החלטתי..

dipi head

New member
החלטתי..

אני נראה בסופ״ש הזה אומר לה מה אני מרגיש/ מציע חברות/איך שתרצו לקרוא לזה. אגב, לכל מי שאמר לי שהחבר שלי ילד קטן, וגם לעצמי - הוא חבר שכל אחד היה חולם שיהיה לו. דיברתי איתו על זה אתמול בערב, סיפרתי לו בפעם הראשונה כשאני חושש מהתגובה, אבל עכשיו כשאני מסתכל אחורה על כל פעם שדיברתי איתו על משהו קשה לי הוא לא ניחם אותי, הוא דחף אותי ונתן לי רצון לקדם דברים ולא לתת להם להתקדם בקצב שלהם. בקיצור מה שאני רוצה להגיד זה שגם אם אני יתבאס בחמישי, עדיין יהיה לי משהו שלרוב האנשים אין.. אז תקנאו! (;

דיכי

אנחנו מאוד שמחים בשבילך שיש לך חבר טוב שאתה מרגיש בר מזל שהוא בחייך. תמיד חשוב לזכור מה הדברים שאנחנו אוהבים ומוקירים באנשים החשובים לנו, כי יש רגעים שבהם מאוד קל לשכוח ולראות רק את הרע. כל מה שנאמר לך היה שיקוף של הדמות שלו שאתה הצגת באותו רגע. אתה היחיד שמכיר אותו באמת ויודע מה החברות שלכם שווה
אני לא חושבת שמישהו באמת התכוון לזה שהוא "ילד קטן", אלא שההתנהגות שלו באותה סיטואציה לא הייתה בהכרח בוגרת במיוחד. מה אתה חושב, שאם אני בת 25 זה אומר שאני אף פעם לא מתנהגת בילדותיות? ברור שכן. כולנו עושים את זה. כי מותר לנו. כי אנחנו בני אדם. ולפעמים זה יותר קל (וכיף) לעשות מה שבא לך בלי לחשוב יותר מידי.

Maldini Girl

New member
מי אמר ש

ילד קטן לא יכול להיות חבר טוב?
הוא אולי ילדותי אבל יודע לעודד.

אני לא מקנאה. אני מקווה שהוא יתבגר.
ושמחה שיש לך חבר טוב בלי קשר.

Any991

New member
אנחנו

תומכים בך דיכי!! יאללה לך על זה, וזה שיש לך חבר נהדר, זה מעולה,
מעולם לא ניסינו לרמוז אחרת