. ופתאום, באמצע כל זה, מישהי ניערה אותי, העירה אותי ואמרה לי: "אבא, מישהו רוצה אותך בטלפון. אטיוד או משהו כזה. קום". אז קמתי. זהו.
 

אורמור

New member
וואלה לא נורמאלי

נועם, נראה לי שהגענו לשלב טעון בירור , העובדה שאתה ממשיך להתעסק עם אטיוד גם בלילות מעוררת דאגה. 50 דקות שלמות ער/ישן/ער/ישן/ער/ישן?
אור
 

אטיוד5

Active member
../images/Emo6.gif

Y Y, איזה מחמאות, גם נעים וגם נחמד. אפילו בחלום אלו מחמאות, ואולי זה בכלל לא היה בחלום, מי יודע?
 

אטיוד5

Active member
פרוש לאסי-רשי יתקבל בברכה.

כלומר, סגי נהור שמעתי וגם יודע להעריך, ואכזריותו העוקצנית החביבה של גורדון גם נודעת למרחוק, אבל איכשהו נראה לי שהפעם את הפחות עירנית בין שנינו.
 
פרוש לאסי

מציע שגורדון בעצמו יעיד אם כוונתו לא הייתה צינית ועוקצנית ואם לא המציא את החלום רק כדי לשגר אליך את הנ"ל. נחכה לדברי המלומד גורדון ?
 
גורדון המלומד אומר חד משמעית

שגורדון אוהב את אטיוד. החלום בדוי ולצרכים סיפרותיים ואכן לא נחלם אבל מאחר וגורדון המלומד אינו טוב יותר מאטיוד, מלאסי מנגו ו/או מכל אחד אחר, ומאחר וגורדון המלומד אוהב את אטיוד, גם כשהוא מעצבן וטועה, גורדון לא התכוון להשפיל את אטיוד. בזאת תמה עדותו של גורדון.
 
אולי גורדון

מפרש אהבה באופן שונה מהמקובל? למשל, נהוג שבין אוהבים יש קבלה והכלה, ואילו גורדון ציין בפרוש שאטיוד הוא " כזה וכזה וכזה " ולא ניכנס לפרטי תלונתו , ולכן ,יש לתהות אם גורדון אולי חושב שראוי לגעור באהובך וללמד אותם על עצמם בדרך של ביקורת שלילית. לאסי - ברגע של הבנה , שהיא אינה יותר טובה מגורדון או אטיוד.
 
גורדון לא מפרש. גורדון אוהב.

וללאסי כנראה קצת קשה לשוב הביתה ולראות שההימור שלה התברר כשגוי. לאסי, נסי שנית.
 
את כותבת ברבים כי יש לך תולעים חלילה ?

זוגתי, בנותי, חברי וחברותי ובכלל לא מתלוננים ביחס לאהבתי אליהם, נראים כמרוצים ואף משמיעים מעת לעת תשבחות. האם אני שומע צליל קינאה? כי אם זו לא קינאה, שאותה אפשר להביןף מדובר בסתם טיפשות ואינפנטיליות. עד כה הצלחת איכשהו לשמור על ארשת רצינית ועניינית אבל הנה כשלת. ולי גם ברור למה.
 

kinley

New member
טיפשות ואינפנטיליות

צמד מילים שלא יחטא לאמת כשירצה לתאר את הכותב המתהדר ב"אהבה" מבלי להבין את משמעותה. פעם ועוד פעם שאתה חוטא לאמת, גורדון.
 
למעלה