החיים במסבאה

ברבארה

New member
החיים במסבאה../images/Emo48.gif../images/Emo72.gif../images/Emo48.gif../images/Emo78.gif

ישבתי לי ספל הבירה ,שומעת את לואי אמסטרונג , מענג אותי בג'אז החודר נשמה שלו ,לפתע הגיח בריון עב בשר למסבאה ,צחק בצחוק פרוע,בעוד יושביי המסבאה ,הגיבו בזעם כלפי מפר השלווה ,האיש שישב מולי ,תפס צלחת עמוסת חומוס ובתנועה מהירה ומלאת תנופה מיהר להדביק אותה לאיש הרעם , באופן בלתי מתוכנן קמה אישה שישבה בשולחן ממול שהתכוונה לעזוב את המקום והחומוס במלוא תנופתו נדבק לפרצופה , בתנועה מהירה ומלאת זעם ניסתה להתגונן בעזרת תיקה מפני המיתקפה, בשל חוסר מזל עבר המלצר מתחת לידה ,כאשר מגשו עמוס משקאות ומיניי קצפות ,שמיד התנפצו מעל ראשי הסועדים ,ועפו ברסיסים לכל עבר,התחוללה שם כזאת אנדרלמוסיה ,שמחול ויטוס הקדוש נחשב איטי נוכח מה שהלך שם ,הגברות כדרכם התחילו לצווח , האדונים ,החלו חובטים אחד בשני ,ומכלים את הרהיטים תוך ניפוץ בקבוקים מהבר,ידעתי שאני חייבת לתפוס מחסה , נשכבתי מתחת לכסא, והיה לי ברור שגם זה זמני ,כי מיד ילקח גם כסא זה לשדה הקרב ,זעה קרה שטפה אותי , וחשבתי,,, העולם אינו בטוח יותר אפילו לא מתחת לכסא,אבל מיד טרחתי לנתק את גל המחשבות הפילוסופיות הזה ,בהנד עפעף , וחזרתי לדווח לכם מה מתחולל ...לא רציתי לקבל צ"לש , רציתי לחזור הביתה ב-3,ותוך כדי הרהור פילוסופי שכזה ,חשבתי על כל אותם אנשים בריונים גסי רוח , שכל ענינים להפר שלווה ורגע ,תוך נסיונות בלתי פוסקים לכפות את דעתם ורצונם על הסביבה , וכמה שזה דומה לעולמנו כאן ,בעוד עיניי שוזפות את אותם ביריונים המנסים לאלף ציבור שלם באיזה טעם הם ישתו את הבירה , מתי יצחקו , ומתי יבכו .

t a m n u n a1

New member
בראב תגידי זה את בעצמך ../images/Emo110.gif

חיברת???????????????? אני כבר תוהה 12 דקות תמימות. תגידי לי נכון זו את אדומה אש????? ראינו לך את האש בראש, אז במסגרת הוידוי תגידי לךי מי מחבר לך את המנשרים לאומה?????....... יוצא מן הכלל, ממש יוצא מן הכלל

ברבארה

New member
נונקה , אני רק מלחימה ,

תבואי רגע הצידה.....את זוכרת משו על טיל קרקע ביטול חתונה?

t a m n u n a1

New member
../images/Emo8.gifבראב נזכרתי היה זה על../images/Emo110.gif

האג'נדה בפגישתנו מהבוקר. אגב הטיל חומוס גבעה מעולה שם אה?

טוסקה

New member
ולמרות הסיפור המלבב...

ידוע שלכל אירוע יש כמה וכמה נקודות מבט (כמו שכבר הוכיח לנו קורסאווה הגדול בסרטו "רשומון")...

ברבארה

New member
את צודקת טוסק'לה -לא יכלתי להביא

את הסיפור מהצד של הבקבוקים , ומה הם חשבו על זה ברגע ההתרסקות , אבל גם לזה שמור זמן ומועד ב'

טוסקה

New member
יפה מצידך לחשוב על הבקבוקים, אני

לתומי חשבתי שעדיין לא מוצה עניין בני האדם... אבל כנראה טעיתי.

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
לא טעית טוסקה, את ממש צודקת

ובדיוק על סמך העקרון הזה חובר הקמה סוטרה.

t a m n u n a1

New member
שיח, תגיד לי קמה סוטרות חטפת../images/Emo110.gif

בחומוסיה הזאת?????????? מגיע לך!!!! כרגיל, ביטח לא שילמת............. ת מ נ ו נ ה ~

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
ציטוט מדבריך טוסק'לה

ידוע שלכל אירוע יש כמה וכמה נקודות מבט. לעקרון הזה התכוונתי. ומה זה שמיטה ?

ברבארה

New member
שיח ,היום אתה מזקיר לי דברים נשכחים

איך שאמרת נקודות.... מה מסקנות המחקר של הנקודה שהלכה לעיבוד?

טוסקה

New member
שיח', אוףףףף... שוב אני טועה....

אני חשבתי שהקמה סוטרה עוסקת בנקודות חיבור, לא בנקודות מבט... באסה... ובנושא השמיטה - הריני מפנה אותך לכתבי הרשל"ג. אין לי ספק שיש לו מה לומר על זה...

דניאלה1311

Active member
מנהל
אני בדקתי אצל הרשל"ג הוא מסר את ההודעה הבאה: מה ששמוט בדרך כלל לא קם לתחיה. בעיקר אצל אלו שמקפידים על שנת שמיטה.

t a m n u n a1

New member
דניאלה יעני אצל אלה יש לברך../images/Emo110.gif

על הגומר (טואטאלוס??????????). מעניין תמיד את יודעת הכל.

t a m n u n a1

New member
אולי בכל זאת בראב תוכל להלחים

ואז יש חזון לעומד.................. מה דעתך? בארב????

דניאלה1311

Active member
מנהל
תראי יא נונה הלחמה, תיקון, לא שווה. צריך אריגינאל, לא מחודש, מלוטש או מפוקשש.

t a m n u n a1

New member
בארב תחליט על זה../images/Emo110.gif

את אמנם מעצבת הפורום אבל לא מחליטה עלינו. ברור?????????????? למדת זה בסורבון - פריז????????????

דניאלה1311

Active member
מנהל
ביטח למדתי בפריז, ביטח יש לי תואר גבוה בארכיטקטורה של השמיטה מה שנקרא בלטינית ארקטיקוס נונאקזיסטוטס. גמרתי בהצטיינות יתרה.

למעלה