החלומות שלי מתגרים בי!

Rוית

New member
החלומות שלי מתגרים בי! ../images/Emo4.gif

אני נמצאת לי בפתח של טאוור רקורד בעזריאלי מחכה בתור לשאול את המוכר אם הגיעו הכרטיסים שלפתע מופיעים לי ביד חמישה כרטיסים למופע של אינפקטד מאשרום בפארק הירקון או משהו כזה.. משום מה, ידעתי שקניתי את זה לאנשים מסוימיים אז זה לא נראה לי לא הגיוני. מישהו הגיע מולי ושאל אם הוא יכול לקנות ממני את הכרטיסים. אמרתי שלא וחייכתי. ואז הבנתי שאולי אני יכולה להחליף את הכרטיסים בכרטיסים להופעה של אלאניס למרות שלא בטוח שהם הגיעו בכלל.. אני מגיע למוכר ושואלת: "סליחה? אפשר אולי להחליף את הכרטיסים האלו ב.." -"כרטיסים להופעה של אלאניס מוריסט?" הוא קוטע אותי עם שאלה רטורית. -"כן!!" אני עונה בהתלהבות. -"כן, יכול להיות שהגיעו לנו כבר, אני כבר בודק" הוא אומר ונובר ובכל מיני דפים שיש מולו. -"כמה את צריכה אמרת? חמישה?" אמר והתחיל לשלוף מן פתקים ארוכים של נייר.. "שניה, לא בטוח שיש לי מספיק".. המשיך לפשפש אז בסוף הוציא חמישה 'כרטיסים'.. לקחתי אותם באושר אך לא שכחתי לשאול אותו מתי מגיע הדיסק לחנות ב17 או ב18. הוא אמר לי שביום חמישי הזה והתבאסתי כי ביום חמישי הזה אני בתל השומר! (שקמתי דר"א, הלכתי מהר לבדוק שב17-18 אני בקרבת עזריאלי!) אחרי שלקחתי את הכרטיסים וביררתי מתי מגיע הדיסק, הלכתי צעד אחורה, מסתכלת על הכרטיסים.. היה כתוב "אלאניס מוריסט - ההופעה" או משהו כזה, ובצד של הנייר היו שני פרחים, אדום וצהוב. בעודי מסתכלת על הכרטיסים אני מנסה להזכר למה הייתי צריכה חמישה בכלל.. אחד לי, אחד לחברה (שבחלום זכרתי למי, עכשיו אין לי מושג) ואחד לאח שלי.. למי עוד שנים? אין לי מושג, מי שרוצה שידבר איתי במסרים
ואז, כמובן - התעוררתי... התת מודע שלי משחק בי בצורה לא יפה!!! וזה רק מוכיח שאלאניס צריכה לבוא לארץ!!!!!!
המפף...

AlanisJunkie

New member
חלום הזוי ביותר...

אולי יש לו פירוש מסויים...יש פורום "פירושי חלומות"?

Rוית

New member
חחח לא נראה לי זה משהו שצריך פירוש

אלאניס - בואי לארץ! THE END
חוץ מזה זה ביטוי לחששות שלי שאני לא אקנה את הדיסק ישר.. אכן, אלו צרותי בימים אלו (כן, בטח) לא נורא, זה נחמד אבל לחלום קצת....

חחחחח רוית את והחלומות שלך

יום אחד תהרגו אותי! וחלום על אלאניס ואינפקטד מאשרום יחד נשמע מעולה רק אני לא חולם יותר?

אפרופו חלומות...

אני חלמתי שאלניס באה לקיבוץ שלי והיא הייתה כזאת חמודה...ונתתי לה את הדיסקים שלי שתחתום עליהם ואז נראה לי היא יצאה איתנו לטיול שנתי..לא זוכר כל כך..אם זה לא הזוי אז אני מה שאתם רוצים..חג שמח!

למעלה