הטיול שלי......

הטיול שלי......

החלטתי לפני יומיים לנסוע למזרח לתקופה מסויימת פשוט לעזוב הכל כרגע וללכת. הרגשתי שאני נחנקת כאן אז עצרתי הכל והסתכלתי על עצמי ועל המיקום שלי בחיים, לא אהבתי את מה שראיתי החלטתי לשנות את זה וללכת בדרכם של לוחמים -לצבור עוצמה, במקום לבזבז אותה כאן ועכשיו. אז אני עוד חודש וקצת עוזבת דירה ועבודה חדשה (חברים אני לוקחת איתי בלב)והולכת למרות הפחד (אגו) שלי ממליון ואחת דברים, אני חייבת את זה לעצמי. רק רציתי לחלוק את זה איתכם ואני מקווה שכולם ישתדלו לעצור מידי פעם. אני מקווה שאוכל לכתוב לכם משם וגם אם לא נדבר עד אז... בהצלחה לנו בדרכנו שלכם בהמון אהבה טל

יישום דרך הלוחמים כאן ועכשיו!!!

זוהי אכן דוגמא מדהימה ליישום דרך הלוחמים... טל, אני כולי מתרגש ומייחל... ואני יודע שאם עוצמתך גוברת, גם עוצמתי גוברת... אוהב אותך כל כך ומאחל לשנינו בהצלחה רבה רבה רבה רבה רבה בן

גיל גיל

New member
שוב,

מבחינתי אנחנו באמצע שיחה... אם את נוסעת עוד חודש, אז או שאת דואגת להפגש איתי לפני כן, או אחרי כן... מתגעגע... גיל.

~דויד~

New member
טל הלוחמת!!! ../images/Emo24.gif ../images/Emo23.gif ../images/Emo24.gif

נחשי מי אני? נחשי מה אני? נחשי מה אני מרגיש? נחשי מה אני עומד להביע? ניחשת נכון!!!! אני מטורף עליך אני שולח לך חיבוק מוחץ אני שולח לך גם חיבוק אוהב ואני מזכיר לך אני אוהב אותך, טל!!! דויד.

למעלה