הידד! שלושה חצלולים רצוף!

limilu

New member
הידד! שלושה חצלולים רצוף!

אבל הם יהיו קצרים וחסרים בפרטים, כי א. לא רשמתי חלומות כבר שבוע בערך, ולא הצלחתי לזכור. ב. הם באמת היו קצרים וחסרים בפרטים. אז, בראשון אני לא זוכרת למה ידעתי שזה חלום. שכנעתי שתי בנות שזה חלום ושאנחנו יכולים לטוס לכל מקום בשתי שניות, והיה רגע מטופש של צרחת "ניו יורק! ניו יורק". כן. בכל מקרה, זכרתי הפעם לעשות הגברת צלילות [הגיע הזמן], והייתה לחלום רזולוציה נהדרת ^^ את השני אני לא זוכרת בכלל. בשלישי היו דרקונים שמורכבים ממשוואות אלגברה, והם נלחמו אחד בשני. נשאתי נאום סוחף על כמה שמיותר מצידם לריב, בגלל שזה חלום
יא אללה, גם זה משהו. [רק חבל שלא זכרתי אותם.]

Lil KeKe

New member
חחחחחחחח "דרקונים שמורכבים ממשוואות אלגברה"

חח ראית את זה כנראה מהפרסומת של הביגלה.. =]

limilu

New member
מהפרסומת של הבייגלה? ../images/Emo12.gif

הם לא מורכבים שם מבייגלה?

silverhawk

New member
הופה, יפה מאוד!

יש לך חלומות הזויים... 'ניו-יורק ניו-יורק' מהשיר? לפחות שרת את זה ברחובות ניו יורק? ו... דרקונים ממשוואות אלגברה? זה עצוב מעט.
אני מציע שתעבדי קצת על זכרון החלומות, חבל לבזבז ככה חצלולים. והאם זכרת להשתמש בשיטות להגברת הצלילות ובבדיקות מציאות?

limilu

New member
לא, צעקנו, "ניו יורק!"

אני חושבת שחשבנו שזה הכרחי. ניחא. והדרקונים הם בגלל שבלילה עשיתי שיעורי בית באלגברה, וקצת לפני סיימתי ספר על דרקונים. אז כן. עצוב. זכרתי וזכרתי ^^ אם כי אני לא יודעת אם עשיתי בדיקות מציאות בחלומות, בדר"כ אני מגלה במקרה. אני מנסה שלא להתעצל לעשות בדיקות, אבל לפעמים פשוט לא יוצא לי. ובקשר לזכרון חלומות: אני מנסה, אבל עמוס לי
אני עובדת עכשיו על מחברת מסודרת של חלומות.

למעלה