החמישיה

• פותח הנושא dify
  • פורסם בתאריך

dify

New member
החמישיה

חמישה דברים, רק חמישה דברים קטנים טובים שקרו בימים האחרונים בחייכם, שתפו ותהנו :)

dify

New member
החמישיה שלי:

1. נתחיל ממעלי החיוך: (ממליצה על כל אחד מהקישורים הללו, שביחד ובנפרד עשו לי כל אחד חיוך של שמחה על הפנים ובלב
)

זה:
https://www.youtube.com/watch?v=svlvgEYd0T0

זה:
https://www.facebook.com/dify.dify.5/posts/1536337776590139

זה:
https://www.youtube.com/watch?v=2_HXUhShhmY

2. מה שהכי עושה לי את השבוע נכון לעכשיו זה הצחוקיה שהולכת בפייסבוק, איך לקח לי כל כך הרבה זמן לגלות את כל זה?

3. ביקור אצל חברה, הלכנו אליה ברגל! מדהים אותי כמה נעים בחוץ בערבים (אמא שלי: "חכי חכי לאוגוסט") היה גם כייף להיות אצלה וגם ההליכה היתה ממש כייפית :) וגם זה שיש לנו חברה ישנה נושנה שגרה מרחק הליכה מאיתנו (זוממת להעביר לפה עוד זוג חברים והעיר תקבל את הציון "מושלם!")

4. האנשים שסביבי והחתולים, אחד אחד, עושים לי טוב על הנשמה על בסיס יומיומי

5. הפורום, שעושה לי המון נחת וכייף :) (אני אוהבת דיונים סוערים :)))

Ginger L Honey

New member
איזה חזירון מקסים

הידעת שהם בין בע"ח החכמים בעולם?
שניים רק לקופי האדם, יותר חכמים אפילו מדולפינים ובערך פי ארבע יותר מכלבים.
מחקרים אומרים שהאינטלינציה של חזיר דומה לזו של ילד בן שלוש, וגם היכולת שלהם ללמוד, להסיק מסקנות ולהגיע לפתרונות יצירתיים.
ועוד סטיגמה לא נכונה לגביי חזירים, הם נקיים אפילו יותר מחתולים!
הדימוי המולכלך שלהם הגיע בגלל שהם נוטים להתגלגל בבוץ בכדי לקרר את עורם ולהגן עליו מפני השמש.
ואולי גם בגלל האופן המזעזע בו הם בד"כ מגודלים ונאלצים לחיות בהפרשות של עצמם, ממש לא מבחירה שלהם...

dify

New member
הדימוי המלוכלך שלהם מעיד על הטיפול שלנו..

בתור אוהבת פרות מדופלמת (עוצרת ליד כל רפת ומלטפת כל פרה) הרי שאם יש חיה שחיה בתוך החרא של עצמה זו הפרה, לפחות בישראל! כל פעם שמספרים לי שלא אוכלים חזיר כי זו חיה מלוכלכת אני מסתכלת על האדם בתמהון
באמת? חזיר זו חיה מלוכלכת כי היא חיה בחרא של עצמה? ואיפה חיות הפרות שאתה שותה את החלב שלהן ואוכל את הבשר שלהן?

אז כשביקרתי בהאמיש זו היתה הפעם הראשונה שראיתי במו עיני פרות מקפצצות (בחיי, זו המילה) במרחבי דשא ירוקים ונקיים, מצד שני, בהאמיש גם ראיתי חזירים מקסימים ומלבבים ונקיים לחלוטין :) מה שכאמור מעיד על המטפל ולא על החיה...

ועכשיו אנקדוטה קטנה ומצחיקה..
אמא שלי ודודה שלי ראו את הסרטון החזיר והתאהבו לגמרי (שתיהן חולות על בעלי חיים ומגדלות כבר המון שנים שלל חיות), התחילו דיבורים של האם ואיפה אפשר לקנות חזירון לגידול בייתי כמו זה שבסרטון.

עכשיו תחברי את זה לעובדה שבזמן שיש אזעקות כל השכנים יוצאים לחדר המדרגות, ושאצל אמא שלי אוטומטית יוצאת הכלבה אחריה לחדר המדרגות עד יעבור זעם.
ועכשיו תחברי את זה לעובדה שאמא שלי גרה בשכונה מתחרדת בבני ברק

אמרתי לה, אמא, אם את קונה חזירון הביתה, את לא תגיעי לחגוג את גיל 60 (עוד חודשיים)

dify

New member
אני מאוהבת

פה סיכוי חוויותי מהטיול שם:
http://www.tapuz.co.il/blog/net/viewentry.aspx?r=1&EntryId=1543991

אפשר להגיע עם רכב ולטייל עצמאית, אפשר לקחת טיול מאורגן יומי שיוצא ממנהטן (לא ניסיתי אבל כשהיינו שם הגיעו מלא קבוצות ככה).

אם תסעי, תשלחי לי מסר, אני אנסה לשחזר איך מצאנו את הלינה שלנו, אנחנו לא ישנו שם במלון אלא בחווה האמישית אמיתית (שזה די נדיר שם, הגענו לזה לגמרי במקרה).

קחי בחשבון שזה מאד מתוייר, הם מאד נחמדים ומאד מתקשרים (למרות התדמית הסגורה שלהם) מוזיאונים שמסבירים ומדגימים איך הם חיים, ובמקביל את רואה את זה במו עיניך מסביב כי הם עדיין חיים ככה אבל מתפרנסים גם ממכירות לקהל המטיילים (חלק מהמכירות היא על ידם וחלק ע"י אמריקאים שגרים בסביבה ולוקחים חלק בגל הזה). אני לגמרי ממליצה להשקיע בהם יום-יומיים טיול, שווה :) (אם אני לא טועה בימי שלישי ושישי יש שוק מקורה גדול, ממליצה להגיע בימים הללו זו תוספת נחמדה מאד לאיזור המכירות הקבוע).

תשע עד חמש

1. מלחמה היא תירוץ מושלם לבגיר העצמאי לכל דבר אם הוא רותם את יצירתיות ראשו למאמץ המלחמתי ל...היות יותר בים! כמו בנות שרוצות שחרור מכל דבר בחיים כי...הגיע המחזור בפעם החמישית החודש.

2.סיום לימודים.

3. אוכל של אמא.

4.בדיחות מלחמה.

5.רמזור

החמישייה שלי

1. מסיבת הסיום מאחוריי-מסיבה שהתחילה באזעקה והתכנסות במקלט של כל ההורים והילדים. רובנו התייחסנו לכך בשעשוע כי זה היה ברור שזה יקרה
, חלק היו עדיין היסטריים במהלך המסיבה אבל השתחררו אט אט (הכוונה להורים, הילדים לא התרגשו בכלל).
הייתה אחלה מסיבה,כל כך גאה בילדים, הם השתתפו בצורה יפה ושיתפו פעולה.

2. המתנה שהכנתי לילדים-ערכה של דקלומים ושירים והמחשות להם ממש הלהיבה את כל ההורים והילדים. אפילו הספקתי לקבל תמונות של ילדים שמשחקים בזה
היה שווה לעבוד על זה בלי הפסקה

3. קבענו תור לשגרירות, בתקווה שעד אז היא תיפתח. מקווה שתוך פחות מחודש כבר נהיה על המטוס
.

4. קיבלתי מלא מתנות יפות מהורים בגן והכי חשוב-אירגנו לי חוברת ציורים וברכות וזה ממש היה מרגש לקבל.

5.הסתפרתי וממש אוהבת את איך שיצא-לא מפסיקה לקבל מחמאות.

החמישייה של חמישי

1. נפגשתי עם חברה שלא ראיתי מאז שחזרתי.

2. שיחה טובה וחשובה עם הבחור.

3. פגישה עם פרופ׳ שאני עובדת איתה. לא סגורה על עצמי אם זה באמת דבר טוב כי אני עושה עוד מחקר, או שאני נשאבת לעבוד על משהו שלא באמת יעזור לי אח״כ.

4. התקדמות בעבודה/מחקר.

5. הספר הנוכחי. הוא ארוך ואני מצליחה להכניס רק כמה עמודים פה ושם כשיש לי זמן, אבל נהנית ממנו מאוד.

dify

New member
החמישיה של שישי:

1. וואו כמה אני אוהבת אלכוהול. הרגע חזרנו מערב אלכוהולי משובח, היה מדהים

2. את הבוקר בילינו בחיפוש אופניים חשמליות, היה מזג אוויר מצויין וחוויה כייפית, אמנם האופניים מיועדות לזוגה אבל יש לי תחושה שגם לי יהיו אופניים חשמליות משלי בעתיד הקרוב
(על משקל: איך לא עשינו את זה קודם??)

3. שנ"צ מ-ע-ו-ל-ה ומפנק :))) יחדיו.

4. באגט עם גבינה כחולה ועגניה, טעייייים :)

5. המון זמן איכות יחדיו (לא טרוויאלי לצערי)

sweetdreams

New member
אז ככה (כולל מיני-ביקורת למזללה)

אתמול היה לי יום טיול בת״א.

זה התחיל מביקור בכורה במזללה של מאיר אדוני עם חברה טובה שהחליטה להצטרף.
שורה תחתונה: היה מצוין וממש ממש טעים!

---
ביקורת קצרצרה:
ישבנו על הבר, היה שם שירות מעולה ואחלה אווירה.
הברמן החמוד הכין לי אחלה מרטיני יבש לפתיחה.
אח״כ הזמנו ראשונות, היא הזמינה סלט שרי פרובנס, ואני הזמנתי מנה שנראית מקסיקו, שזה בקצרה שעועית שחורה מקסיקנית, אבל משודרגת.
קיבלנו גם לחם טעים שמולא כשסיימנו אותו.
לעיקריות היא לקחה פילה בורי עם קרם חציל וירוקים של סתיו (ממש טעים!), ואני לקחתי את המנה המנצחת לצהרים זה שנקראת טרטר פלשתיני - שייטל קצוץ, יוגורט, טחינה גולמית, עגבניות, קרם חציל שרוף, צילי, והכל מסתדר לכדי מנה שבאמת יפה מדי מכדי לרצות להרוס אותה, וטעימה בטירוף!
את העיקרית ליוויתי ביין אדום, שאף הוא מולא כשסיימתי אותו.

זאת בנוסף לצ׳ייסרים של מידורי סאוור שהגיעו אלינו OTH פעמיים בזמן הארוחה.
קינחנו בפבלובה עם סורבה מנגו צ׳ילי, אננס, פירות קיץ, דובדבני אמרנה ופירות יער, ומרציפן שאותו השארתי כמעט במלואו לחברתי חובבת המרציפן.
היה מעולה, ואף לא יקר במחירי צהרים. אני מצפה לבוא לשם שוב גם בערב.
---

בהמשך פגשנו את בן זוגי היקר שסיים לעבוד בעזריאלי.
חיכינו לרכבת להרצליה, שם פגשנו חברים מאוחר יותר. בינתיים על הרכבת, קניתי שלוש שמלות חמודות מאוד בהוניגמן.

לאחר מכן, הגענו כאמור למפגש עם החברים בהרצליה.
התירוץ - הם חזרו מהולנד (
) והביאו באמתחתם שלושה בקבוקי וויסקי חדשים. החלטנו לבדוק את העסק.
התחלנו עם המבורגרים (עליהם אני דילגתי, אני סיימתי את פרק האוכל מוקדם יותר), המשכנו עם קינוח גלידה + אייריש קרים (הולך כ״כ טוב ביחד!), ולאחר מכן עברנו לפרק הוויסקי.

אחרי כל זה תפסנו רכבת לילה בחזרה הביתה. הגענו בסביבות 2:00 וקרסנו לישון.

את היום בילינו בעיקר בלישון. רק בערב החלטנו לצאת קצת ולפגוש חברים. אכלנו המבורגרים (שוב), ראינו את סימפסונס הסרט, וכעת אנחנו שוב בבית.

למחר התוכנית היא לא להמשיך לא להתאמץ יותר מדי.
נצא בצהרים לארוחת צהרים זריזה עם ההורים של. אבל פרט לזה אנחנו בבית. כנראה שנמשיך לשחק את child of light, שהפך למשחק סופי שבוע שלנו.

למעלה