הידעת

4hilla4

New member
הידעת../images/Emo35.gif

אוקי. עכשיו אני הולכת לכתוב כמה משפטים ואתם צריכים לנסות לגלות על איזה שחקנ\ית אני מדברת.! שימו לב! - כל משפט הוא על שחקנ\ית אחר\ת! 1. השתתפ\ה בעונה ה-4 של חברים 2.שיחקו ביחד בשיקגו הופ [ שני שחקנים\ שחקניות ] 3.בן\בת- 45 4 רק שהיה בן\בת 5 ידע\ה לדבר אנגלית 5. נולד\ה בלאס וגאס נוואדה 6. למד\ה בבית ספר לעיצוב במשך שנה. 7. נולד\ה בקנדה 8. העבודה הראשונה שלה\שלו כשחקנ\ית הייתה בפרסומת למקדונלדס. 9. מופיע\ה בתאטרון. 10.יש לו\ לה 2 ילדים 11.טוב\ה מאוד בגולף זהו!! תפתרוו!

LeRanch

New member
מנסה../images/Emo9.gif

1. השתתפ\ה בעונה ה-4 של חברים - פייג'ט ברוסטר 2.שיחקו ביחד בשיקגו הופ [ שני שחקנים\ שחקניות ] - מנדי פטינקין ותומאס גיבסון (שמאר מור היה אורח בפרק אחד) 3.בן\בת- 45 - תומאס גיבסון 4 רק שהיה בן\בת 5 ידע\ה לדבר אנגלית - לא יודע 5. נולד\ה בלאס וגאס נוואדה - מת'יו גריי גובלר 6. למד\ה בבית ספר לעיצוב במשך שנה - מת'יו גריי גובלר 7. נולד\ה בקנדה - איי.ג'יי קוק 8. העבודה הראשונה שלה\שלו כשחקנ\ית הייתה בפרסומת למקדונלדס - איי.ג'יי קוק 9. מופיע\ה בתאטרון - מנדי פטינקין, תומאס גיבסון, פייג'ט ברוסטר 10.יש לו\ לה 2 ילדים - מנדי פטינקין 11.טוב\ה מאוד בגולף - לא יודע

LeRanch

New member
איך שלוש טעויות?

לקחת הרי הכל מויקפדיה ומהאתר הרשמי של CM ב-CBS ומצאתי הכל שם..

4hilla4

New member
מתיו גריי גובלר לא היה שנה בבית

ספר לעיצוב- הוא למד בבית ספר לאומנות. והוא היה דוגמן אופנה.. לא רואים עליו. מופיעה בטיאתרון זה לא אחד מהשלושה [ יש לה מופע משלה ] [ שמבוגרת, לא כילדה. ] וטעות אחת שלי- 2 טעויות. אם אתה רוצה תשובות- את מוזמן לקבל

למעלה