הזמנו חדר!!!
- ארוך

hagaram

New member
הזמנו חדר!!! ../images/Emo99.gif - ארוך

ביום חמישי נסענו לסופ"ש בצפון, לצימר בדרךךךךךך........... עשינו את הזמנת החדר לנסיכה שלנו בבאני בי בכפר מלל חדר מדהים!!!! כולל הכל, וילונות, אהיל, סל כביסה, מצעים כמובן מיטה ושידה והכל על בסיס שמנת עם ורוד וירוק פיסטוק נראה לי שיצא מהמם הכל רגוע כזה, בלי יותר מדיי קשקושים כל כך התרגשתי, איזה כייף! עגלה, בסוף הלכנו על ד"ר בייבי 3 גלגלים + סלקל של איוונפלו 5 תפיסות בקיצור, סימנו עוד
בדרך, שאני לא מאמינה שהגענו גם אליו פינטזתי על זה כל כך הרבה זמן, עוד הרבה לפני ההריון בכלל והנה גם זה הגיע והקטנה שלנו אוטוטו מגיעה גם היא! חוץ מזה, היה לנו סופ"ש מדהים, עברנו את כל עונות השנה, יצאנו מהבית בקיץ וחזרנו בחורף... הצפון מדהים! טיילנו נחנו, והיה לנו הכי כייף בעולם! מקווה שגם עליכן עבר סופ"ש מהנה, עכשיו אני מתעדכנת.......

לבנה123

New member
תתחדשו!

זה נשמע מקסים! אתם גם צובעים את הקירות? אני מתכוונת לעשות את ההזמנה בשבוע הבא גם. בינתיים אתמול הלכתי לברר לגבי פרקט, אחרי שרוקנו את כל החדר שיהיה שלה.

hagaram

New member
אנחנו לא מתכננים לצבוע, כי אנחנו

בבית חדש והקירות נקיים לגמרי אני מתכוונת ללכת לבוגרשוב, יש שם חנות מדהימה לטפטים/ בורדרים ונורא בא לי מדבקות של פיות או משהו, אז יכול להיות שנעשה כמה זריקות כאלה של ריבועי צבע עם מדבקות או משהו אני נורא לא רוצה חדר צבעוני מדיי, הצעצועים וכל הדברים בהמשך מוסיפים מספיק צבע, אני רוצה שיהיה לה רגוע בעיניים... לגבי פרקט, אנחנו גם מתלבטים, בעלי רוצה, לי זה פחות מפריע, אולי בהמשך, בסך הכל פרקט זה מאוד חם והרבה יותר נעים מרצפה אז נראה......

מכירה את החדר

והוא מקסים מקסים. גם אנחנו קנינו שם את החדר של נועה (וכנראה נחזור בשביל לקנות לה מיטה כשאני אלד - אבל עוד יש הרבה זמן). הקיצר, אני מכירה את הקולקציה שלהם בעל פה והחדר שבחרת מהמם. תהנו ממנו ומהנסיכה שתגיעה.

למעלה