הזמנה למחקר

Goattee

New member
הזמנה למחקר

שלום רב! בימים אלו אנו, סטודנטים במחלקה לפסיכולוגיה באוניברסיטת בר אילן, עורכים עבודת מחקר במסגרת הלימודים ובסיוע מרכז כישורי למידה של הפסיכולוג ההתפתחותי הבכיר, רמי כץ. מחקר זה בוחן קשיי שינה בקרב ילדים (עד גיל 14) עם PDD, ADS. , אוטיזם. לממצאי המחקר האפשריים יכולות להיות השלכות מעשיות חשובות אשר עשויות לסייע להורים ולילדים רבים להתגבר על קשיי שינה. מחקר זה מאושר (מבחינה רפואית) על ידי פרופ' עמוס עציוני, מנהל בית החולים לילדים מַאיֶיר במרכז הרפואי רמב"ם בחיפה. אנו מחפשים מספר נבדקים נוספים שיטלו חלק במהלך המחקרי המתקיים בביתכם וכולל בעיקר מילוי שאלונים קצרים על שינת הילד. אם אתם הורים לילד בעל קשיי שינה (אף קלים ביותר; התעוררויות במהלך הלילה, קושי בהירדמות או בהתעוררות בבוקר) והמאובחן בספקטרום האוטיזם, PDD, ADS, נשמח אם תסכימו לקחת חלק במחקר זה. המחקר הוא אנונימי וחסוי, ואנו נשמח לשתף אתכם בתוצאותיו, אם תחפצו בכך. לפרטים נוספים – גילי – 052-2320533. אלעד - 0544583530 ניתן לפנות אלינו לקבלת פרטים נוספים גם דרך המייל: [email protected] [email protected] בתודה ובברכת חג שמח!
 
נושא חשוב

האם המחקר כולל נטילת תרופות? האם המשתתפיםי מקבלים תמורה? (אגב, נהוג לפנות למנהלים לפני פרסום הצעה כזו. עיינו בדבר המנהלים)
 

Goattee

New member
ללא תרופות

שלום רב, תודה על תגובתך. אין כל התערבות תרופתית. בזמן השינה יושמע רעש מונוטוני - רעש לבן. מצרף אישור מפרופ' עציוני. לצערי אין תמורה למשתתפים מלבד תודתנו והערכתנו העמוקה.
 
למעלה