החגים האלה...

החגים האלה...

תמיד משמחים... אך גם עצובים... כי הם לוקחים איתם כמה אנשים למקומות אחרים והם... חסרים לי כאן.... סגוללל סליבסטרררר שרוןןןןןןןןןןןןןן מאיהההההההההההההההה שלומייייייייייייייייי strangerrrrrrrrrrrrrrrr פאנקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקק ועוד.............................. ואווווו הד קולי נשמע עכשיו מבין כל העצים באיזור ..... והערתי משנתם את כל הצרצרים... אבל מה ´כפת לי בין כה אין הרבה אנשים ... אז את מי הם יכולים להעיר....
שיהיה לכולם גמר חתימה טובה רק טוב!!

hey strangerrrrrrrrrrrrrrrrrr

שמחה כל כך שמחה ששמעת את ברכתי וקפצת לביקור.... אז לא הערתי רק את הצרצרים....... שנה נהדרת לך ורק טוב!!!!!!

airplane

New member
אני עצוב, כלכך

פגשתי מישהיא לפני שבוע, היא כלכך מדהימה ומקסימה כלכך יפה וכלכך רגישה והיום, השיחה היתה כלכך רעה אוףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף
((

יוהווווו בבקשה להתקרב לכאן ...

לא הכל בחיים הולך פשוט וקל...לצערי אצל בני האדם לפעמים הכל מסתבך ולא תמיד בשל סיבה ברורה לעייייין! לא כל שיחה מניבה פירות לא כל שיחה צרכה להיות מרשימה ומיוחדת... יש גם שיחות פשוטות... עצובות.... רגילות.... לא ברורות... או אפילו סתמיות... אז מה??? זה הגיוני ולפעמים גם נחוץ.. אל נא תתעצב לך!!! קח את הזמן לבדוק, לחוש, לראות, לגעת ו...להחליט!! שולחת לך סל של כוכבי דרך.... שא ברכה ורק טוב!!!

למעלה