היא היתה בגילי בערך

ראשצעיר

New member
היא היתה בגילי בערך

מורה חביבה ,אשה מקסימה ילדיה כבר פרחו לעניניהם בעלה טרוד בעניניו ותחביביו אפילו כלבתה כבר זקנה ועיפה הציצה למדיה המדהימה הזו..וכמובן "ניפגעה" שם היכרתיה , כמו אחרות כמותה פיטפוטים וקשקושים על הא ודא בדיחות ,תמונות EMAIL קצת התביישה הסתירה מבני ביתה ובעקר מבעלה (כאילו שלא "הריח" - ובעצם ידע..גם ידע) השאירה פלפון לכמה הגניבה שיחות של בוקר - בדרך למקום עבודתה ואחה"צ עת המתינה לשובו... עברו הימים - והאובססיה גברה ועמקה וחרגה לסייברים לוהטים וחושניים מעט איבדה שליטה... אפופת שיכרון תשוקות למחזרים אנונימיים ש "ליטפו" ו "עינגו" ודיברו דיברי אהבים.. שם גם "ניפגשנו" ואהבנו ימים רבים.. היינו "בעננים" יום אחד , חשתי שהתלות מתגברת ומאיימת להשתלט ביקשתי הפוגה.. הקלה... ואז הכל התהפך..והאהבה והתשוקה הפכו לזעם וכעס מצידה ונימחקתי ...בטריקה צורמת היא היתה בגילי אז כמו היום אולי חשבה שיש עולם קסום וירטואלי שכזה ..מנותק ומדהים ביופיו והלכה כסומא באפלה לקראתו חושיה נטרפו והיטיחו אותה אל קרקע המציאות - הגדולה מכל דמיון ואני , בשארית כוחותיי אחזתי בקש המציאות אל עבר חוף מציאות המבטחים.. עד האושר הבא...

חשתי שהתלות מתגברת

הייתי רוצה לשמוע על זה , באמת. אולי הייתי חוסכת לעצמי קילוגרמים של כאבים ביום ובלילה? איך חשים? מה חשים? מתי זו תלות? כשרוצים לראות ? כשאדישות מתחלפת ברצון להיות יחד? או ?????? מפולספת

ראשצעיר

New member
בוקר אור לאשת הקפה והעשן../images/Emo96.gif

שם המשחק (לדעתי כמובן) הוא : שמירת כבודה של הוירטואליות כי אחרת אפשר להסתפק בסטוצים מזדמנים שלהם יש סצנריו קבוע של עליות ונפילות..וקנאה וכעסים וכאבים.. העולם הוירטואלי הוא בעצם יצירת אמנות של החושים שלא נוגעים בממש והחוכמה לדעת להלך על החבל הדק בשביל המוליך את האושר.. מבלי לגעת או להתחבר ממש אל היש.. אולי נשמע קצת פלצני.. אך זו דעתי ושיהיה לך המשך יום נעים ומקסים גם

may m1

New member
אהבתי ../images/Emo140.gif

העולם הוירטואלי הוא בעצם יצירת אמנות של החושים שלא נוגעים בממש והחוכמה לדעת להלך על החבל הדק בשביל המוליך את האושר.. מבלי לגעת או להתחבר ממש אל היש... כל כך מסכימה איתך ובכלל לא פלצני...

טאKילה

New member
ראשצעיר..../images/Emo39.gif

הגדרה יפה -יצירת אומנות של חושים שלא נוגעים, החבל דק בין היש אל האין, לדעתי זו פנטזיה נהדרת,ופנטזיה עדיף לשמור פנטזיה בלי לממש,המימוש פרושו ניפוץ חלום מתוק. ערב טוב

ראשצעיר

New member
בוקר טוב לכולם../images/Emo42.gif

והמון תודה על הפירגון העקר שיהיה לכולנו המשך יום חביב ונעים ועתיר עינוגים ווירטואליים..

למעלה