החשש להתגרש והחיים בפחד

YoniS007

New member
האם החופש הכלכלי שלך לא שווה כמה גרושים בעמלות?

קצת פרופורציות.

RonspotNL

New member
אני הייתי פונה למגשר /ת

שיפנה או תפנה אליו וישכנע/תשכנע אותו לגשת לטיפול

babluch

New member
מגשר זה לא כבר שלב

שבו מחליטים להפריד כוחות ורק צריך להגיע להסכמות?

RonspotNL

New member
מי אמר?

ומה אם מגשר או מגשרת יעזרו לכם לתקשר בינכם ולפתור את הבעיות יחד? אולי מישהו או מישהי שלא מכירים אתכם יוכלו לעזור לכם

את צודקת לחלוטין

גישור זה מכשיר משפטי שמהווה תחליף להליך בבית משפט. במקרה זה הליך משפטי של הסכם תנאי גירושין. ההסכם שמושג בגישור מועבר לבימ"ש ועם אישורו, מקבל תוקף של פס"ד.

RonspotNL

New member
אבל מי אמר שצריך לפנות למגשר רק בעניין של גירושים?

הרי יש אפשרות לפנות למשל ליועץ כזה או אחר שיגשר בין הצדדים על מנת שאלה יוכלו לפתור את הבעיות בינהם במקום להתגרש (לפחות אם יש אהבה בין שני הצדדים)אבל אני בהחלט מבין למה קשרים בין נשים וגברים לא עובדים לטווח הארוך אין כל רצון לנסות לתקשר ולפתור בעיות אז אתם מתחתנים עושים ילדים מתגרשים ועושים את כל התהליך שוב ושוב רק בגלל שאין לכם כל רצון לתקשר אחד עם השניה

מגשרים מטפלים במגוון סוגיות משפטיות

מחלוקות אזרחיות, מחלוקות עסקיות, וכיו"ב. אבל הם לא חברת שליחויות. אם היא לא מסוגלת לשבת לדבר עם בעלה, לא חושב שמישהו אחר יעשה את זה בשבילה.

RonspotNL

New member
גם פסיכולוג יכול לגשר בין שני צדדים

מחלוקות אזרחיות או עסקיות לא קשורות בהכרח לבעיות בתוך המערכת היחסים בינהם ואם הם אוהבים זה את זו עליהם למצוא דרך לפתור את הבעיות בעצמם אם לא מצליח להם לעשות את זה לבד שיפנו לטיפול שיעזור להם בעניין אחרת גם במערכת הבאה הם יהיו באותו מצב אחרי שיתחתנו יביאו ילדים שוב עם הבן זוג או הבת זוג החדשים ואז מה?יתגרשו ויעשו שוב הכל מההתחלה עד לגירושים הבאים בתור

במילה אחת: לא

פסיכולו לא ייזום פניה לצד אחד ולא ינהל איתו משא ומתן בשם הצד השני. פסיכולו או מטפל זוגי יכול לשבת עם שני הצדדים ולחפש פתרון, בתנאי ששני הצדדים באים אליו מרצונם. רק עו"ד יכול ליזום פניה ולנהל משא ומתן ולייצג לקוח מול הצד השני ולכן הוא נקרא "בא כוח". אבל כשעורך דין נכנס לתמונה זה כבר לא לחפש פתרון...

בקיצור, אם היא לא תדבר עם בעלה, אף אחד לא יעשה את זה בשבילה.

RonspotNL

New member
אני לא מבין אתם לא קוראים את התגובות?

הרי זה ברור שהזוג צריך לפנות לפסיכולוג/ית מרצונו והסכמת שני הצדדים הרי זה ברור שפסיכולוג/ית אמור/ה לשבת עם שני הצדדים ולמצוא פתרון יחד הרי זה התפקיד שלו או שלה וזו המטרה בטיפול פסיכולוגי בין השאר עו"ד לא קשור לעניין הזה בכלל זה עניין של מערכת יחסים לא עניין עסקי או משפטי

Mrs Dolores

New member
ומה איתך?

איך תרגישי בעוד 10 או 20 שנה כשתסתכלי לאחור ותראי שבזבזת את החיים? כל יום שעובר לא חוזר. אני לא מבינה ולא מעודדת את הגישה הזאת להרים ידיים.

למעלה