היבול שלי

dahrma

New member
היבול שלי ../images/Emo74.gif

שלום לכולכן! הייתי היום בבית חולים לבדיקת מעקב והרי התוצאות- אני היום ביום העשירי למחזור אחרי שש זריקות גונל F . הרירית מצוינת ויש לי שבעה זקיקים יפים (17, 18, 19 21) קיבלתי היום בשלוש את הכוריגון ומחר באחת בצהריים ההזרעה הראשונה. אנחנו עושים הזרעה פרטית נוספת ביום ו´. תחזיקו לי אצבעות
שתהיה לכולנו שנה פוריה! דארמה

yaelhul

New member
קודם כל מחזיקה לך אצבעות

באמת יופי של יבול. שנית - למה הזרעה פרטית ולא באותו מקום בו עושים את הראשונה? הם לא חושבים שצריך עוד אחת? יעל

נועם@בת

New member
מצרפת 20 אצבעות משלי ../images/Emo45.gif ועוד

36 של הגורות (לא כולל ציפורנים
) כל כך מקווה לשמוע בשורות טובות בשנה החדשה. שינבטו להם זקיק או שנים, שישרישו ויצמחו בך באהבה.
נועם

dahrma

New member
יעל יקרה ../images/Emo3.gif

אני מטופלת בבית חולים העמק שבעפולה. הם עובדים רק חמישה ימים בשבוע (במקרה הטוב!) הרופאה שלי ממליצה על שתי הזרעות ואני באה אליה פרטי אם זה יוצא ביום ו´ (מתוך חמש הזרעות זו השלישית שיוצאת ביום ו´) כפרה על הכסף - העיקר שאנחנו מרגישים שמצידנו עשינו הכל. כשחיכיתי היום במחלקה לתור שלי ושמעתי את הפקידה אומרת לבנות שהתקשרו שיתקשרו אחרי החגים כי לא עובדים אמרתי תודה לאלוהים - מצבי טוב! תודה על תגובתך ובהצלחה! דארמה.

TWEETY =^.^=

New member
אוי דראמה,,,,,אולי נפגשנו על הספסל

גם אני מטופלת בעמק אצל גונן

dahrma

New member
טוויטי שכנתי ../images/Emo6.gif

איזה קטע!!! היית שם היום? על הספסל כל הנשים נראות כאלה רחוקות וזה כיף לשמוע שלפחות אחת מהן כאן בפורום. כמה זמן את במחלקה? איזה טיפולים כבר עברת? את מרוצה? בהצלחה! דארמה

TWEETY =^.^=

New member
דארמה חביבה ../images/Emo8.gif מקווה שיצא נכון

אני שם כמעט שנה,,,הגעתי בעקבות המון המון המלצות על דר" קיסילביץ, ולצערי כמו שאת יודעת הוא מטפל רק ב-IVF והאמת שאני מאוד מאוד לא מרוצה מהעמק - האנושית היחידה שם זו דליה הפקידה. הם לא מסבירים כלום, תוקעים לך סידרת טיפולים ויאלה הבא בתור, ובקושי עונים לשאלות. גם את הרופאה אני ממש לא אוהבת,,,,,בפגישה עימה ככה סתם במיסדרונות בית החולים, היא אחלה אבל הבדיקות שלה כואבות והיא ממש חסרת סבלנות,,,חודש הבא אני צריכה לעבור צילום רחם ואני ממש מתפלצת למחשבה שהיא תעשה לי אותו
וי וי אני מקווה שלא זרקתי יותר מידי ארס פה - אבל אני באמת לא מרוצה, ויחד אם זאת מתלבטת אם לעבור לרמב"ם. אגב,,,לא הייתי היום שם בעצם השבוע בכלל לא, כי עברתי הזרעה שבוע שעבר, אבל אם היית פוגשת אותי לבטח היית יודעת שזו אני
סתאםםם לא באמת,,,אני די מנסה לקשקש שם עם כל מיני ואשמח להיות בקשר קצת יותר מפה ועד אז,,,,,,בייייייייייייייייייייייייייי :)

ענבל40

New member
מבעלת ניסיון בהעמק

הי, אני עברתי 5 IVF וכמה הזרעות בהעמק. מאז שעברתי משם אני הרבה יותר מרוצה. גיסילביץ גם עובד בשיתוף פעולה עם אלישע. הביוקרטיה וחוסר הפרטיות שם שברה אותי.

dahrma

New member
ענבל שלום! ../images/Emo23.gif | ../images/Emo9.gif

עשיתי חמש הזרעות בעמק ואני מתכוונת לעשות עוד אחת וזהו. אחר כך אם נצטרך אנחנו עוברים לבית חולים אלישע לד"ר גונן - ממנה אני מאוד מרוצה. את מרוצה באלישע? איך הצוות שם? אשמח לשמוע יותר פרטים. תודה דארמה

ענבל40

New member
הי דארמה

אנחנו עברנו בנתיים למדיקל סנטר בהרצליה, בהתחלה בגלל השיטה של ברטוב ועכשיו בגלל שאנחנו מרוצים. ההבדל בין אלישע בIVF להעמק הוא גדול מאוד - הצוות טוב בכל מקום. יש כאילו שאהבתי יותר או פחות , אבל סך הכל זו לא הנקודה. אומרים שהמעבדות של בתי חולים פרטיים יותר טובות וזה מאוד חשוב בIVF. בהעמק כל הטיפול במיון נשים - יחד עם לידות, בעיות נשים, הפלות וכד´. יושבים בפיג´מה במסדרון ומחכים לתור, בנתיים כל העולם עובר לידך ואת שותפה להתרגשויות של לידה, שכנים שמכירים אותך ובאו לבדיקה או ביקור בבית חולים וכד´. וכמובן הביוקרטיה והפקידים שלפעמים עוזרים ולפעמים את מפריעה להם. באלישע זו מחלקת IVF, כולם בעניין הזה בלבד. יש שקט, פרטיות, אף אחד לא עובר לידך בדרך למקום אחר. בהרצליה זה אותו שקט כמו באלישע. מקווה שעזרתי. ענבל

dahrma

New member
טוויטי יקרה ../images/Emo23.gif

תודה על תגובתך. אנחנו מטופלים בערך שמונה חודשים שם ועשינו חמש הזרעות. גם אני הגעתי בגלל ד"ר גסליביץ. אני דווקא מאוד מרוצה מד"ר גונן - אלינו היא ממש נחמדה ואני מרגישה שאני בידיים טובות. אנחנו עושים עוד הזרעה אחת ואחר כך עוברים לאלישע ל IVF אצל ד"ר גונן - החלטנו להישאר איתה כי אנחנו ממש מרוצים. מקווה ששתינו לא נפגש יותר שם במסדרונות אולי רק לאולטרסאונד כדי לראות דופק...
שיהיה לך בהצלחה! דארמה

ligo

New member
הלוואי ../images/Emo70.gif

הלוואי שהפעם לפחות אחד מהזרעים ישחה מהר, יפגוש אחת מהביציות החינניות וירקוד איתה טנגו צמוד... הלוואי שבקרוב תוכלי לספר לנו שזה זה והלוואי שתעברי את השבועיים הקרובים עם כמה שיותר שימחה בלב שתעודד את התינוק שלך לצמוח בתוכך. בהצלחה

מרב.

New member
דרמונת

שיהיה המון
, ושאת
וגרג
תזכו לשבת בסוכב בשלישיה (גם ב
הולך... )
מרב

למעלה