החוליה החלשה - "חי" שי 360

moonch

New member
החוליה החלשה - "חי" שי 360

הסוף הגיע! מהו השיר הטוב ביותר בדיסק? שבור את הדממה שיחה ממתינה השירים שירדו: 1.שי הגיע 2.מה שראינו 3.עננים אדומים 4.פנאי פלוס 5.כמו חיות 6.חי 7.אם רק היית יודעת 8.פת במלח 9.לא יודע מה לעשות 10. 360 11.רק בן אדם 12.קבל 13.testimony 14.יאסו 15.אלוהים שלי 16. המאבק

moonch

New member
../images/Emo127.gif שיחה ממתינה

2 השירים מאוד אהובים עליי אבל שיחה ממתינה טיפה יותר...

©sweet girl

New member
../images/Emo127.gif שבור את הדממה..

לא מבינה אייך הורדתם את המאבק.. אבל שיהיה =] על טעם ועל ריח...
ושבור את הדממה לא היר הכי טוב, קשה להגיד מה הכי טוב כשיש הרבה טוב... אבל מבין שני השירים "שבור את הדממה" לוקח

=] =] שיחה ממתינה =] =] =]

חח נשארו שני השירים שאני הכי אוהבת.. קשה לי להוריד את שבור את הדממה אבל מה לעשות...

y a n i v 17

New member
../images/Emo127.gifשבור את הדממה

יפה שלקחת תיוזמה עליך לעשות ת'גמר ...

ItsNotMe1

New member
אהה לא הבנתי...תיקון- שיחה ממתינה!!

את שבור את הדממה התכוונתי להוריד

GaLi LoVe Uri

New member
אויש מצטערת...

אבל לא 'שבור את הדממה' ולא 'שיחה ממתינה' ראויים לתואר "השיר הכי טוב בדיסק" תסלחו לי אבל השיר הכי טוב הוא "המאבק" המשמעות בנאלית יחסית לכל השירים של קובי יואב ומשפחת תאקט כי תמיד שרים על המצב במדינה והשוותם אותו ל'חי מיום ליום','בילאדי' ועוד כמה...ונכון זה דומה אבל בכל זאת ל'המאבק' יש קסם שאין ב'שיחה ממתינה' או ב'שבור את הדממה' השיר שלי הוא 'המאבק'
ובגלל שהוא לא הגיע לשלב הסופי אני לא מצביעה

The Experience

New member
אפשר להגיד - בושה לפורום סאב!

שיחה ממתינה? מיילא עדיין לא במקום הראשון אבל 2 השירים הטובים באלבום? אני בטוח ששי מתהפך במיטתו! אני אישית לא הצבעתי כי שמעתי את הדיסק אחרי שכבר העפתם את "פת במלח" שלמרות הבית של באבילן השיר הוא מדהים! אבל עם כל הכבוד לשיחה ממתינה....יש שירים הרבה יותר טובים מהם. חבל ששיחת טלפון עם קצת ליריקה היא השיר הטוב ביותר לדעת מעריצי TACT

GaLi LoVe Uri

New member
אם זה היה תלוי בי..../images/Emo4.gif

או "המאבק" או "רק בנאדם" היו זוכים אלה שירים ווינרים

ItsNotMe1

New member
חחח

משום מה הצלחת רק להצחיק אותי... ועכשיו ברצינות, לדעתי שיחה ממתינה שיר ענק, מיוחד, אהבתי כ"כ... גם לדעתי יש שירים טובים שנפלו בשלבים המוקדמים ואולי אם "מה שראינו" היה מתמודד מול שיחה ממתינה אז הייתי בוחרת במה שראינו, אבל עם זאת, אני חושבת שלנוכח השירים האחרונים שנשארו, שיחה ממתינה לוקח בהליכה! והבהלת אותי קצת עם ה"מתהפך במיטתו"...קריפי לגמרי
בכל אופן, אל תיקחי קשה, זה בסה"כ דעתם של כמה אנשים, ועל טעם וריח..יו נואו....

The Experience

New member
א' אני בן....

ב' ההודעה הייתה מלאה בהומור בלי כמעט רגע של רצינות..כי זה מצחיק ששיחת טלפון היא השיר הכי טוב באלבום

GaLi LoVe Uri

New member
ובמיוחד "רק בן אדם"

בגלל החתימה שלך The Experience שזה הציטוט הכי אהוב עליי בדיסק אותו בית שכתוב לך בחתימה זה הבית הכי אמיתי,אלו השורות שהכי נגעו בי זה דברים שלצערנו אנחנו שומעים עליהם יום יום וכבר לא מתרגשים מהם אבל בכל זאת שי הצליח להביא את זה באיזשהי דרך שזה ממש ממש גרם לי לאהוב את זה ולשים על זה דגש חזק... ולכן "רק בן אדם" הוא שיר בין הטובים בדיסק אם לא הכי טוב...

ItsNotMe1

New member
רק בן אדם מרגש, במיוחד הבית ההוא^

אבל אבל אבל גם שיחה ממתינה, אהבתי את: I'm Trying to keep my head up but my neck is feeling heavy

למעלה