הטיסה בוטלה

הטיסה בוטלה ../images/Emo6.gif

אחת הטיסות של "יונייטד איירליינס" מדנוור בוטלה. דיילת של >החברה > > עמדה ורשמה הזמנות חדשות. > > תור ארוך של נוסעים מאוכזבים ומרוגזים השתרך מול הדלפק שלה. > > פתאום, אחד הנוסעים פילס דרכו בין כולם, הניח בעצבים את >כרטיסו >על > > הדלפק ואמר: > > "אני חייב להיות על הטיסה הזאת, וזה חייב להיות במחלקה >הראשונה". > > "אני מצטערת, אדוני", ענתה הדיילת האדיבה, "אבל יש את כל התור >הזה > > לפניך." > > "תמתין לתורך ואני בטוחה שנוכל לעשות משהו כדי לעזור לך". > > הנוסע המעוצבן לא התרגש מדבריה ושאל בקול: "יש לך שמץ של מושג >מי > > אני??" > > הדיילת תפשה את המיקרופון ואמרה: "נוסעים נכבדים", כשקולה >נשמע > > בכל הטרמינל. > > "יש לנו כאן נוסע שאינו יודע מי הוא. כל מי שיכול לעזור >לזיהויו > > מתבקש להגיע לשער 14." > > הנוסעים בתור צחקו ואילו הנוסע סינן לעברה מבעד שיניו: "אני >עוד > > אדפוק אותך על זה !!!" > > "גם בשביל זה תצטרך לעמוד בתור, אדוני" ענתה הדיילת בחיוך. > > > > > > > > >

sahr12

New member
הנה הקוסמטיקאית שלי!.....

יאאלה מאמי...תוציאי לי שחורים...יש מסיבה היום.....חחחחחחחחח צהריים טובים מישמיש... לונג טיים..

נהדר ../images/Emo9.gif

חסכתי 50 ש"ח כנראה שאני בדיליי רציני כאן בצהובון רק מתפללת לא לקבל מכתב בשבת, ייתכן שחמותי תגיע לביקור

למעלה