החיים "יפים"...

LoL1111

New member
החיים "יפים"...

טוב..נתחיל בזה שכתבתי את זה לעצמי ולבסוף החלטתי להראות את זה לכם. אני מקווה שזה הפורום המתאים כי ההודעה לא עוסקת בעיקר באהבה..בין היתר. אם לא...אני מצטער מראש...ולכל מי שיזהה אותי...לכו ******* כי לא אכפת לי ממכם במיוחד כי לכם לא אכפת ממני! אני יודע שלא כתבתי פה לאחרונה, אבל הנה חזרתי. מצטער על האורך...
אני כבר לא רוצה לחיות, אבל בכנות שאני גם לא ממש רוצה למות. אני תקוע בין ובין. בין אדם שאין לו רצון לחיות ובין אדם שאין לו רצון לאבד את חייו. בעצם, אפשר להגיד שאיבדתי את החיים שלי, איבדתי את החברה שלי שאהבתי כל כך, איבדתי את שתי הידידות הכי הכי טובות שלי, אחת מסיבה לא מובנת, והשניה מסיבה מטומטמת ואני שונא את עצמי בגללה, התאהבתי בה..זאתאומרת בידידה שלי...שכבר לא ממש ידידה שלי כבר. ניחשתם כבר שאמרתי לה, והיא לא אוהבת אותי.... חברים, אי אפשר להגיד שממש יש לי הרבה, יש לי אנשים שמבלים איתי זמן, מדברים איתי, יוצאים איתי אבל בכנות אני לא מרגיש שהם חברים שלי מי יודע מה. בשביל הרבה אנשים-אני כבר לא קיים מסיבה לא מובנת, ואפשר להרגיש את זה. וכשאני מדבר איתם על זה הם אומרים שאני התרחקתי, שאני לא מנסה להתקרב. ובעצם, הם אלה שהתרחקו ממני בצורה דרסטית בלי סיבה. אני יודע שבי לא השתנה כלום, לא חיצונית וגם לא פסיכולוגית... טוב אולי בעקבות האירועים האחרונים מבכינה פסיכולוגית אני בדיכאון.. אבל ביחס שלי לאנשים, בהתנהגות, וכו'...שומדבר לא השתנה. החיים שלי החליטו ליפול ולקרוס לגמרי תוך חודש...אחרי חצי שנה שבניתי את עצמי בתור אדם עם הרבה חברים, ידידות, וגם המון אהבה!..עכשיו, אין לי יותר כלום מזה ואני מרגיש ריקנות. אני תקוע בבית, עוסק בחוסר מעש כגון לכתוב את ההודעה הזאת ואני גם לא יודע אם ייצא למישהו לראות אותה. אז אם אתם רואים אותה...בטח משעמם לכם...אם לא...לא הפסדתם הרבה, רק עוד בנאדם אחד ממיליון שחייהם נדפקו בצורה דרסטית. אז בקיצור אני לא יודע מה לעשות עם עצמי, רחמים לא הביאו אף אחד לכלום. התאבדות לא באה בחשבון- התאבדות היא רק לאנשים חלשים שאין להם מוצא או את הכוח למצוא אותו. התדרדרתי בצורה שנראית כרגע לעין בלתי הפיכה לחלוטין. אם הייתם מסתכלים עליי הייתם אומרים שיש לי הכל- חברים, ידידות, כסף, אינטליגנציה, ועתיד.. אישית, אני מרגיש כרגע כאילו אין לי אף אחד מן הדברים האלה פרט לעתיד, כי אם אני לא יחלום על העתיד, ויעשה משו כדי לעשות אותו טוב, אני לא יגמור את היום. אני מאחל לכל קוראי ההודעה הזאת באשר אתם, שתנסו תמיד להיות אופטימיים, כי אני לא הייתי ותראו לאן זה הביא אותי. כמו כן, שיהיה לכם הרבה אושר ושמחה בחיים, הרבה אהבה-זה הדבר הכי הכי חשוב! ושכל המשאלות והתקוות שלכם יתגשמו. באהבה ממני

LoL1111

New member
אופססס...כתוב....

כתוב בתחילת ההודעה לכו ******........לא לכם... ל"חברים" שלי....... סורי אם פירשתם לא נכון....

mikoly f

New member
אני חושבת שאני מבינה אותך..

תראה אני לא מתיימרת לדעת מה אתה מרגיש אבל יש לי הרגשה שאתה במקום בו אני היתי לפני כמה זמן... אני לא רוצה להרחיב פה אבל אם בא לך לדבר אז זה מספר האייסיקיו שלי .. 168684071

REGENERATION

New member
חח

אני מרגיש כמוך.. אני חי.. אבל הנשמה מתה. אבל אני הפסדתי את כל מה שהיה לי... אין לי כלום בחיים חוץ מעבודה ובית.. כל החברים עדיין בצבא.. הכל מסריח.. חוץ מאכזבה ממערכות יחסים בעבר וכאלה.. ולפגוש כל מיני בנות שרק סקס מעניין אותן... שאני מחפש קשר רציני. הכל חרא.

LoL1111

New member
באמת הכל חרא...

באמת הכל חרא...ואני מסתכל על כל העולם...וכולם נראים כל כך חסרי דאגות, ורק אני מרגיש כאילו כל העולם נחת עליי בבת אחת והרג אותי....

SaTiN GirL

New member
כמעט לכולנו יש חיים מסריחים

השאלה איך תתמודד עם זה.. נראה לי שמקור הבעיה הוא הדיכאון שאיבדת את החברה שלך/הידידה שהתאהבת בה. וזה יחלוף, כי 'אהבה' זה לא עניין ששווה את ההרגשה הרעה שלך.. עוד רגש לא-תועלתי שמציק וגורם לאנשים לרטט-עצבים. תנסה להתקרב לחברים שלך, תוך כדי הבנה שגם חברי-אמת הם מצרך נדיר.. כך שהם מספקים את היציאות והבילויים, אך לרוב האנשים לא ממלאים את החלל הריק שקיים בכל אדם. כשחושבים על זה לעומק-לא שווה להתאבד, במילא כולנו נמות..

MN8

New member
אני מרגיש בדיוק ככה...

כן אבל אם אין חברים אז זה נורא ואיום גם לי אין כאן חברים ואני מודה בזה וזה לא בגלל שאני טיפוס לא חברותי חס וחלילה אני מאוד אוהב אנשים אבל אני לא מקובל בשכבה והבנות לא שמות עלי... בקיצור, החיים חרא! ואני מבין אותך אחי, אני מבין איך אתה מרגיש עד הקצה האחרון כי אני מרגיש ככה הרבה זמן זאת הרגשה נוראית כזאת שפשוט בא להתפוצץ

LoL1111

New member
העניין הוא...

לכל אחד יש את הבעיות שלו שגורמות לו להרגיש חרא... העניין הוא שאני לא יודע מה אני מרגיש אל חברה שלי לשעבר. אני רק יודע שאין לי סיכוי להחזיר אותה אליי. וגם אני וידידה שלי חוזרים להיות ידידים, אבל האמת שרציתי יותר. יש לי רגשות לשתיהן....אני ממש ממש ממש ממש מתוסבך. זה לא עניין של מקובלות בכלל...כי אני מקובל... תבין..מקובלות זה עניין מאוד מאוד מזויף... אתה יכול להיות לא מקובל עם כמה חברים טובים.. או מאוד מאוד מאוד מקובל עם 0 חברים טובים.. הרבה בנות שמות עליי בשכבה..אבל אני מניח שזה לא ממש משנה לי. כי אני מאוהב במישהי שלא רוצה יותר מידידות. וגם בתקופה האחרונה עברתי דיי הרבה דברים קשים אז דיי קשה לי לחפש דברים טובים בחיים שלי...וגם אם אני יחפש אני בספק אם אני ימצא..

MN8

New member
המצב שלי על הפנים...

תגיד לה שוב מה אתה מרגיש ותנסה להחזיר אותה אליך ואם זה לא ילך אז... תנסה לקחת פסק זמן ולהמשיך הלאה כי כנראה שהיא לא שווה את זה תמיד אתה תמצא מישהי אחרת, אולי את השניה... אהבה זה דבר שמשתנה עם הזמן, אהבות באות אהבות הולכות... אני מאמין שכל אחד מוצא את המתאימה שלו, למרות שאני עדיין לא מצאתי המצב שלי הרבה יותר גרוע...

לכולנו יש רגעים כאלה בחיים...

רגעים שבהם נראה שהחיים שלנו כל כך גרועים שכבר עדיף שנמות. ברגעים כאלה(שאגב היו לי הרבה) אני חושבת על אנשים אחרים שאליהם החיים התאכזרו הרבה יותר. אני לא צריכה לספר לך סיפורים ולתת לך דוגמאות לאנשים במצב ברבה יותר קשה משלך כי תמיד יש כאלה. אולי עכשיו נראה לך שאין סיבה לאופטימיות אבל יכול להיות שמחר תקום והכל השתנה(אפילו רק מבחינת הגישה שלך) ותסתכל על תקופת הדיכאון הזאת ואולי אפילו תצחק על עצמך ואם לא לפחות תדע שעברת אותה. החיים של אף אחד מאיתנו לא קלים , כולנו עוברים משברים וגם אתה תעבור וגם אני!!ואני לא אומרת את זה כי אני מלאת אופטימיות וכל כך טוב לי עכשיו ואני מסתכלת על המצב שלך מהצד להפך אני עוברת תקופה דיי קשה אבל עברתי ואני יעבור תקופות קשות מזו. אני מקווה שעזרתי קצת...

LoL1111

New member
תודה....אבל.....

נו..באמת לכולם יש תקופות קשות..לפחות ככה אתם אומרים. אבל לא להישמע מזלזל או לא אכפתי..אתם חושבים בשיא הכנות שאכפת לי מהתקופות הקשות של אנשים אחרים?!...מה שאני יודע זה שאני עובר תקופה ממש ממש ממש זוועה...ואני פשוט לא יודע כבר מה לעושת עם עצמי! מן הסתם יש אנשים שיותר קשה להם בחיים!...מסכנים... אבל בכנות שלא אכפת לי מהם...
וכל יום אני אומר לעצמי...יאללה מחר אני יקום ויהיה טובב... ושומדבר לא משתנה... תודה על העזרה...באמת עזרתם קצת... בכ"ז........ המצב שלי על הפנים!

didu1

New member
תראה....

לפי דעתי... אולי תשנה קצת את הגישה שלך.... פעם אמרו לי שאם אני עצובה ואני אחייך... אולי מבפנים אני אהיה כצובה אבל כלפי חוץ אני יחייך ויהיה לי יותר טוב בסופו של דבר.... אני מבינה אותך עם זה שלא אכפת לך מהתקופות הרעות של אנשים אחרים.... ואני גם יודעת מזה לעבור תקופה רעה.... מקובולות זה באמת עניין של זיוף... הייתי פעם בין "המקובלים" הייתי תמידד מוקפת חברים אבל מה.. אף אחד לא חבר אמיתי איך שקרה לי משהו כולם ברחו כמו עכברים והבנתי שהם אל שווים גרוש... ופשוט תפסתי ת'מרחק שלי מהאנשים האלה... ומצאתי לי חברות... שבאמת אין לי מילים.. תמיד תומכות בי... לא משנה מתי.... אולי אתה צריך למצוא חברה חדשה של אנשים.. להכיקר קצת אולי זה יעזור לך... זה קשה כשאתה בדיכאון לחייך והכל כי גם אם תחייך מבפנים ההרגשה חרא.. אבל אם תחייך הרבה ותשמח אולי ההרגשה הפנימית תשתנה.. אצלי זה עובד בדרך כלל אני מעדיה לצחוק ולשמוח מאשר להיות בדיכאון ואני מפנימה את הבאסה ומנסה לעבור הלאה.... קיצור.. לפי דעתי.. אהבה באה והולכתתת כמה שכואב עכשיו... תאמין לי עוד יהיו לך המון אהבות אחרות.... וחברים... אם אתה מרגיש שהם לא באמת חברים אז אולי אתה לא מסתובב עם האנשים הנכונים?? אולי תנסה להרחיסב את מעגל החברים שלך לאנשים שיהיה לך יותר טוב איתם....

למעלה