הזמנה למחקר על השימוש בפורום פוריות

socialmedia

New member
הזמנה למחקר על השימוש בפורום פוריות

‎שלום לחברות הפורום‫,‬
‎שמי דפנה ישועה-כ"ץ ואני דוקטורנטית לתקשורת באוניברסיטת אינדיאנה ארה"ב. מחקר הדוקטורט שלי מתמקד בשימוש באינטרט לקבלת תמיכה ומידע. מטרותיו הן לבחון את אופן השימוש בפורום זה ע‫"‬י נשים ישראליות העוברות טיפולי פוריות.
‎בעזרת המחקר אני מקווה לשפוך אור על הנסיון של מטופלות בישראל ולהבין אילו תפקידים ממלא הפורום עבורכן‫.‬ המחקר יוצג בקהילה האקדמית ומאוד חשוב לי לשתף בתוצאותיו אתכן‫,‬ את המימסד הרפואי ואת הציבור בישראל כדי שנוכל להבין טוב יותר את הניסיון שלכן.‬

‎המחקר נערך על ידי ד"ר אליזבט גרייב ועל ידי, אושר על ידי ועדת האתיקה של אוניברסיטת אינדיאנה וכולל שני שלבים‫:‬ נתחתי את תוכן הפורום ועכשיו אני מתחילה בשלב השני שהוא שלב ראיונות עומק עם החברות בו. אני נמצאת בחמשת השבועות הקרובים בארץ לצורך גיוס משתתפות לראיונות. הראיונות יכולים להתקיים פנים אל פנים או בסקייפ. זהותכן ופרטיכם האישיים יישארו חסויים‫.‬
נקודת המבט של כל אחת ואחת מכן חשובה למחקר זה.

‎ניתן ליצור עמי קשר באחת מהדרכים הבאות‫:‬
‎בנייד שלי 0542850885
‎באימייל [email protected]
‎או דרך תיבת המסרים של תפוז‫.‬
.
‎פרטים נוספים על המחקר ניתן למצוא כאן‫:‬
http://www.daphnayeshuakatz.com/
‎אשמח לשמוע מכן,
תודה

דפנה

טוליתי

New member
: חברות הפורום

מעבר לכך, שהמחקר של דפנה יכול להועיל למטופלות פוריות באופן שבו הסביבה מקבלת את הפורום בפרט ואת השימוש באינטרנט בכלל, נפגשנו עם דפנה, אקה ואני, כל אחת בנפרד, כדי להשתתף בראיון, והתרשמנו לטובה. הראיון היה מרתק מאוד, ואפילו היה בו אלמנט תרפויטי
. ממליצות בחום להשתתף בראיון. דפנה רגישה מאוד ומקסימה
.

acka

New member
דפנה

כפי שטוליתי רשמה גם אני שוחחתי עם דפנה.
אני בדרך כלל משתדלת לענות בשאלונים שצצים פה והיא החוקרת הראשונה שהתרשמתי ממנה ברמה שאני ממליצה הלאה.
התחושה שלי הייתה שהיא באמת למדה את הפורום וכמה שניתן מבינה לליבנו.
אם יש לכן הכח, אני ממליצה.

socialmedia

New member
תודה רבה על ההיענות!

פנו אליי כמה מכן ואני אחזור לכל אחת מכן במהרה. אם יש בינכן כאלה שמהססות בנוגע למחקר אשמח לענות על כל שאלה שתעלה.
שבת שלום,
דפנה

למעלה