החניכיים

ניקולי

New member
החניכיים ../images/Emo6.gif

טוב לא היתה תמונה אחרת היא הכי קרובה להראות את החניכיים, הנה אתם רואות ??
האם קרה לכן ? האם קורה לכן ?? החניכיים התנפחות לי (לא בטירוף) אבל התנפחו.. וזה מציק לי..מה עושים? אמרו לי לגרגר עם מי מלח, אתן חושבות שזה עוזר?? אם קרה לכן מה עשיתן ??

lital_helmer

New member
זו תופעה אופיינית להריון

גירגור עם מי מלח עשוי לעזור...אפשר להתייעץ גם עם שיננית היא יכולה לעזור במקרה כזה.

נוף25

New member
לצחצח בעדינות איפה שכואב

גם אם מדמם אסור להפסיק. מומלץ לעשות ניקוי שיניים אצל השיננית למניעת דלקות. מי מלח טובים אבל לא הכי טעימים בעולם.

ניקולי

New member
מותר בכלל

בהריון בעיקר בשליש הראשון לעבור איזה שהן בדיקות ו/או טיפולים שקשורים לחניכיים ו/או שיניים ???

nubi

New member
טיפולי שיניים בהריון

רצוי מאוד לעבור ניקוי אצל שיננית במהלך ההריון. זה מאוד משפר את ההרגשה ואת מצב החניכיים. טיפולי שיניים-בשליש השני.

micpri

New member
סנסודיין

משחץ שיננם שמקלה על החניכיים. אפשר לקנות אותה בכל סופר, מקלה מאוד על הנפיחות והכאב.

liat77

New member
רצוי מאוד בהריון לעבור

ניקוי שיניים בשליש השני והשלישי וגם חודשיים לאחר הלידה וזה מנסיון.

תופעה ידועה ומוכרת. חוץ מללכת לאנשי

מקצוע, שזה תמיד טוב, תנסי להקפיד יותר על היגיינה בפה, למשל להעביר חוט דנטלי כל יום ולצחצח תמיד בוקר וערב. כדאי גם לצחצח במדירול, זאת משחת שיניים שמקלה מאוד (לפני כמה שנים רופא השיניים שלי המליץ לי עליה ומאז אני לא נפרדת). אגב, נדמה לי שאנחנו מאוד קרורבות בשבוע ההריון. אני התחלתי היום שבוע 10, תל"מ 26/9 מתי את?

S e x y N i n e

New member
יש משחה מעולה שהשתמשתי בה בהריון

המליצו לי עליה כאן בפורום- paradontax היא ממש לא טעימה, אבל עשתה את העבודה. השתשמתי בשפורפרת שלמה ואחר כך חזרתי למשחה הרגילה שלי.

למעלה