החלומות האלו

החלומות האלו

בחלום אני מקבלת את מה שאני רוצה במציאות. וזה כיף. אני איפה שאני באמת רוצה להיות.. ואז אני מתעוררת והכל ריקני.. כי המציאות כואבת ושונה. ואני לא מבינה למה אני חולמת את זה. אני מנסה לא לחשוב על ארה"ב. אני באמת משתדלת שלא.. וגם כשאני לא חושבת זה מגיע בלילה.
ואני לא מבינה למה אני כאן בכלל.. אני לא יודעת איך אני יכולה לעזוב כאן. פיזית אני לא יודעת.. ואני מרגישה את הלחץ של הגיל.. למצוא בית וחתן.. ואני רוצה. מאוד רוצה. אבל לא כאן.. שם

איזה כייף לך החלומות שלי לרב מעאפנים ומשקפים לי את המציאות

הלואי עלי לחלום לקבל מה שאני רוצה לפחות בחלומות אבל חלומות משאלה כאילו באים לי פעם ב...
הקנאה... כדי שיהיו לי חלומות טובים אני לרב צריכה לטרוח לחשוב טוב ולעשות קצת עבודה...
אחרת אם אני אחשוב רע זה יתבטא איכשהו בחלום...

כבר כתבתי שאני מקנאת בך? מה שגורם לי לשקול אולי את הרעיון שעדיף לפעמים להתאמן ולהשיג חלומות
צלולים כדי לחלום מה שרוצים... אפילו אם מפספסים מסרים חלומיים בשל כך...

החלום עצמו כיף

להתעורר למציאות הזאת.. זה מה שקשה.. :( אני גם לא מבינה למה החלומות האלו.. מה זה בא להגיד לי? החלום הפעם בכלל היה מוזר כשאני חושבת על זה.. הייתי בארה"ב והתכוננתי לחזור לארץ אחרי שנה.. והיו מזוודות.. ואני זוכרת שהייתי בבית מלון שבו הייתי במציאות בשבוע הראשון שלי בארה"ב לפני שנה :(
אוף סנופ אני רוצה לעוף מכאן

susony

New member
קחי את הרגליים וסעי,

יש אפשרויות לקבל ויזה,
אני בטוח שאם את רוצה, תוכלי למצוא את הדרך.

העניין הוא..בכנות

אני מפחדת לעשות את זה שוב ככה.. בגלל זה אני לומדת ומנסה להשיג תואר בחינוך והוראה.. אני רוצה משהו בידים לפני שאני מנסה שוב. נשבר לי הלב כשחזרתי שוב וזה לא עובר. אפילו עכשיו כשאני כותבת את השורות האלו יש לי דמעות בעיניים.. איך אפשר לתת לי מה שאני רוצה ולקחת את זה ממני

susony

New member
זה מתסכל מאד

לרצות להיות שם,
ולחיות בתחושה שמגיע לך מהו אחר.
&nbsp
בהצלחה עם הדרך

למעלה