הזמנת אורח/ת

לוו

New member
הזמנת אורח/ת

שלום לכולן ,ולהנהלת הפורום , על מנת לעורר את הפורום שמשום מה נכנס לתרדמת חורף עמוקה (יחד אותי כנראה), עלה במוחי הרעיון המדהים משהו, להזמין בפעם ראשונה אורח/ת לארוח. נא שרשרו כאן שמות שמענינים אתכם, והנהלת הפורום מחכה לתשובה אם נוכל לארגן את זה .

או. קיי אני אהיה הראשון....

אריק שרון? ביבי נתניהו?? אם זה לא הולך הייתי נהנה לשמוע איזה מומחה לענייני חברה שיכול לענות על שאלות בנושא האלימות הגוברת במדינה ובמיוחד בקרב הנוער. בעדיפות שניה יכול להיות איזה מומחה רציני לכלכלה שאולי יכול לתת רעיונות איך להוציא את המדינה מהמצב הכלכלי המחמיר מיום ליום והשלכות החמורות על המצב החברתי בארץ ושגורם להרבה הגירות ועזיבות של מיטב "המוחות".

judyr

New member
פיטנסססס

מצחיק..... כשאמרת אריק שרון.... אז אני רק רוצה לומר לך שהוא לא יגיע
פעם לפני המון זמן כתבתי לו מכתב והוא לא התייחס אז לא נראה לי שבכלל אנחנו מעניינים אותו.... קראתי את "המכתב" שוב.... ממש עצוב לי כעת משום שדבר לא השתנה לטובה אלא להפך....

לוו

New member
לא לא לא ועוד הפעם לא פינטס

לא הנושא המצב בארץ ,ביטחוני,כלכלי ,חברתי , לזה אתה יכול למצוא בפורומים אחרים בנושאים הנ"ל , התכוונתי להזמין אורח/ת לדבר על ההגירה לחו"ל , תרבות זרה , חברתי , ועם קצת הומר על ארה"ב -איירופה וכדומה לא יזיק

תודה תופס...כבר שכחתי ....../images/Emo6.gif

אחרי שחוזרים לעבודה ומחכים לך הרבה הודעות מי זוכר איפה הייתי אתמול
עוד מעט הולך הביתה להסתכל בתמונות כדי שלא אשכח...... אם אתה רוצה קצת "קרמבו" או "פסק זמן" תמשיך לשרשור הבא....

רעיון מעולה

לוו הציע לי במסר את יהונתן גפן. אז באמת זה רעיון מאוד חביב רק שלי אין מושג ירוק איך למצוא אותו, אולי מרב יודעת משהו על זה.

ליילה

New member
גם בעיני הרעיון מצויין,

אני יוצרת עכשיו קשר עם הנהלת הפורומים, ומתחילה לעבוד על אירוחים גם כאן. כל מי שיש לו רעיון לאורח, שבאמת קשור לנושא שלנו - ישראלים בחו"ל, מוזמן להציע, מבטיחה לבדוק את כולם.. יום כתום לכולם

למעלה