החכם הזקן אני ואתם

החכם הזקן אני ואתם

...בדרכי לכאן פגשתי שום בחכם זקן. ``לאן אתה הולך?`` שאל, ``אני בדרכי לבצע שליחות חשובה מטעם ממשלת הוד מלכותו`` עניתי, ``האם לקחת איתך את כל הציוד הדרוש?`` התעניין, כן, ודאי`` עניתי והצבעתי בסיפוק על המזוודה הנכבדה שלצידי. הוא התעקש: ``בכל זאת האם אתה בטוח שיש לך את כל מה שצריך? האם יש בך הכוח לעמוד כסלע איתן על עקרונותייך גם מול הרוחות העזות והסוחפות ביותר? האם יש בך תבונה לדעת מתי, בכל זאת, להתגמש? האם תצליח למצוא, אף באדם הקשה והמנוכר ביותר את נקודות הטוב והיופי? האם תשכיל להכיר בערכם העצום של ידידי אמת? האם יש בך די שמחה שתגאה ותגבר ותדביק גם את זה שלידך? והם תזכור, כשתשאר בודד במערכה כנגד כל הסיכויים, כי עדיין נותרו בידך התפילה והאמונה התמימה בצדקת הדרך? זוג עיני הפעורות לרווחה הסגירו הכל. ``לא נורא`` הוא אמר, והניח ידו על כתפי, ``בשביל זה אני פה...`` חברים אני אוהב אותכם מאוד ואתם מאוד חשובים ויקרים לי מהסיבות שלי אני נאלץ לעזוב לזמן מה אבל כשאחזור אני אהיה פה בשבילכם בדיוק כמו אותו חכם זקן... שלכם באהבה אין קץ ילד קטן

יום.

New member
אני לו חושבת שהבנת

שאני אומרת צור קשר זה אומר פורום דואר איי סי צ`ט אבל זה אומר גם לצור אותו איפה אתה??? יום

למעלה