הטיוב בלונדון

מצב
הנושא נעול.

oh-da

New member
הטיוב בלונדון

הטיוב בלונדון
למישהו יש תמונות שלה
וגם קצת מידע, מכל סוג עליה לא יזיק... תודה מראש

איליה.

New member
שאלת שאלה גדולה ../images/Emo13.gif

הטיוב בלונדון
למישהו יש תמונות שלה
שאלת שאלה גדולה

ההצעה שלי: תיכנס ל-google.com, תכתוב London Tube ותמצא מאות אתרים שכל עיסוקם הוא בטיוב של לונדון, ועוד אלפים שבהם היא מוזכרת. ואם תלחץ על המלה Images בחלק העליון של הדף, תראה מאות אם לא אלפי תמונות שלה.

הרכבת התחתית בלונדון

הטיוב בלונדון
למישהו יש תמונות שלה
הרכבת התחתית בלונדון
קודם, למען הדיוק - Tube הוא כינוי רק קווים העמוקים של הרכבת התחתית שם, שמנהרותיהם נחפרו בצורת צינורות (ומכאן השם). במהלך השנים דבק הכינוי לשאר המערכת, שנקראת בעצם London Underground או בקיצור UndergrounD (אני לא נכנס כאן לכל השינויים הארגוניים שנערכו שם לאחרונה - מעין הפרטה למחצה - שיצרה כל מיני חברות ותת חברות חדשות). ולגבי אתרים - יש, כאמור, המון - המון!! למצוא את האתר הרשמי ואתרים של אגודות חובבים גדולות זו לא בעיה באתרי חיפוש, אבל אחרי שכבר למדתם קצת על המערכת, ההיסטוריה שלה ואיך היא בנויה, אני ממליץ בחום על האתר Going Underground, שייעודו הוא יצירת מגריך ´אמיתי´ למה שקורה שם מתחת לאדמה - התקלות, הבדיחות, החדשות, האנשים, ההיסטוריה ועוד. האתר לא יפה במיוחד ולא כל-כך קל לניווט אבל יש בו המון חומר, וכמובן גם קישורים להמון אתרים רלוונטים אחרים. למי שרוצה להתעניין בנושא יותר לעומק - אנא שלחו לי דוא"ל מתאים ואפנה אתכם לחבר טוב מחיפה ששנים רבות התעניין בנושא ואסף חומר רב בספרייתו וקישורי אינטרנט רבים בדפדנו.

מצב
הנושא נעול.
למעלה