הטור היומי - השנים עשר בנובמבר

p a l o m a

New member
איזו יפייפיה......../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif

אשה של ממש... אבל למרות כל ההוד וההדר - חייה לא היו סוגים בשושנים.

p a l o m a

New member
בוקר טוב ושבת שלום, מיכה ../images/Emo51.gif../images/Emo20.gif

אין לי נגיעה לתאריכים ההיסטוריים.. אבל מה שכן, הזכרת את גרייס קלי - לפני שלושה חודשים הייתי במונקו ביום שהכתירו את בנה למושל מונקו. וכמובן שמאד אהבנו את גרייס קלי שהיתה מודל חיקוי (במראה) - לפחות בסביבה שלי.. הקימו כמה אתרים לזכרה של גרייס קלי אחד גן יפני מקסים מי שמגיע לאזור שלא יפסיד.. כל העצים שצומחים ביפן, ועצי בונסאי.. ועוד יותר מרשים גן שושנים (היא מאד אהבה שושנים) שבגן נדמה לי כ 300 סוגי שושנים ..כאשר כל שושנה קיבלה שם של שחקן /שחקנית בהוליווד -חבריה של גרייס קלי. בקיצור חברים וחברות - מי שמגיע לאזור - לא להפסיד.. מיכה כל הזכרונות האלה על הבוקר ב ז כ ו ת ך!

ע ו מ ר 4

New member
בוקר של שושנים.....

נצאה אל הבוסתן.. מור בשמים ולבונה לרגלי מפתן. הבה אלחש לך שיר בלאט.... זמר של אהבה. ולמה תמיד שושנים מיתקשרות עם אהבה?

bimbo.

New member
בוקר טוב ושבת שלום../images/Emo141.gif

גם לי אין נגיעה אישית לתאריכים ההיסטוריים שהוזכרו, אבל מעניין לציין, ששני מאורעות היסטוריים אירעו בברית המועצות בתאריך זהה (כמובן בשנים שונות). באשר לגרייס קלי, הרי היא היתה מושא לחיקויים וחלומות בגיל הנעורים, כמו שירלי טמפל בילדותנו. ובאשר לשושנים, גם אני רוצה לתרום את תרומתי...

ע ו מ ר 4

New member
בימבו......זה יפיפה.

ובאשר לשושנים... בספרות משולים הצדיקים והחכמים שבעם לשושנים,הבולטים ביופים וטוהר מעשיהם לעומת השאר. ,כשושנה בן החוחים כן רעיתי בן הבנות" (שיר השירים)

p a l o m a

New member
בימבו, לא היה לי ספק../images/Emo6.gif שזו עבודה

שיצאה מידייך המוכשרות... (גם אני רוצה...
)

פלומה ובימבו, איך אמרו חז"לינו?

"אל תסתכל בקנקן אלא בתוכנו". אתן צודקות, לא לכולם יש נגיעה לתאריכים, אבל ישנם אירועים שנעים להזכר בהם, או כאלו ש"נוגעים" לכל אחד מאיתנו, למי יותר ולמי פחות. הטור היומי בא להזכיר לנו את אותם אירועים, כך שהתאריך משמש כעין תירוץ להזכיר.

מיכה רגב ../images/Emo45.gif תודה על התזכורת

היומית- נעים להזכר ולנער את אבק הזכרון מארועי עבר נשכחים. אנא המשך במסורת הטור היומי שלך - אני ממש יוצאת מורווחת! תודה|

p a l o m a

New member
מיכה דוקא יש לי ענין בתאריכים

אימי היקרה כל חיי היתה מזכירה מה היה "היום" באותו היום לפני המלחמה ובזמן המלחמה... ככה שכנראה קיבלתי ממנה את הגן הזה.. ואני מרגישה לפי הריח באויר את התאריך ומיד משחזרת מה קרה באותו יום לפני כך וכך שנים -שמעורר בי הזכרון...................

ע ו מ ר 4

New member
אותך.....

אותך...ניזכרתי בך לעת ערבית אותך שקעה חמה כמו תמיד ראשי פרחים הפכו צהוב לארגמן ספרו שבןעת ליבי לענים על גביע פיך אהי פרפר פרפר קטן רוחף בן ש ו ש נ י ם......

maxima

New member
בוקר טוב כולם...אני רואה שיש כאן

ציפורי לילה וציפורי בוקר...
יוצאת להתגלגל בכבישי ישראל ולטייל בשדות ובין פרחים יום נהדר לכולם

pazi66

New member
כן בימבו איך אפשר לשכוח אותה../images/Emo6.gif

כיום קומנצ'י מתגוררת באוקלהומה, ועוסקת בהתעמלות ומפעלי צדקה בכל העולם. היא ובעלה הם הבעלים של "האקדמיה להתעמלות של בארט קונור", של חברת הפקה של אירועי ספורט "10 מושלם", ושל כמה חנויות לציוד ספורט, והם העורכים של המגזין "המתעמל הבינלאומי". קומנצ'י היא סגן יו"ר של חבר המנהלים של הספיישל אולימפיקס הבינלאומי (אולימפיאדה לבעלי פיגור שכלי), נשיאת הכבוד של התאחדות התעמלות הרומנית, נשיאת הכבוד של הועד האולימפי הרומני, שגרירת הספורט של רומניה, סגן הנשיא של חבר המנהלים של האגודה למלחמה בניוון שרירים, וחברה בקרן הפדרציה הבינלאומית של המתעמלים. היא קיבלה שני פרסי "המסדר האולימפי" מהוועד האולימפי הבינלאומי. בדצמבר 2003 הופיע ספרה הראשון - מכתבים למתעמל צעיר. מכספי הצדקה הקימה קומנצ'י מרפאה בבוקרשט לעזור לילדים יתומים ברומניה.

bimbo.

New member
עומר, כעת כשציינת את השלישיה,

אני נזכרת שאכן הם שרים. יש לי את הדיסקים שלהם, אבל מזמן לא השמעתי אותם

bimbo.

New member
מקסימה, מסתבר שיש גם ציפרים

מתגלגלות....
שיהיה לך טיול מהנה

למעלה