החלטתי Clie ux 50

muldermx

New member
החלטתי Clie ux 50

זהו, החלטתי ללכת על ה clie ux50 פשוט נראה לי הטוב ביותר - מה שאומר שבקרוב ה NX70v יהיה פנוי להצעות :)

lirazoo

New member
אני גם בעל UX50 גאה

רק שתתכונן ש- 90 אחוז מהמשחקים לא פועלים על - UX . אבל אלו שמותאמים ל- UX הם פשוט משהו עצום !!! לשימוש באלחוטיות אני ממליץ על פלאפון BT וחבילה של 100 מגה אצלי ה- WIFI הוא בשימוש מזדמן - לפי זמינות. לגבי רכישה של עברית - דבר איתי בפרטי - יש לי טיפ יתרון גדול נוסף הוא ה- INTERNAL MEMORY - זיכרון שלא נמחק גם ב- HARD RESET בסיכום הכללי - מכשיר TOP OF THE LINE מומלץ !!!

muldermx

New member
ומה בקשר לבטריה הניגמרת?

כולם כותבים שהבטרייה נגמרת מהר?... מה אתה אומר מניסיון - בטח גם אני לא אשתמש הרבה מידי ב wifi והבנתי שזה הזולל מספר אחת...

lirazoo

New member
עם BT רצוף זה מחזיק 3 שעות

מ- 2 סיבות זה לא מפריע לי: 1. לא יצא לי להיות יותר מידי במקום בלי חשמל 2. במידה והסוללה נגמרת יש לUX פונקציה שמעבירה את כל המידע לזיכרון לא מחיק כך שאני בחיים לא אאבד מידע כשהסוללה נגמרת בניגוד לכל המכשירים האחרים בשוק (והמידע יכול להישמר למשך שבועות) תמיד תוכל לקנות סוללה נוספת . ניתן לרכוש מ- www.buy3less.co.il

גם אני מתכוון לקנות ux50

לאחר שימוש של כשנתיים ב NR70V פשוט לא מסוגל להשתחרר מהחיידק של סוני המכשירים הכי טובים והכי עמידים שיוצרו איי פעם ה ux 50 נראה לי האופציה האולטימטיבית יש לי כמה שאלות למי שמשתמש במכשיר 1. איזה עברית טופ או piloc 2. תמיכה עברית למקלדת 3.צריבת פונטים עבריים למקלדת 3.איפה הכי זול לקנות בארץ ואיפה הכי זול בחול 4.תאימות תוכנות לרזולוציה??? תודה מראש אודי

Galw1

New member
יש לי UX40 מגויייר.....

- משתמש בעברית של PILOC. - עברית למקלדת עובדת בעזרת תוכנה חינמית הנקראת KEYQUICK, יש קצת בעיה עם המקלדת שהיא לא תואמת לסידור העברית במקלדות "הגדולות" אבל בעזרת התוכנה הזו אפשר לסדר הכל. - עברית למקלדת עשיתי בעזרת אותיות "לטרסט" (אותיות שמגדרדים...). - תאימות תוכנות למסך הרחב- רוב התוכנות הנפוצות כן תומכות בפורמט הזה. צירפתי תמונה (לא איכותית כל כך של התוצאה הסופית)

דנילוב

New member
גם אני לא מוכן

להשתחרר מה NR70 שלי רק לטובת הUX50 . מה מחירו בארץ ובחו"ל. אולי יש מי שמוכר את שלו

דנילוב

New member
גם אני לא מוכן

להשתחרר מה NR70 שלי רק לטובת הUX50 . מה מחירו בארץ ובחו"ל. אולי יש מי שמוכר את שלו

למעלה