הידעתם ???

omerba17

New member
הידעתם ???

אז ככה אני מסתובב הרבה בפורום עתודה אבל לא כותב בו כמעט... סתם רציתי לידע אתכם על מצבי האקדמי אם אפשר לקרוא לו כזה... בתקווה שאם יש עוד אנשים כמוני אז הודעה זו תוכל לעזור להם... במהלך השנה האחרונה אני למדתי בטכניון במסגרת המכינה הקדם אקדמאית (עתודה פדגוגית בשבילכם..) (אפרט יותר במאמר אותו אני מתכוון לכתוב בהמשך) קיצר השאלה שלי היא האם מישהו מותיקי מביני הפורום יוכל לענות לי על השאלה הפשוטה למה עדיין לא קיבלתי תשובות לא מהטכניון (שאני יודע שהרוב קיבלו מהם תשובה כבר) ומאב"ג ? בעיקרון אני יודע שאני צריך לחכות עד סוף ספט'אבל יאללה כבר יש לי ציוני בגרות, יש לי ציוני מכינה, יש לי פסיכומטרי ..... מה הם עוד צריכים....??? נ.ב איך אני מעלה מאמר לפורום???

אל טינה

New member
עומר....... ../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif

מה שלומך מותק?? לפיאיך שזה נראה אתה קצת לחוץ.... אז עצה מחברה טובה... (אני)... תירגע... אתה אלוף האלופים בטוח התקבלת ..... חדשות רעות באות מהר... אם היהת איזושהי בעיה היית יודע עליה.... ולא נראה לי שכבר קיבלו תשובות מהטכניון ואב"ג... כי ביום שישי נפתח כאן שירשור על חבר'ה שלא קיבלו תשובות.... תירגע מותק שלי... ואם תצטרך משהו... אני בבית... תבוא לבקר אותי!! אוהבת אותך מלא אלטינה נ.ב... כדאי לך לכתוב בפורום הזה... כיף כאן ויש כאן אנשים חמודיםדיםדים

BMX9

New member
אני לא מהותיקים, ועדיין

נשאלה שאלה דומה באירוח האחרון שהתקיים בפורום עתודה ב"עולים על המדים", ושם נאמר כי הועדה הסופית מתכנסת באותם תאריכים עבור כל המועמדים לשנה א' באוניברסיטה, כולל תלמידי המכינות. כך נוצר מצב שבגלל העיכוב שחל בהעברת הציונים של השמיניסטים, מתעכבות גם התשובות לתלמידי המכינה, למרות שהציונים שלהם כבר נמצאים בידי כל הגורמים המעורבים. ואפשר לעלות מאמרים בעזרת עורך המאמרים שנמא באתר "הבוידעם" (קישור בשורה העליונה באדום)

p i n g o

New member
אין לך מה להילחץ....

שנה שעברה קיבלתי את התשובה רק בראש השנה, שחל אז בסוף ספטמבר-תחילת אוקטובר. השנה שנת הלימודים מתחילה כשבוע יותר מוקדם אז תוריד מזה שבוע ותראה שעוד יש לך זמן ליהנות מהחופש ולהפסיק לדאוג.

ageinstein

New member
אין לך מה לדאוג...

גם אני מועמד לאב"ג ולטכניון, כאשר באב"ג כבר מופיעים ציוני הבגרות ובטכניון הם אפילו לא עידכנו את הציונים, ובשני המקרים עדיין אין החלטה לגבי הקבלה! אז - אל חשש, ובהצלחה!

למעלה