הטור שלי למשחקי היום

הטור שלי למשחקי היום

גביע המדינה: מכבי חיפה - הפועל כפר סבא אחרי ההפסד נגד מכבי ת"א בליגה אסור למכבי חיפה להפסיד בשום אופן. כפר סבא אולי תנסה להשתמש בשני החלוצים המהירים והמסוכנים שלה ולצאת למתפרצות מסוכנות אבל אני חושב שמכבי חיפה לא תעשה את הטעויות שהיא עושה בשנים האחרונות בגביע והפעם היא תנצח ותעלה לשלב הבא. ליגת האלופות: ריאל מדריד - מנצסטר יונייטד המשחק של ליגת האלופות, לפי דעתי שתי הקבוצות הטובות ביותר באירופה. ריאל מדורגת ראשונה בליגה הספרדית ונותנת שוב כמו תמיד עונה נהדרת, היא עולה לשלב הזה לאחר שהיא מסיימת בבית 3 במקום השני. מנצסטר לעומתה מסיימת בבית 4 במקום הראשון, היא עולה בהתלהבות וברצון, אסור לשכוח שהמשחק משוחק בספרד ולכן אני מהמר על תיקו. אייקס - מילאן אייקס כנראה שמאבדת את האליפות בהולנד אבל היא רוצה לעלות שלב בליגה היוקרתית בעולם. זהו משחק בייתי לאייקס מה שנותן לה יתרון קטן על מילאן. מילאן שמדורגת במקום השלישי בליגה האיטלקית משחקת כדורגל טוב, היא מגיעה למשחק הזה אחרי שהיא מסיימת במקום ה 1 בבית 3. אני מאמין שעם ההתלהבות של מילאן לאייקס לא יעזור שום דבר ומילאן תנצח את המשחק הזה. זה הכל להפעם בהצלחה לכולם blueman1

למעלה