החיים עם וורטיגו

zs1957

New member
החיים עם וורטיגו

שלום לכולם, החיים עם וורטיגו אינם קליםלפעמים אתה חש כמו טייס ולפעמים כמו צוללן. נשמע מעניין ואפילו לא משעמם. ברם במציאות זה שונה. אני חולה בוורטיגו כבר 14 שנים. למדתי לחיות עם הכאבים באוזן שמאל, עם הכאבים בכלעמוד השדרה, ובצוואר, ובגזע המוח והעין.בנוסף לכך יש בחילות סחרחורת חזקה ,אובדן שיווי משקל,עד כדי נפילה,חוסר שינה,צרבות, כאבים בקיבה,את חושבת אולי זה קיב קיבה אך זה נשלל, אולי יש גידול בגזע המוח גם זה נשלל.אז מה זה מהיכןזה בא?לחלק מהחולים יש בעיה באוזן התיכונה, בשיווי המשקל, אצלי זה בשיווי משקל בעמוד השדרה.כאבי תופת, חוסר שינה כרוני,בבוקר צריך לתפקד וינתי רק 4 שעות,אני לא מרוכזת, רוצה לישון אך לא יכולה. המלחמה היא עיקשת והופ אני חשה שאני מפסידה הגוף מאותת שאין לו כח להלחם יותר הוא מוכן להיכנע.אבל המוח חזק יותר ונותן פקודה לא נכנעים נלחמים עד לניצחון. המחלה לא תכריע אותי. אני אלחם עד שאנצח. חברים יקרים, הנלחמים יום יום במחלות מהסוג הנ"ל. אין סיבה חהצייאש ולבסול יש מרפא למחלה. כל הרופאים טוענים שזו מחלה כרונית שחיים אתה עד 120.האמנם, היתכן לפני כן נשגע ואז נאושפז בגהה.לכם החולים אני אומרת לא להתייאש ישתרופה למחלה. אני היום 4 חודשים אחרי טיפול ומרגישה מצויין. כל הסימפטומים נעלו וחזרתי לפעילות רגילה, כולל ספורט, וריקוד. מה עושים כדי הרפא יימסר במסר אישי לכל המעוניין. יום טוב לכולנו והרבה בריאות. זהבה שחם /מנהלת הפורום.

למעלה