הזרים מסקנים ומה עם הזקנים החולים

etushkaia

New member
הזרים מסקנים ומה עם הזקנים החולים

גל הדברת על המסקנים הזרים מטריף לי את הדעת אין מילה על הזקנים החולים המטופלים על ידי הזרים, נכון יש מסקנים ביניהם כי כל הרבה חברות כוח אדם כאן ובארץ מוצאם מרויחים הון על גבם אבל גם אנחנו הוכלים קש כל פעם שחברת כוח אדם או מ ח א ר שולח למטופל עובד זר צריך לשלם 1500 עד 2000 שקל יש עובדים מליונרים שממשיכים לעבוד כאן כי הכסף עלה להם לראש למשל עובדים שכבר עבדו בסינגפור או סעודיה בנו ארמון [בתים] של 15 חדרים עשו עסקים וחוזרים מסודרים לכל החיים ויש הרבה עובדים שמביאים לכאן שרק השד מבין איך הם יכולים לעבוד כאן כי הם לא מדברים מילה אנגלית ובטח לא עברית רק הודית או סרילנקה בחורות מכפרים נידחים שממש לא יודעות כלום איך לזווז כאן איך לטפל בסיעודי ממש מפגרות [סליחה על הביטוי] אבל אנו בתור סיעודים צריכים לטפל בהם כמו בתינוק הוי לחיי זקן או זקנה שנמצא לבד עם מטפל או מטפלת כזאת היא הופכת לבעלת הבית כי אנו חסרי אונים תלויים בהן במזון בתרופות בכל ועצוב , עצוב מאוד שכך עלינו לסיים את החיים עם ,,;מטפל,,,,כזה והכל בגלל שהכסף מביטוח לאומי הולך לחברת כוח אדם ואנו הסיעודים מקבלים חצי מהסכום ונאלצים להוסיף מכספנו לשלם לעובד הזר,, הידוע לכם שהם מקבלים םך של אלף דולר לחודש חוץ מאוכל מים מגורים ביטוח בריאות הבראה חופשים דמי הבראה וכוי ואם הדברים לא היו עוברים דרך כל כך הרבה קומבינטורים שם וכאן אולי היה נראה יותר טוב,,,, חוץ מזה כסיעודית אני שומעת אותן טוב הן מעונינות לתפוס ישראלי אפילו זקן כי לא מענין אותן לחזור וזאת הדרך שלהן לצאת לחופשי או להרות והילד שנולד כאן קונה להם זכויות אז זה הצד השני של המטבע אני לא מאחלת לאף אדם לסיים את החיים בחיק הזרים כי ממש מענין אותם רק הכסף החיוך המופלא לבן משפחה שמבקר פעם ב,,, לכמה דקות לא משקף אמת,,, לסיום צריך להביא רק אנשים שאפשר לתקשר איתם מבחינת שפה וגם כאלה עם מינימום יכולת התמצאות ואולי יום אחד לא יהיו כל כך מרויחים מכל הצדדים על חשבון זקנים חולים,,, תודה

למעלה