הזירה

Elenlos

New member
הזירה

הדבר הגדול הבא !!! (מי שלא היה באייקון לא יבין על מה אני מדבר...) אני חושב שזה היה רעיון מצוין ושצריך לעשות את זה עכשיו כל אייקון ולמרות שאני לא יודע מה יהיה ב "ביגור" אני חושב שזה צריך להיות גם בכל ביגור !! זה נתן לי מבט חטוף ל "Larp" ים, למרות שלארפ זה לאו דווקא אנשים שמתחפשים ונלחמים עם חרבות... אבל זה ממש מגניב וכיף! אני מאוכזב שניסיתי רק ביום השני כי הייתי שם רק ביומיים הראשונים... אם הייתי מגלה את זה ביום הראשון לא הייתי עושה שום דבר חוץ מזה ביום השני... אבל לצערי נכנסתי רק בסוף היום השני...
אם מישהו היה שם ביום השני יכול להיות שהוא ראה אותי... אני הייתי זה שנכנס עם ורוד אחד (חבר שלי...) לזירה והרג אותו למרות שהיה איתי... פעמיים!!, וגם דהרנו אל לוחמי הבית בזמן שעשיתי לו שק קמח...

Elenlos

New member
עם כבר אז כבר,חבל לפתוח עוד פתיל...

למרות שאני אמרתי לכל תושבי הפורום הזה והודעתי עם מי אני יהיה ושאנחנו נהיה עם שלוש גיטרות ודרבוקה, ושאני מצפה מאנשים לבוא ולומר שלום אם מישהו מזהה... אף אחד לא בא !! Hellfire knight שם תמונה אבל לי לא הייתה תמונה אז שמתי פירוט... ודרך אגב חיפשתי אותו אבל לא מצאתי... אני מאוד מאוכזב... זה כבר אייקון שני שאני מצפה לפגוש חלק ממכם אבל אני לא פוגש...
פעם הבאה אני דואג לתמונה ופותח חמש פתילים עם התמונה שלי...

shadowfax

New member
בניגוד לביגור באייקון היה יצוג

לפורום הזה ננסק, פרנהייט, אני, BACKDOORSLAM, ניהו, דרגורן, סניפט, דרגוןוולף ועוד ועוד כולם היו באייקון. בעניין הזירה דווקא אני יצאתי בהרגשה רעה למעשה הLARPיסטים לדעתי הרסו הרבה יותר מאשר עזרו, למה? כל מה שהוצג בזירה היו קרבות, לטלוויזיה הודגמו קרבות, ועוד קרבות וקצת תחפושות אך איפה העלילה? אני לא מדגים מ"ת שולחני ע"י זריקת D20? למה הם עושים זאת? כעיקרון אין לי בעיה אם LARP אבל יש לי בעיה עם מה שהוצג באייקון.

נצל"ש He's baaaaack!!!!!

כן כן חזרתי. איקון היה משעשע. . . וגם דיי גרם לי לחזור לכתוב בפורום מאשר להמשיך רק לקרוא. והדבר הראשון שהייתי רוצה להיתייחס אליו הום "תעשיה גובלינית"-אז נכון הדבר מיתברר כהצלחה מסחררת(חמסה חמסה) והגובלינים יעילים. . . יעילים. . . כן כן. . . אישית אני לא מוכן שגובלינים יעבדו בפרך(או בכלל) בכדי ליצר חומר דיאנדי. גובלינים נועדו לשתות לשוכרה ולהתבטל ולהירדם בערימות זבל מצחינות. לא לעבוד! אז לכן בליווי ברכותי לתעשיה הגובלינית הייתי רוצה להכריז על פתיחת מקום מתחרה: "זולה גובלינית" לשם מוזמנים כל הגובלינים העייפים והרצוצים להגיע למטרות פליליות בעליל. השיכר חופשי וכן גם ערימות הזבל/אוכל. בואו בהמוניכם!!!! *שירות שמירת עתקים מאובטח נמצא בכניסה*

Nihau

New member
הוא חזר! שודד הים האמיץ חזר!

הפורום לא היה אותו מקום בלעדיך... צריך להמציא לך דגל באמוטיקונים!

אהמ... אהמ???

תודה, שאדופקס, על דחיקתי לסוף הרשימה. אמממ... מה רציתי? אה, כן. פרסומת. אני יודעת שאני נוראית, אבל בינתיים, אנשים יקרים, אתם לא שמים לב שיש חידון נושא פרסים באורק!!! מה קרה, לא בא לכם על סט קוביות חדש בתמורה לאימייל עם 3 תשובות??? יאללה, נסו את מזלכם. אגב, אייקון באמת היה מדליק
אתר האורק

shadowfax

New member
ביצה לך שמור מקום בליבי

ואני לא מוכן לבזבז אותו סתם כך על דפי פורום (מה גם שאת מופיעה בעץ התודות שלי בפורום עולם המיניאטורות)

תן לי לנחש...

גם שסתומים. . . לא! אני לא חושב שהוא יכול להכיל גובלין ירקרק וכול גאוותו והאימה שהוא מטיל סביבו-מצד שני אולי כן. . . בכל מקרה מזלך שלפחות הזכרת אותי בפורום המיניאטורות, ודרך אגב היתכוונתי להחזיר את כל מה שלקחתי!

אבל-אבל!!!

בארגי, אני רוצה את מברשת השיניים שלי בחזרה!!!!! וגם את המשחה. אני מתגעגעת אליה. שונאת לנטוש שפופרות משחת-שיניים לא גמורות... תצחקו, מותר לכם. יש לי את הקטעים שלי, ומותר לי להתגעגע למברשת השיניים. אגב, זה לא צחוק. מברשת השיניים שלי באמת אצלו ואני נאלצת להסתפק במשהו זוועתי סגול-כתום שאמא שלי מצאה בפינה נידחת של הבית, במקום במברשת הלבנה-ירקרקה המוכרת והנחמדה שלי.

ogmios

New member
אני תוהה אם אני באמת רוצה לשמוע

את כל כל הסיפור מאחורי הסיבה שמברשת השיניים שלך אצל בארגי...

למעלה