החלפת רב-קו תקול

מצב
הנושא נעול.

butchl1

New member
החלפת רב-קו תקול

החלפת רב-קו תקול
שלום,

אם יש לי רב-קו של חברת דן ועכשיו עלי להחליפו כי הוא לא נקרא במכונה של הרכבת, האם אני יכול להוציא רב-קו חדש לא דרך דן (למשל דרך רכבת)? או שאני כפוף רק לרב קו מטעם חברת דן?

תודה,
ברי

olli3

New member
מנהל
תוציא רב קו ברכבת או בחברה אחרת - אין בעיה.

החלפת רב-קו תקול
שלום,

אם יש לי רב-קו של חברת דן ועכשיו עלי להחליפו כי הוא לא נקרא במכונה של הרכבת, האם אני יכול להוציא רב-קו חדש לא דרך דן (למשל דרך רכבת)? או שאני כפוף רק לרב קו מטעם חברת דן?

תודה,
ברי
רק כששואלים אותם אם כבר יש לך רב קו בחברה אחרת, תגיד שלא.

ואם נשארה לך יתרת נסיעות על הרב קו של דן ואתה רוצה למשוך אותה, פנה לאחת מעמדות דן. אם טענת את הרב קו בחברות אחרות שהן לא דן, עליך לפנות לכל חברה בנפרד ולקבל את הכסף.

כמובן שניתן להחליף רב קו גם בעמדות הרב קו של חברת דן ואז ברוב המקרים כל החוזים שהיו טעונים עליו עוברים לכרטיס החדש.

butchl1

New member
מה זאת אומרת תגיד להם לא?

רק כששואלים אותם אם כבר יש לך רב קו בחברה אחרת, תגיד שלא.

ואם נשארה לך יתרת נסיעות על הרב קו של דן ואתה רוצה למשוך אותה, פנה לאחת מעמדות דן. אם טענת את הרב קו בחברות אחרות שהן לא דן, עליך לפנות לכל חברה בנפרד ולקבל את הכסף.

כמובן שניתן להחליף רב קו גם בעמדות הרב קו של חברת דן ואז ברוב המקרים כל החוזים שהיו טעונים עליו עוברים לכרטיס החדש.
זה כרטיס אישי ולא אנונימי. האם המאגר הוא לא משותף לכל החברות? כלומר אדם יכול לטעון שאין לו רב קו קיים (כשלמעשה יש לו) והחברה לא תוכל בכלל לדעת שכן יש לו?

olli3

New member
מנהל
אמרת נכון. בכלל משרד התחבורה בעצמו יצר בעיה.

זה כרטיס אישי ולא אנונימי. האם המאגר הוא לא משותף לכל החברות? כלומר אדם יכול לטעון שאין לו רב קו קיים (כשלמעשה יש לו) והחברה לא תוכל בכלל לדעת שכן יש לו?
אמרת נכון. בכלל משרד התחבורה בעצמו יצר בעיה.
אם בעבר ההנחיה הייתה שהרב קו מוצא פעם אחת בחברה אחת ואז אתה נמצא בחתונה קתולית עם החברה הזאת. גם אם עברת איזור בארץ וכל שירות לכרטיס במידה ונדפק או אבד יגרור אותך כמה מאות קילומטרים, כמובן.

ואז, משרד התחבורה הוציא השנה הנחיה שעל סטודנטים שרוצים לרכוש חופשי סמסטריאלי/שנתי - יש להנפיק רב קו אצל המפעילה שבה הם הולכים לנסוע, שהיא זו שמוכרת את החופשי סמסטריאלי/שנתי. כל זאת, גם אם יש לו כבר רב קו בחברה אחרת.

בקיצור, סתם. הכל אבל הכל שטויות. פשוט תגיד להם שזה הרב קו הראשון שלך והם ינפיקו לך בלי שום בעיה.

אתה לא צריך לשקר וסביר להניח שגם לא ישאלו

אתה לא צריך לשקר וסביר להניח שגם לא ישאלו
אותך אם יש לך רב-קו בחברה אחרת. מה שמעניין כל חברה זה האם יש לך רב-קו באותה חברה או לא.
כבר מזמן אבד הכלח על האיסור להחזיק יותר מרב-קו אחד.
הרכבת בעצמה דרשה מתושבי שדרות והאזור להנפיק רב-קו שלה בלבד על מנת להינות מתקופת החינם בנסיעות מתחנת שדרות ואליה. אז מה? כל מי שהיה לו כבר רב-קו של חברה אחרת, הרכבת סירבה להנפיק לו רב-קו שלה? ממש לא.
מרגע שמשרד התחבורה והמפעילות (כולל הרכבת) יצרו מצב של תלות בין חוזים והנחות לבין זהות מנפיק הרב-קו, האיסור על החזקת כרטיסי רב-קו של מפעילות שונות לא רלוונטי יותר.
מה שאסור ולא אפשרי זה להחזיק מספר כרטיסי רב-קו של אותו מפעיל.

מצב
הנושא נעול.
למעלה