הזמנה

הזמנה ../images/Emo70.gif

היום, יום שבת, הנכם מוזמנים לצ´אט "בנים בלבד" בשעה 00:00. האנשים שאישרו את השתתפותם הם מאי... ואני. במהלך הערב (והלילה) יהיו הפעלות מסוגים שונים, משחקי חברה ואף הופעה חיה של מיטב אומני ישראל. (אורנה ומשה דץ וצביקה פיק כבר אישרו) רק המיטב בשבילכם. בכל מקרה, הופיעו בהמוניכם והציפו את הצ´אט, אנחנו שם. נא להעביר 10 ש"ח למאי בשביל הכיבוד והליצן. (מאי, נעשה גם כמה ג´ובות על הדרך
) נתראה שם!

.m

New member
רק רציתי

להקפיץ את ההודעה הזו...
mai

.m

New member
יקיריי, רק רציתי להגיד

שהיה לי נורא כיף בצ´אט אתמול... (ואיך -כמעט- תפסתי סטרייט... טוב, לא סטרייט. דו...
) המשך יום נפלא
mai

.m

New member
נעמן*

סתם... אחד. עידו 26: חיפש זיון, מצא תחקור בטחוני. השתעשענו בו קצת. והוא הלך... איפה היית???
mai

my self

New member
הידעת? אני בדיוק באותו מקום שהייתי

בו כשפרשת לתרגיל המדיטטיבי שלך.

.m

New member
כמובן ששאלת השאלות היא

"האם תהיה שם גם כשאחזור מהמקלחת???"
סתם. אני פה. אפשר להציע לך
ו-
?
mai

my self

New member
../images/Emo6.gif

קפה כבר שתיתי. כמה. גם נמנמתי על הכיסא לאיזה 45 דקות (שששש...) אבל תודה
אני זז מפה לאוטובוס (שמתם לב ש
באוטובוס זה כבר ממש פאסה? עכשיו בטח תאמרו את המשפט המפורסם על השטן ומה שעושים לפה שלו) עוד עשר דקות.

.m

New member
מחזיקה אצבעות:

שתצא כבר מהמשרד שתגיע בשלום הביתה ששנתך תהיה עריבה ושתמלא את הסקר של אלאדין...
mai

dizzy dan

New member
מה ז"א לאן נעלמתי?

הלכתי לישון. יש אנשים שחוזרים היום לצבא (האוטובוס ב-12). אז נראה אתכם אנשים בעוד שבועיים. תהנו ביום רביעי (נראה לי שדי הרבה הוכים להיות שם), תשמרו על עצמכם, ובהצלחה לי (אני הולך לחובש שלי... אבל בטח לא יקרה כלום...
- פרטים בהמשך...)

.m

New member
אני? מה כבר עשיתי?

גם רופא (טוב, רופא בהתהוות...) גם סטרייט (טוב, דו...) מושלם. אה, כן, וגם בזוגיות...
mai (לירוי, עוד לא הבנת שאני מחכה רק לך???)

.m

New member
אז מה אתם אומרים?

הלילה - יהיה צ´אט?
mai

.m

New member
כמעט פספסת את נעמן...

בפעם הבאה נא להגיע בזמן! לא תותר כניסה למאחרים...
mai

מצטערת

היו לי בעיות טכניות והאינטרנט לא פעל, בגלל זה נעלמתי. לפחות עכשיו אני יודעת שהוא מדבר !

למעלה