הזכירו לי אוסף נחמד משנת ,97

Raz male

New member
הזכירו לי אוסף נחמד משנת ,97

אז רציתי לחלוק איתכם (למבינים בלבד) PARTY TIME 3 Candy girls - i want candy 2. amen - passion 3. loise-naked 4. diddy - give me love 5.incisions- techno gong 6.dr. base - manta 7. b project - infinity '97 8.dj quicksilver - belisima 9. fletch - the party 10. hole in one - life's to short 11. regg & arkin - on your own 12. chopie & jaz - i'm going

א ו ח נ ה

New member
אויי מהתקופה שהיורו נעשה נחות

אני זוכר שממש התחרטתי שקניתי את האוסף הזה זה היה פשוט אוסף גרוע להיט אחד אמיתי אין שם זה בדיוק בתחילת התקופה שהיו שמים להיט וחצי בהתחלה ואחר כך ממלאים בשירים נחותים (למרות שבתקופה ההיא היו להיטים טובים אבל כניראה יקרים מידי...)

stereo4me

New member
party time!!! ללא ספק סדרת האוספים

הכי איכותית של-nmc חרשתי על האוסף הזה בזמנו שני קטעים שמאוד אהבתי louise-naked בגירסה המהדימה של tony de vit ז"ל ו-incisions -techno gong אני זוכר שעופר קרא לטראק הזה הפיל המעופף
משהו כזה אני לא סגור על זה

Raz male

New member
רוב האוסף היה בסגנון טוני דה ויט

ג'ון דה דנטיסט ובייבי דוק (הענק) ככה שההתלהבות שלי רק גברה . אבל כל אחד והטעם שלו. המלצה נוספת: Pf project - Choose Life

Poi§on

New member
זוכרים את האוסף "גוש דאנס"?

מישהו זוכר את האוסף "גוש דאנס"? יצאו שלושה או ארבעה אוספים של זה, וכמו אוסף לא הכי מוכר גם השירים שהיו שם בכלל לא היו מוכרים. יש לי את גוש דאנס 2 והשיר היחידי המוכר משם הוא של להקת Whigfield עם השיר Think Of You. ובדיסק הראשון היה שיר שעד היום אני מחפש אותו ולא יודע איך קוראים לו, כל הזמן בשיר אומרים "תן לה בראש, תן לה תן לה תן לה בראש.." בקיצור סתם להזכיר לכם אם כבר דיברתם על אוספים עם שירים לא מוכרים.

stereo4me

New member
גוש דאנס בטח שזוכרים

האוספים של ואזאנה
אבל whigfield לא הופיע באוסף הזה whigfield היתה חתומה בפונקול וגוש דאנס שייך ל-imp dance

Poi§on

New member
אבל יש את ווינגפילד

יש לי את הדיסק הזה! בכריכה יש ציור של ראש של ליצן כזה ווינגפילד זה שיר מספר אחת בדיסק

stereo4me

New member
אז כנראה שזה פיראטי ../images/Emo13.gif

בכל ארבעת האוספים יש תמונה של כדור-הארץ

Poi§on

New member
יכול להיות שיש עוד אוסף שקוראים לו

גוש דאנס?!? לא ייתכן שזה פיראטי קניתי את זה בחנות מורשת - בטאוור רקורדס מזמן. ועכשיו אני אבדוק את זה

למעלה