הטעויות שלהם....

טליא48

New member
הטעויות שלהם....

יש לי הרגשה שהם עשה שם את כל הטעויות האפשרויות , קודם כל ההפסקה שעשו בין הפרקים בעונה הראשונה חיכו עד פברואר כאשר הפרקים כבר מוכנים בקיץ וכל המעריצים מחכים . הבנתי מכתבה שיש להם בעיה עם ערוץ E . מקווה שיהיה רייטניג גבוה יותר

אני לא חושבת .

לדעתי , הדבר היחידי שהיו יכולים לעשות טבו יותר הוא לשדר את הפרקים חודש מוקדם יותר, כששביתת התסריטאים הייתה בתוקף והטלוויזיה האמריקאית הייתה מוצפת בריאליטי ושעשועונים . היו צריכים להפציץ בפרומואים את CBS ואני סבורה שהרייטינג היה מדהים . הדבר היחידי שבאמת לא ברור לי זה איך לעזאזל דלפו 3 פרקים מלאים לאינטרנט ?! הרי זה היה ברור שאם ידלפו הפרקים חודש לפני, המעריצים לא יוכלו להתאפק ולחכות לשידור בCBS . ומניסיון קודם, הערוץ שם לב אך ורק לרייטינג, ולא מעניין אותו שום דבר אחר . אני מקווה שהמעריצים יקחו את עצמם בידיים ויעלו את הרייטינג, או שהפרק הרביעי יאמת את הטענה שלי ויקפיץ את הרייטינג לסדרה כשאין את אותו הפרק בכל חור באינטרנט . בכל מקרה, אני לא יודעת אם CBS יוותרו כל כך בקלות על הסדרה אחרי הבלאגן שעשו המעריצים . מה שכן, אקטסרה הוט חייבים להחזיר את הסדרה לעונה שניה כאן, היה לה רייטינג די טוב בישראל .

למעלה